Isana, Handcreme Anti-Age Q10 (Krem do rąk z koenzymem Q10)

Isana, Handcreme Anti-Age Q10 (Krem do rąk z koenzymem Q10)

Cenny koenzym Q10 oraz filtry UVA/UVB chronią dłonie przed wczesnym starzeniem się skóry, krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Kiepski krem

Krem nie dla mnie. Dłonie mam niestety dosyć zniszczone, więc krem praktycznie jest w uzyciu po każdym myciu dłoni. Słabo nawilża i pachnie babcinie ( niestety zapach utrzymuje się długo) ;) szybko się wchłania i nie powoduje uczucia lepkości, jednak zaraz po wchłonięciu znów mam uczucie suchych rąk.

Słaby

Krem jest po prostu słaby. Zapachem byłam bardzo rozczarowana, myślałam ze będzie podobny do tego z Nivea Q10, a tu niestety, był całkiem inny, mniej przyjemny. Krem ma bardzo rzadką i lejącą konsystencję, długo się wchłania. Nie nawilża zbyt dobrze. Nie robi jednak krzywdy.

Tragedia

Produkt porażka. Isana jest dobrą firmą, więc kupiłam krem myśląc, że będzie on tak dobrym wyborem, jak pozostałe, które już testowałam. Niestety, krem wogóle nie spełnia swoich zadań. Od pierwszego użycia było z nim coś nie tak. Konsystencja - woda, dziwnie wchodzi pomiędzy skórki, zamiast (jak każdy inny krem) je przygładzić, zero nawilżenia (po każdym myciu musiałam nakremować ręce znowu, co mi się nigdy nie zdarzało wcześniej!). Jedyna zaletą jest przyjemny zapach. Dałam kremowi aż trzy tygodnie, licząc, że może po dłuższym stosowaniu zacznie się jego działanie ujawniać, ale nic z tego.

plusy:
- zapach

minusy:
- zero nawilżenia
- rzadka konsystencja
- nie nadaje się do żadnego typu skóry (wbrew zapewnieniom producenta)
- skóra nie jest elastyczna (chyba, że podczas kremowania, ale efekt znika zaraz)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno (pół)

Słabeusz!!!

Krem kupiłam na ślepo ot kończył mi sie moj ten był w promocji, no to co szkodzi spróbować.Jednak juz przy pierwszym smarowaniu zauważyłam że nigdy więcej go nie kupię. Krem ma rzadką konsystecję ,leje się po prostu pachnie okropnie i te wady mogła bym mu wybaczyć ale on po prostu nie spełnia swojego zadania nie ochrania ,nie nawilża ,po prostu nic.W mojim przypadku jedynie odczuwałam szczypanie podrażnionych dłoni po czym były one całe czerwone. Krem trafił do kosza.Q10 jest najsłabszym kremem do rąk isany szkoda na niego jakiego kolwiek grosza.

Używam tego produktu od: grudzień 2013
Ilość zużytych opakowań: 1op.

Dobry

- krem do codziennej pielęgnacji rąk pomiędzy kolejnym myciem rąk
- nawilża wystarczajacą, średnio sparuję ręcę co około 2 h
- dobrze się wchłania
- tani, w promocji ok 3 zł

Używam tego produktu od: 1 m-c

polubiłam

Bardzo lubię kremy do rąk Isany. Ten również jest ok.
Kosmetyk na pewno nie sprawdzi się w pielęgnacji dłoni suchych i zniszczonych ale do codziennej pielęgnacji normalnej skóry rąk jest dobry.
- nawilża (na krótko)
- szybko się wchłania
- pomimo tego, że krem aplikuję dosyć często dłonie się nie lepią
- zapach początkowo wydał mi się dziwny ale teraz go lubię.

Krem trzeba używać po każdym myciu rąk ze względu na krótkotrwałe nawilzenie. Pomimo tego wrócę do niego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

W porządku

A moim zdaniem jest zupełnie w porządku. Plus za filtry UV (choć pewnie niewielkie, ale zawsze). Nie jest to odżywczy, ciężki krem, ale taki, który pozwala na pisanie długopisem zaraz po posmarowaniu rąk - za to jestem mu niezmiernie wdzięczna ;) Tworzy na dłoniach ochronną warstewkę, ale nie taką tłustą. Nawilża tez ok. Ot, dzienny, lekki krem w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Średniaczek

Krem do rąk jest takim kosmetykiem, który bardzo czesto używany. Od niego oczekuję regeneracji, nawilżenia, delikatności i co najważniejsze żeby efekt ten utrzymywał się przez dłuższy okres.
Oto moje spostrzeżenia na temat tego kremu:
Plusem jest jego konsystencja, która jest w kierunku rzadkiej (porównując do \'siostry\' z 5%Urea który jest mega gęsty) przez co fajnie, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, którego nie lubię. Dzięki temu możemy zabrać się za różne czynności, a nie czekać, aż nam łaskawie dłonie\'wyschną\' :P
Ma ładny delikatny, nazwałabym subtelny zapach, jak mi odpowiadał chociaż po czasie może się znudzić.
Efekt nawilżenia i ochrony utrzymuje się bardzo krótko do kilknastu minut myślę, a to dyskwalifikuje go pomimo niskiej ceny w sklepie...
Skład też nie jest ciekawy niestety :(

Tak więc krótko podsumowując: na początku pozywtyne wrażenie, później już gorzej, jeśli ktoś ma dłonie potrzebujące czegoś więcej to się rozczaruje, mimo iz cena jest bardzo zachęcająca oraz konsystencja, ale przecież tu chodzi o działanie i tym samym zadowolenie czyż nie? :)

Nic szczególnego niestety

Kupiłam go ponieważ chciałam krem taki do torebki, kóry szybko się wchłania.
Dodatkowo trafiłam na promocję.
Od razu zaznaczę że mam ręce dość wymagające, trudno im dogodzić.
Wrażenia po zastosowaniu tego kremiku na początku dość dobre, powiem więcej, bardzo dobre! Byłam troche zszokowana tak niskimi 0cenami na Wizażu.
Po posmarowaniu migusiem się wchłaniał, zaraz mogłam założyć rękawiczki bez tego nieprzyjemnego uczucia że coś mi się klei. Zapach bardzo ładny, delikatny, nienachalny, specyficzny. Choć powiem szczerze że po ok miesiącu stosowania zaczoł mnie lekko drażnic.
Co z nawilżeniem? A no średnio.
Krem, owszem daje uczucie ukojenia ściągniętej skórze, łagodzi popękane ranki ale to wszystko jest chwilowe. A już po umyciu rąk to juz w ogóle wszystkie problemy jakie miałam z dłońmi wróciły, jakbym nic do smarowania nie używała...
Mam nawyk ostatnimi czasy do smarowania dłoni bardzo często i kremik ten dlatego jakoś się ratował. Ale kiedy miałam w pracy nawał zajęć i zwyczajnie nie było kiedy myśleć o czymkolwiek a już wcale o kremowaniu rąk widziałam że jest po prostu słaby. Skóra była ściągnięta, szczypiąca.
Nie wiem, być może do niewymagających dłoni będzie wporzadku, ale do moich się nie sprawdził na dłuższą metę.
A szkoda bo warto jeszcze wspomnieć że skóra po nim jest ładnego kolorku, wygląda zdrowo i atrakcyjnie.
Ale cóż z tego jak to jest na kilkanaście minut :(
Nie kupię więcej...

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne - 100 ml

Do niczego

W tym kremie nic mi nie pasuje.
Nie spełnia podstawowego zadania - nie odżywia skóry rąk, a nie pracuję na roli i nie mam dłoni mocno zniszczonych. Nie nawilża nic a nic. Za mocno "pachnie"- bardzo intensywnie, co mnie drażni. Zostawia film na skórze i nie wchłania się dobrze. A na dodatek jest nie wydajny. Nie nadaje się nawet do stóp.
Nie widzę sensu stosowania takiego kremu, ponieważ nie ma żadnego działania.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Woda z silikonem+alkohol :(

Odradzam wszystkim, nie tylko rossmaniaczkom.
Krem jest:
- bardzo wodnisty
- zupełnie nietłusty a więc nie tworzy warstwy ochronnej na dłoniach
- ma masę silikonu w sobie aż czuć go w dłoniach przy rozsmarowywaniu
- zawiera alkohol w składzie (Benzyl alcohol) otrzymywany z ropy naftowej :|

Działanie: ŻADNE, może chwilowe poczucie, iż ręce nie są suche, po kwadransie (bez mycia rąk) wysuszenie powraca.
Krem tej samej firmy z mocznikiem jest o wiele lepszy

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Nie jest najgorszy, ale najsłabszy z serii

Kupiłam ponieważ lubię inne kremy Isana do rąk i bardzo cenie balsam do ciała Q10

Okazał się najsłabszy z wypróbowanych przeze mnie kremów (miałam oliwkowy, z mocznikiem i z wiesiołkiem), co nie znaczy, ze zupełnie zły.
Nawilża, ale nie tak dobrze jak pozostałe, na pewno nie poradzi sobie z przesuszeniem, albo w zimie. Efekt nawilżenia utrzymuje się dość krótko
Wchłania się szybko i ładnie pachnie

Wolę inne kremy z tej serii, ten zużyje do końca. ale nie kupie więcej