Manufaktura Piękna, Odżywcze zioło, Szampon do włosów suchych `Rozmaryn i konopie`

Ręcznie robiony szampon w kostce to naturalna i wegańska alternatywa w oczyszczaniu włosów w duchu ,,waterless" i ,,zerowaste". Jest poręczny, tworzy gęstą pianę, a jego PH jest odpowiednie dla włosów. Jego super moce to niski ślad węglowy i kompaktowy format, który sprawdzi się w podróży. Zrób ukłon w stronę planety!

oczyszczające
w kostce
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych

Cudowny, pokochałam!

Po zachwycie szamponem Poczuj miętę, postanowiłam wypróbować inną wersję szamponu z tej serii, padło na ten, ponieważ zawiera rozmaryn, który uwielbia moja skóra głowy :) Okazał się być jeszcze lepszy od brata z miętą, obecnie używam już trzecią sztukę a muszę zaznaczyć, że jest mega wydajny - jedna kostka starcza mi na 30 użyć (myję co 2 dzień, więc jednej kostki używam aż 2 miesiące. Włosy mniej wypadają, skóra głowy nie swędzi. Duży plus za krótki skład i za to, że zawiera glinkę, która dobrze oczyszcza. Oczywiście po użyciu należy odłożyć go w suche miejsce, żeby spokojnie sobie wysechł ;) Kostkę rozmydlam w dłoniach, nie trę nią o włosy, czynność powtarzam dwa razy. Teraz zachwycam się jeszcze odżywką w kostce tego samego producenta do włosów wysokoporowatych, te produkty są po prostu stworzone dla mnie a raczej dla moich włosów <3 A do tego po zużyciu zostaje tylko mały kartonik a nie masa plastiku! Cena jest wysoka, ale zawsze czaję się na promocje w Rossmannie.