E.L.F. Eyes Lips Face, Mineral Lipstick (Mineralna pomadka)

E.L.F. Eyes Lips Face, Mineral Lipstick (Mineralna pomadka)

Mineralna pomadka dostępna w kilku odcieniach. Dzięki naturalnym olejkom i woskom świetnie nawilża usta, które stają się gładkie i miękkie. Długo trzyma się ust. Kosmetyk jest w 100% mineralny.

w porzadku

z pomadkami mam generalnie wielki problem - moje usta sa wrazliwe i wiekszosc pomadek je wysusza, obojetnie z jakiej polki by te pomadki nie byly. Odzywcze, nie odzywcze, nawilzajace - robia z moich ust wior, swedza i w ogle nieciekawie. Do tej pory udalo mi sie znalezc tylko kilka pomadek z ktorymi sobie pod tym wzgeldem radze. ELF jest na granicy. Pomadka nie jest perfumowana i nie zawiera oleju rycynowego - co ejst zaleta gdyz na te dwa skadniki reaguje owym swedzacym wiorem zamiast warg. Niestety nie jest specjalnie kremowa, przez co nie pielegnuje i po jakims czasie pojawia sie nieprzyjemne uczucie. Kolor jest dosc trwaly jak na "nietrwala" pomadke, latwo sie rozprowadza mimo kiepskiego poslizgu. Nie rozmazuje sie i zjada sie rownomiernie.
Mam odcien "Cool Coral" - ladna ciepla czerwien - niestety z lekkim metalicznym polyskiem, przez co nie nosze go zbyt czesto, soczyscie nalozony traci latami 80tym - poza tym preferuje raczej naturalne, satynowe usta.

Używam tego produktu od: roku, sporadycznie

Najgorsza z pomadek jakie posiadam

Przy okazji innych zakupów w internecie stwierdziłam, że przyda mi się jakiś ładny odcień pomadki nude.

Cena nie była wygórowana a że nie posiadałam takowego produktu marki E.L.F., postanowiłam się przekonać.

Teraz wiem, że jest to najgorsza ze wszystkich pomadek jakie posiadam! Nienawidzę swojego odbicia w lustrze kiedy mam ją na ustach.

Jestem brunetką, nie mam może najjaśniejszej karnacji ale nie opalam się na solarium, nie używam samoopalaczy do twarzy. Z tego względu taki jasny nude powinien mi pasować?

Wyglądam jak trup. Kiedy nałożę jedną warstwę pomadki, naturalny kolor moich ust przez nią przebija.
Kiedy nałożę kilka warstw, wyglądam dosłownie jak trup/ ewentualnie jak bym wysmarowała usta kremem Nivea czy Penaten.

Moim zdaniem efekt jest upiorny, bardzo nienaturalny i po prostu szpeci ładnie wykonany makijaż twarzy.

Był czas , że zastanawiałam się czy aby sprzedawca nie pomylił się i nie wysłał mi korektora w pomadce zamiast szminki? Niestety nie, odcieniem który posiadam jest Natural Nymph.

Dziś trafiłam na opinie na jego temat i jestem bardzo zaskoczona, że jest tak chwalony.
Oczywiście rozumiem, że każda z nas ma inną karnację, każdej pasuje coś innego. Chciałam jednak przestrzec ciemnowłose przed zakupem tego oto odcienia w ciemno, uwierzcie , nie wszystkim pasuje.

Za jego kremowość i przyjemność aplikacji daję 1 gwiazdkę, nie mogę jej ocenić wyżej, bo maluję nią usta jedynie kiedy jestem w domu, jest dla mnie czymś w rodzaju balsamu, sztyftu używanego na spierzchnięte usta.
Zdjęcia przedstawiają: Maybelline Color Sensation 852, Manhattan Cream & Care 59F, E.L.F. Natural Nymph 6715, Inglot 836.

Idealny nudziak

Jedyny odcień jaki mogę zaakceptować na swoich ustach to nude/jasny róż.

Skończyła się akurat moja ulubiona szminka z inglota, do sklepu nie miałam podrodze a w między czasie trafiła mi się oferta wymiany między innymi na ta pomadkę.

Znając sławę odcieniu nymph bez namysłu postanowiłam ją sprawdzić.

Dla mnie jest idealna, cudownie nawilża i zmiękcza usta.

Jak każdy jasny kolor PODKREŚLA SUCHE SKÓRKI, ale po to są peelingi żeby się ich pozbyć :)

Nie wiem czy zakupię ponownie ze względu na cenę jaką za nią musimy dać w internetowych sklepach kosmetyczny / na allegro.
(taniej wychodzi mój kwc - pomadka inglota)

warto kupić

Zaciekawiona tyloma pozytywami na temat pomadki w odcieniu nymph, w końcu kupiłam i cóż mogę powiedzieć... Po pierwszym nałożeniu pomyślałam, że jest to kompletna porażka ze względu na wyraźne zaakcentowanie moich popękanych ust... ale po raz drugi nałożyłam delikatną cienką warstwę i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu. Usta mają fajny naturalny, matowy kolorek. Z dodatkiem błyszczyku prezentują się cudownie. Jeśli jednak macie tendencję do popękanych ust, to takie odcienie mają właśnie to do siebie, że tylko to podkreślają ;)

Prawie idealna

Dopiero zaczynam moją przygodę z pomadkami i jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposób się zaczęła, bo jeśli chodzi o tę pomadkę jestem na prawdę zachwycona!

- ładne opakowanie
- piękny kolor (jestem osobą, która nie przepada za swoim naturalnym kolorem ust, jest on intensywnie malinowy a ja lubię bardziej pastelowe kolory, kolor natural nymph dla mnie sprawdził się idealnie)
- wydajność
- nie wysusza moich dosyć wymagających ust
- jak na osobę, która często podgryza usta lub je oblizuje trzymała się u mnie na prawdę długo!

- po tak długim okresie stosowania (9 miesięcy) jej konsystencja uległa pogorszeniu co można odczuć stosując ją na ustach

Mimo tej jednej wady nie wiem czy ją skreślę, prawdopodobnie kupię ją ponownie bo na prawdę - sprawdzała się świetnie do każdego makijażu !

Używam tego produktu od: około 8-9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, prawie całe

poza kolorem i składem - koszmar !

Kupiłam pomadkę skuszona informacjami producenta o naturalnym składzie w tym brakiem w nim parafiny, która przy zjadaniu szminek zostaje magazynowana w wątrobie...
Kolor runway pink... - prześliczny...
Jednak na ustach pomadka wyglądala fatalnie, nierówno, uwydatniała spierzchnięcie.. dlatego aby ją wykończyć mieszałam ją z błyszczykami.
2 gwiazdki za kolor i skład ;-)

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

kolor jes piękny

Kupiłam po przeczytaniu opinii i nie żałuję.
Wybrałam kultowy kolorek - natural nymph, który uwielbiam.
Ten kolor jest zdecydowanie cudowny, krycie też super. Nie tworzy też nieestetycznej warstwy.
Cena tez jest ok. Opakowanie takie średnie ( estee lauder i HR mnie rozpieściły :)
Gdyby nie jeden minus była by moim KWC.
Ta pomadka lekko wysusza usta. Próbowałam używać z balsamem nawilżającym (Clarins) pomadkami ochronnymi ( AA, Nivea) ale efekt i tak średni:(

Ale dla koloru kuopię ją ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Najlepsza pomadka

To najlepsza pomadka jaką miałam.
Ładne krycie, nie wysusza, duży wybór kolorów, utrzymuje się dość długo, nie klei się, nie jest tłusta.
Dla mnie ideał.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 3 odcieni

Nie jest zła, można spróbować.

To moja pierwsza pomadka i nie mam odniesienia do innych, także ocena jest ciężka.
Posiadam chyba najpopularniejszy kolor - Natural Nymph. Jest to pomadka mineralna - cokolwiek to znaczy.
Kolor podchodzi pod Nude, ale jak już ktoś zauważył wpada w róż. I u mnie na ustach lekko wpada w róż.
Nałożona w niewielkiej ilości daje naturalny efekt. Jest matowa, ja lubię jeszcze nałożyć błyszczyk.

Pomadka ukazuje nasze niedoskonałości ust, dlatego skórki czy suche usta nie są wskazane. Z tego co czytałam o pomadkach w kolorze nude, większość uwidacznia takie mankamenty.

Opakowanie nie jest może zbyt eleganckie, ale to nie takie ważne. Pomadka nie jest testowana na zwierzętach, nie posiada parabenów, konserwantów i barwników. Na dodatek cena jest atrakcyjna - 3,50 funta.
Jedyne co może zniechęcić to konieczność zamawiania kosmetyku z zagranicy.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

KWC!

Bardzo lubię kosmetyki tej firmy. Za niewielką cenę można kupić ciekawe produkty bardzo dobrej jakości.
Tę mineralną szminkę kupiłam również, tak jak moja przedmówczyni, w kolorze Natural Nymph. Kolor jest matowy, nude, z lekkim odcieniem bladego różu. Przy tego typu kolorach zawsze obawiam się albo słabego krycia (swoje usta mam bardzo ciemne), albo optycznego efektu gipsu na ustach, ale w tym wypadku tak nie jest.

Plusy:
+ Nie wysusza
+ Ma ładny kolor i na ustach nie przypomina korektora ani gipsu!
+ Dobrze się trzyma
+ Mocno kryje

Minusy:
- Ten kolor jest popularny, więc szybko znika ze stanu magazynowego i trzeba czekać na dostawę towaru. Polecam więc kupić od razu kilka sztuk na zapas :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

śliczne kolorki:)

Kupiłam chyba najjaśniejszy odcień i najbardziej cielisty;) Natural Nymph. U mnie daje efekt jasnych, cielistych ust, ale jeżeli ktoś ma ciemne usta to może wyjść z tego różyk;)
Pomadka ma całkiem przyjemną konsystencje i dość długo się trzyma. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jednak u mnie ciut wysusza usta po pewnym czasie, dlatego nie dam jej 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od:ze 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1