Priscilla Presley, Indian Summer EDT

Priscilla Presley, Indian Summer EDT

Indian Summer marki Priscilla Presley to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Indian Summer został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lotos, róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia i herbata.

Nuty zapachowe: cytryna, mandarynka, lotos, cedr, fiołek

cudowne

Uwielbiam ten zapach. Utrzymuje się cały dzień. Wystarczy raz psiknąć. Pachnie słodko, kusząco. Piękna buteleczka. Polecam go zarówno na lato i zimę.

Esencja lata

Lato zamkniete w buteleczce razem ze wspomnieniami pewnej nastoletniej milosci, ktora mi szeptala czule do uszka "pachniesz jak kwiatuszek" :)

Niestety - gwiazdeczka w dol za wyjatkowo licha trwalosc, ekspresowo znika ze skory... Dlatego po 1 butelce nie wracalam wiecej, ale chyba w tym roku chyba znowu sie skusze, niech tylko przyjdzie kwiecien :)

Dopisek: stalo sie - mam w domu buteleczke. Lubie ja wachac i powspominac sobie stare, dobre czasy :P ale niestety nie bardzo znosze ten zapach na sobie. Chyba po prostu wyroslam, a do tego cos kwasnego robi mi sie z tymi perfumami na skorze... ;(

zmoncona mydłem woda

Zapach kojarzy mi się ze strumykiem przepływajacym przez park ,z liśćmi przez które prześwituje gorące ,ostre słońce,leniwą i sielankową atmosferą czerwcowego popołudnia zmonconego zapachem malowanych ławek co psuje sielski nastrój powolnie upływającego czasu.Jest to zapach słoneczny,lekko pudrowy,chociaż troche mi zalatuje mydłem glicerynowym o zapachu lilii co mnie dręczy niemiłosiernie :P jednocześnie lubię jego nute głowy delikatną ,czystą ,kwiatową,kolejne akcenty mniej miło mnie zaskakują :( może źle sie po prostu komponuje z moja skórą,nuta serca jest bardzo uciążliwa,butelka średnio mi sie podoba...

ciekawe

Używałam tego zapachu dobre parę lat temu i bardzo przypadł mi do gustu - delikatny i elegancki, kwiatowo - owocowy.

Letni :)

Latem- do krótkiej sukienusi , do spodenek, na kajaki, do lasu, na spacer poza wioske :) WAKACJE,WODA,SŁOŃCE,NAMIOT,PLAŻA,URLOP :) Z tym mi się właśnie kojarzy ten zapach :) Jak kolega z podstawówki, który w ciągu roku szkolnego po prostu sobie był obok..a gdy nadchodzi lato- zycie jakoś bez niego nie ma sensu :) Delikatny, kobieco-dziewczęcy,ciepły,orzeżwiający,lekko słodki :)Chciałabym,zeby już były wakacje..mmm.. :)ps.Mało trwały, stad mało wydajny, ale i tak go kupuję :) Latem :)

ladny

ladny zapach, coprawda ostatnio mi sie znudzil ale dlugo uzywalam i lubilam. Tyle ze po jakims czasie juz staje sie nijaki, wtedy zostaje na jakies okazje, jakis spacer itp zeby przywolac wspomnienia. Nie polecam tylko zdecydowanie balsamu z tej serii. Mialam dwa (jeden dostalam w prezencie, drugi kupilam)-bardzo szybko stracily trwalosc, zapach ulecial i smierdzialy nijako jakos po prostu. Ale perfumy sa ok :-)Ilość zużytych opakowań: kilka

Czasami

To jeden z moich pierwszych "prawdziwych" zapachow. Kiedys za nim przepadalam, teraz kupuje od czasu do czasu z sentymentu.<BR>Mysle ze nazwa doskonale oddaje zapach - pachnie klimatem babiego lata.<BR>Teraz ten zapach wydaje mi sie troche plytki i za malo swiezy. Ale od czasu do czasu jest dobry na zime

Bardzo przyjemny

Bardzo ladny, cieply, kobiecy zapach. Lekko slodki ale nie duszacy. Lubie go uzywac od czasu do czasu, kojarzy mi sie z czyms przyjemnym.

Oceniam na 4.00

Bardzo ciepły i jesienny. Lubię słodkie zapachy i lubie Indian Summer.

Oceniam na 4.00

A ja go lubię i czasem skusze się do uzywania na co dzień,albo wypady za miasto, kobiecy...

Oceniam na 3.00

Zapach mi się podoba, przebijają w nim intrygujące nuty herbaciane. Jednak jest to bardzo przyjemny zapach bez wrażenia głębi. Niestety jak dla mnie (i na mnie) w ogóle się nie rozwija, jaki był na początku zastosowania, taki jest po kilku godzinach tylko zdecydowanie słabszy, lub też go już nie ma.Ale to jest właśnie i niestety ta różnica pomiędzy perfumami z niższej i z wyższej półki cenowej.Choć może komuś nieraz zależy pachnieć niezmiennie cały czas.

Oceniam na 4.50

A ja powiem tak: uzywam wielu różnych zapachów, Indian Summer jest najtańszym jaki kiedykolwiek miałam, ale zarazem jedynym, którego miałam aż 3 razy.