Oriflame, Giordani Gold, Lash Fascination Mascara (Tusz wydłużająco - podkręcający do rzęs)

Fantastycznie długie, zalotnie podkręcone rzęsy dodają spojrzeniu tajemniczego uroku. Tusz zawiera kompleks Lash Care, który odżywia i chroni rzęsy, nadaje im miękki, sprężysty wygląd. Specjalna kompozycja pigmentów zapewnia intensywny, głęboki kolor.

Jestembardzo z niego zadowolona.

Zuzyłam jedno opakowanie.

Plusy:
Bardzo ładnie podkresla rzęsy. Nie rozmazuje się. Szczoteczka bradzo dobrze odciela rzesy od siebie.

Minusy:
Brak

KWC do rozdzielania rzes

+ swietny dla alergikow, mam wrazliwe oczy i ten tusz w ogole nie podraznia
+ perfekcyjnie rozdziela rzesy (moj KWC pod tym wzgledem)
+ zdecydowanie wydluza rzesy (swoje i tak mam bardzo dlugie, a ten jeszcze bardziej je wydluza)
+ moj KWC do dolnych rzes, ktore mam bardzo dlugie i niesforne - to jedyny tusz, ktory mi je rozdziela, a nie skleja tworzac efekt pandy
+ idealny jako baza pod tusz pogrubiajacy, ktorego nalozenie na rzesy rozdzielone i wydluzone tym tuszem gwarantuje spektakularny efekt
+ nie obsypuje sie
+ bardzo trwaly, jeden z nielicznych, ktory po paru miesiacach nadal nadaje sie do uzytku nie tracac swoich wlasciwosci

Oczywiscie jak w przypadku prawie kazdego tuszu takze i ten gwarantuje lepsze efekty, gdy troche sie zeschnie (po paru tygodniach).

Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny!

Jednym słowem- świetny!

Plusy:
+ aplikacja tuszu jest bardzo prosta i przyjemna,
+ nie kruszy się,
+ szczoteczka jest idealna,
+ kolor jest intensywny,
+ wydajny, wystarcza na bardzo długo,

Minus:
- ostatnio bardzo rzadko można go dostać :(

Czekam na promocję, by znowu go kupić. Jest naprawdę świetny.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

super!

zdecydowanie TAK !
z czystym sumieniem mogę polecić ten tusz (choć nie wiem, czy nadal jest w sprzedaży, a bardzo chętnie bym znowu się skusiła). Idealnie spełniał każdą ze swoich ról :).
+rzęsy baaardzo wydłużone
+długotrwały
+nie kruszy się
+cena jest stosunkowo niska

jedynym minusem jest to, że ciężko go zmyć :) ale jak dla mnie i tak jest najlepszym, jaki do tej pory miałam

zdecydowanie POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

IDEAŁ ;-)

Pierwszy raz użyłam go u ciotki. Zapomniałam tuszu z domu. Ona nie podkreśla mocno rzes i pomyslalam, ze tusz pewnie dla mnie bedzei do bani i co?! Zdecydowanie mój KWC, choć mam długie rzęsy po pomalowaniu nim są mega dł. Wszyscy zawsze się mnie pytają czy mam sztuczne albo chwalą rzęsy.

(+) wydłuża
(+) podkręca
(+) nie osypuje się
(+) szybka aplikacja -trzy machnięcia wystarczają
(+) głęboka czerń
(+) daje efekt sztucznych rzęs
(+) cena
(+) podkreśla oczy
(+) łatwy do zmycia
(+)trwały

minusów - brak

DZIEWCZYNY CZY WIECIE CZY TEN TUSZ MOGĘ JESZCZE NABYĆ? na allegro nie ma, a z tego co widzę jest jakaś nowa wersja tego ;/

Polecam dla Alergików!!

Produkt godny polecenia:

+ nie uczula!! nie powoduje łzawienia,pieczenia jak inne tusze
+ wydłuża i delikatnie podkręca rzęsy
+ naturalny efekt
+ nie rozmazuje się i nie obsypuje
+ nie odbija się na górnej powiece
+ zawsze kupuję w promocji, także cena jest przystępna

Polecam dla alergików, tusz jest doby i zawsze do niego wracam ;)

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 opakowań

średni tusz

tusz średniej jakości, ładnie rozdziela rzęsy, ale nie do końca pogrubia i nie wydłuża. nie ma tu mowy o teatralnym efekcie, który lubię i który jest dla mnie wyznacznikiem jakości tuszu.

Używam tego produktu od: ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

polecam

Oceniam kolor czarny.
Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Mam go od ok. 3 miesięcy, używam prawie codziennie, konsystencja pozostała na razie idealna, nie za "mokra" ;) Tusz ten bardzo ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża, i lekko podkręca, jak obiecuje producent, a także trochę pogrubia. Ja nakładam zawsze dwie warstwy dla uzyskania zadowalającego efektu. Może trochę sklejać, ale do rozdzielenia zawsze używam szczoteczki ze starego tuszu, i jest ok. Opakowanie tuszu jest eleganckie, w żadnym razie nie tandetne.
Czasem po całym dniu widzę, ze troszkę osiadł mi w zmarszczkach pod oczami, i to jest taki malutki minusik, ale ja już mam taką tendencję. Dzieje się tak u mnie zarówno z cieniami nakładanymi na dolną powiekę, jak i z tuszem.
Ogólnie tusz godny polecenia. Kupiłabym ponownie dlatego, że uwazam, że jest to bardzo dobry tusz, jednak lubię testować nowości, i za każdym razem kupuję inny:)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

całkiem fajny

Genarlnie tusz nie jest taki zły, ogromny plus za trwałość i brak osypywania. Szczoteczka też w porządku, kolor bardzo mi podpasował- piękna głeboka czerń, na prawdę rzadko trafiam na taki odcień!
Mimo to tusz na rzęsach wygląda naturalnie.
Fajnie się go nakłada, niestety mój dość szybko wysechł.
No i odejmuję jedną gwiazdkę za cenę, ponieważ uważam że za tę kwotę można kupić inny, lepszy tusz. :-)

Tusz jakich wiele...

Tusz do rzęs, który można mieć, ale nie trzeba. Za tą cenę można spodziewać się czegoś więcej niż jak od zwykłych tuszy.

Plusy:
- czarny, intensywny kolor
- wydłuża rzęsy
- naturalny wygląd
- nie osypuje się, nie kruszy, generalnie trzyma się cały dzień

Minusy:
- przy kolejnym nakładaniu (drugim, trzecim etc.) zaczyna sklejać rzęsy, więc trzeba ostrożnie sie nim posługiwać
- łatwo rozmazuje się (wystarczy potrzeć mokrą ręką oczy, żeby mieć pandę, ale w końcu to tusz niewodoodporny)
- słabo podkręca rzęsy
- zbyt wygórowana cena w stosunku do jakości
- napisy z opakowania szybko się ścierają (nie noszę go w torebce, tylko trzymam w szafce, więc teoretycznie opakowanie nie powinno się tak szybko zużywać) - dla mnie to nie ma znaczenia, ale może ktoś przywiązuje większą uwagę do tego

nie za tą cene

Plusy tego produktu to:
*głęboki czarny kolor
*ładnie podkręcone rzęsy
*efekt końcowy dość naturalny
*trwały
*nie kruszy się

Minusy:
*cena- za tą cene jest dużo lepszych produktów
*podczas malowania bardzo skleja rzęsy

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Taki sobie

Nigdy wiecej go nie kupie wydluzania to bylo malo co
jak dla mnie to za to cene mozna kupic o wiele lepsze tusze niz ten

Jest beznadziejny szybko sie kruszy po prostu wrecz tragiczny

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno duże