E.L.F. Eyes Lips Face, Eye Transformer

E.L.F. Eyes Lips Face, Eye Transformer

Dzięki temu kosmetykowi cienie nabiorą zupełnie nowej barwy. Paletka zawiera cztery odcienie: zieleń, róż, żółty oraz niebieski. Odcieni można używać samodzielnie, na lub pod wcześniej nałożone cienie. Konsystencja jest dość sucha.

Skład: Talc, Zinc Stearate, Bismuth Oxychloride, Titanium Dioxide, Dimethicone, Paraffinium Liquidum (Mineral Oil), Triacontanyl PVP, Silica, Sodium Dehydroacetate
May Contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Tellow No. 5 Lake (CI 19140), Red No. 40 Lake (CI 16035), Ultramarine Violet (CI 77077), Blue No. 1 Lake (CI 42090), Chromium Hydroxide Green (CI 77289)

Cena: 3,5GBP / 10g
/bw/

co to ma byc?!

Nie wiem co to ma w ogole byc. Cienie maja maczasta i za sucha konsystencje, okropnie sie sypia czy aplikacji. Probowalam ich uzywac w taki sposob, jak radzi producent, ale wychodzi z tego straszny efekt. Solo te cienie w ogole sie nadawaja, bo powieka wyglada jakby posypana maka w deliatnym kolorze rozu czy moreli. Okropny bubel!

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: po kilku aplipakcjach wyladowaly w koszu

Dla mnie za suche

To mój pierwszy kosmetyk tej firmy. I nie chciałabym się zrazić, ale te cienie zawiodły mnie jakością.

Swoje zadanie zmiany barwy spełniają rewelacyjnie. Zwłaszcza widać to na ciemnych kolorach. Z czarnego można uzyskać zupełnie inny, np. niebieski. Wydawało mi się,że to będzie rewelacja. Przy małej ilości cieni bazowych można uzyskać paletę barw. Niestety efekt nie jest spektakularny... cienie bardzo wysuszają delikatną skórę na powiekach. Przez co makijaż staje się nieestetyczny. Będę jeszcze próbować jakoś z tym walczyć, bo sama idea jest genialna!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zaskakująca innowacja - do makijazu dziennego.

Jestem zaskoczona tym produktem, bowiem może być użytkowany na wiele sposobów: zarówno samodzielnie, pod cienie jak i na cienie i eyeliner. Jednocześnie zaskakująco zmienia barwę cienia, w zależności od konfiguracji.
Jest to mój must have w szczególności do makijażu dziennego, bowiem przy użyciu tego produktu makijaż dzienny zawsze jest perfekcyjny i nienachalny.

Ilość zużytych opakowań: niezużyte jeszcze jedno

Spełnia swoją rolę.

Nie spotkałam się wcześniej z tego typu produktem więc nie mam porównania. Wiem że spełnia swoją funkcję. Przeradza każdy cień w inny kolor. Nie osypuje się i utrzymuje na bazie bardzo długo. Może pędzelek z zestawu nie jest do tego idealny.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: troche 1