Vegetable Peel Off (Peeling warzywny)

Vegetable Peel Off (Peeling warzywny)

Pojemność 256,7 ml

Łagodnie złuszczający preparat w formie kremu. Przeznaczony do wszystkich rodzajów cer. Po zastosowaniu pozostawia skórę gładką i widocznie młodszą. Do stosowania raz, dwa razy w tygodniu,a dla osób często przebywających na dworze, palaczy, osób opalających się nawet do trzech razy w tygodniu. W składzie zawiera enzymy z ananasa. Mają one zmiękczający wpływ na skórę, pozostawiając ją bardziej miękką, gładszą i bardziej sprężystą.

Skład: Water (Aqua), Paraffin, Stearic Acid, Beewax, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Carum Petroselinum (Parsley) Extract, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Zea Mays (Corn) Silk Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Glycerin, Laureth-4, Triethanolamine, Fragrance, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Cena: 22USD / 256,7g
/bw/

Świetny, ale nie dla wrażliwców

Ciągle szukam doskonałego peelingu enzymatycznego, bo mechanicznych z racji pękających naczynek, rumienia nie mogę stosować.
Peeling warzywny jest bardzo dobry, skuteczny, ale po jego zastosowaniu musiałam używać kosmetyki łagodzące.

Plusy:
- bardzo, bardzo skuteczny, jakość działania porównywalna do peelingow mechanicznych, świetnie radzi sobie z suchymi skórkami,
- przyjemny w stosowaniu, delikatnie pachnący krem,
- wydajny, starcza na długo, stosowałam raz w tygodniu

Minusy:
- nie polecam dla cery z problemami naczynkowymi, bezpośrednio po użyciu moja skóra jest podrażniona,
zaczerwieniona w sferze T,
- opakowanie jest niewygodne, łatwiej byłoby wyjmować krem z pudełeczka z szerokim otworem,
- słaba dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

mój ulubiony peeling!

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z kosmetykami tej marki, na zakup skusiłam się dzięki promocyjnej cenie i zachęcającemu opisowi produktu. Nie zawiodłam się, byłam pod ogromnym wrażeniem. Już po pierwszym użyciu moja cera stała się wyraźnie gładsza, jednolita, sprężysta, a z każdym razem efekt był coraz lepszy. Moje problemy z cerą to głównie zaskórniki w okolicy nosa, z którymi peeling świetnie sobie radzi i je niweluje. Nakładam go na oczyszczoną, lekko mokrą twarz i delikatnie masuje podczas gdy martwy naskórek roluję się znakomicie i efekt jest widoczny od razu po zmyciu peelingu. W najbliższym czasie planuje ponowny zakup, ponieważ pierwsza buteleczka już mi się kończy. To cudo na pewno będzie nieodłącznym elementem mojej kosmetyczki.
Jedynym minusem jak dla mnie jest sposób aplikacji, czyli wygrzebywanie palcem z buteleczki peelingu, ale to jest nic w porównaniu ze spektakularnymi efektami.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesięcy

szału nie ma

Kosmetyk dobry, ale specjalnie nie zachwyca. Dobrze ściera martwy naskórek, ale nie do końca odpowiada mi jego użycie. Nakłada się go na suchą twarz i masuje. w trakcie widać jak roluje się brud i naskórek. Niestety pozbycie się go z twarzy stanowi dla mnie problem. Wodą ciężko się go zmywa i pozostawia lekko lepką warstwę. Jednak jego świetną zaletą jest to, że skóra jest po nim idealnie wygładzona.

KWC

Kosmetyki Adrien Arpel to moje ubiegłoroczne odkrycie,a peeling jak na razie jest hitem nr 1. Małe, dziwne pudełeczko, które w środku ma jeszcze dziwniejszy preparat, który stosuje się jeszcze dziwniej :) Gęsty krem nakłada się na mokrą twarz i zaczyna masaż. Kremowy peeling zaczyna się rolować na twarzy wraz z martwym naskórkiem-nie jest to zbyt estetyczny widok,ale efekty są tego warte. Peeling nie podrażnia skóry jak wcześniej stosowane przeze mnie peeling, nie wysusza jej. Po masażu twarz jest lekko zaczerwieniona,pięknie oczyszczona. Jest to preparat wydajny-używany 2 razy w tygodniu przez ponad 2 miesiące jeszcze mi się nie skończył. Jedyny problem jaki zauważyłam to trudność ze zmyciem kosmetyku ze skóry-kremowa konsystencja schodzi ładnie tylko za sprawą ciepłej wody.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego