Make Up For Ever, Aqua Eyes, Waterproof Eyeliner Pencil (Wodoodporna kredka do oczu)

Pojemność 1,2 g

Tekstura kredki jest wodoodporna i barwiąca. Ich niedrażniąca formuła odpowiada oczom wrażliwym, również z soczewkami kontaktowymi. Produkt przebadany okulistycznie.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

doskonałe.

Tak ,doskonała.Miękka ,łatwa w aplikacji (nawet w mega szybkiej),trwała,intesywna czerń.Nie blaknie ,nie rozmazuje się,faktycznie wodoodporna. Wydajna.

Używam tego produktu od:dawna

Niezła

Używam tej kredki w ciągu dnia, kiedy się spieszę i nie chce mi się bawić w malowanie precyzyjnych kresek eyelinerem. Podoba mi się nasycony, głęboki odcień czerni i miękkość kredki. Nie rozmazuje się specjalnie, używam jej także do obrysowywania wewnętrznej linii górnej i dolnej powieki i choć trwałość nie jest oszałamiająca, to przy drobnych poprawkach wytrzyma ok. 8-9 godzin. Często muszę ja ostrzyć ( w zasadzie przyp rawie każdym użyciu), więc przypuszczam, że nie okaże się zbyt wydajna. Nie wiem, czy zakupię ponownie, bo choć jestem zadowolona, to nadal poszukuję czegoś lepszego. Używam tego produktu od:1 miesiąca

doskonałe

Uwielbiam te kredki. Odpowiednio miękkie, trwałe, w przepięknie nasyconych kolorach :)Gdy utrwali się je cieniem - nic a nic się nie kserują i trwają na swym miejscu aż do demakijażu wieczornego.

W tym momencie mam turkus (12L). Miałam fiolet (6L), czerń (1L) i delikatny łosoś (chyba 23L),ale przejęła mama i stwierdziła, że nie odda ;)

(Czarną wolę jednak też MUFE, ale w klasycznej wersji Eye pencil (wielka pojemność 1,8 g, kupiona w Sephorze za 50 zł w jakiejś przecenie))Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: żadnego nie zużyłam do końca :)

Doskonałe!

W końcu ktos dodał je do profilu.

Uwielbiam metaliczny kolor niebieskiego-turkusu,taki jakby chromowany...poprostu CUDO!

Bardzo fajnie,ze można robic jedna kredką makijaz na całym oku..a niektore konturówki mozna stosowac jako kosmetyk 2 w 1 -oczy i usta.

Mięciutkie i super sie trzymają.

Używam tego produktu od:3 tygodnie