Bielenda, Karoten, Masło do ciała

Bielenda, Karoten, Masło do ciała

Karotenowe masło do ciała to idealny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry pozbawionej blasku i jędrności: zmęczonej, szarej, o nierównym kolorycie, z przebarwieniami spowodowanymi słońcem lub procesem starzenia.
Regeneruje skórę, przywraca blask, nadaje jej piękny zdrowy blask odcień, ujednolica koloryt i redukuje przebarwienia. Podkreśla i utrwala opaleniznę.

/s/

Takie sobie mazidło...

Małso kupiłam skuszona opiniami producenta, które aż krzyczały z opakowania, jednak się zawiodłam...

Z plusów to:
+ opakowanie - uwielbiam słoiczki, z których bez problemu wybiera się kosmetyk do końca;
+ zbita konsystencja, która ułatwia aplikację i nie spływa,

i to na tyle...

niestety mimo tłustej konsystencji i pozostawienia tłustego filmu na skórze, nie nawilża... nie na długo.
Dziwny zapach...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Całkiem całkiem

Kupiłam ten produkt skuszona fajnym opakowaniem :) Jestem zadowolona. Fajny zapach, gęsta konsystencja. Jak dla mnie troche za lepki ale podczas wakacji nad morzem sprawdził się dobrze.

+zapach
+konsystencja

- lepki

Sama nie wiem

Plusy :
+ super opakowanie, ja bardzo lubię słoiczki bo można do końca wykorzystać produkt i później sam pojemniczek
+ zapach
+ kosystencja ( bardzo fajna, taka zbita , ale dobrze się rozprowadza )
+ szybko się wchłania
Minusy :
- cena
- wydajność, 200 ml wystarczyło mi tylko na 10 dni użytkowania
- raczej słabe nawilżenie
- nie zauważyłam większej jędrności skóry czy poprawy jej kolorytu

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

don\'t shoot the messenger

dla mnie jedno wielkie NIE.

- moja skóra jest średnio sucha na ciele, natomiast mam bardzo suchą skórę na nogach - to masło kompletnie nie podołało tym suchotom - po kilku godzinach, lub też - rano, spowrotem miałam białe nogi od suchej skóry - niestety lub stety ale jest to moim małym wyznacznikiem i swojego rodzaju testem

- na opakowaniu jest znaczek, że składniki są bio czy też coś w rodzaju pochodzenia organicznego - takie stwierdzenie to rozbój w biały dzień, bo patrząc na skład to mamy mase parabenow, parafiny i innych nasty things

- 3 tygodnie codziennego używania to mało aby sprawdzic, czy produkt działa przeciw zmarszczkowo, natomiast wcale nie rozpoczęłam w tym kierunku obserwacji. Who am I kidding?

- blasku ani kolorytu skóry nie dostrzegłam

- zapach - pachnie jak budyń śmietanowy. Brzmi nieźle, ale czy naprawdę chcesz pachniec pare godzin budyniem? Ja nie bardzo, wiec zapach mnie skutecznie drażnił, bo jak na taki produkt to długo się utrzymuje na skórze

-konsystencja - w dotyku jak prawdziwe masło :) shocker! Nikt się nie spodziewał. Dośc tępa w rozsmarowaniu, nie wchłania się błyskawicznie, jest jak to mówią treściwa.

- a marchewki ? czy któs widział marchewki ?

Jeśli któs lubi słodkie zapachy, nie ma skóry bardzo suchej oraz nie przykłada większej uwagi do składu kosmetyku to będzie zadowolony. Ogólnie słabo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

świetne masło

Kupiłam to masło będąc nad morzem i używałam po opalaniu. Oczywiście zapach dobrze mi się kojarzy, z wakacjami, chociaż w sumie jest taki nijaki - to na plus bo nie męczy. Wielką zaletą tego masła jest, w mojej ocenie, jego konsystencja i nawilżenie. Jest to lekkie smarowidło, taki bardziej gęsty krem niż masło, wspaniale rozsmarowuje się i szybko się wchłania, po jego użyciu skóra jest gładka i mięciutka. Bardzo lubiłam go używać i skończyło się szybko, najszybciej ze wszystkich moich specyfików do smarowania ciała, które najczęściej męczę po kilka miesięcy. Podsumowując jest to świetne masło dla skóry normalnej, czyli dla mnie na wiosnę i lato, na zimę, kiedy moja skóra robi się szorstka może być za słabe, wtedy stawiam na tłuściochy.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

porządny produkt

Ogólnie masło jest PRAWIE ideałem:) jedną gwiazdkę odejmuję za zapach, który z początku miły po kilku aplikacjach zaczął mnie trochę drażnić, jest taki.. nie wiadomo jaki właściwie:) ani naturalny, ani sztuczny, nie jest to też zapach niczego konkretnego, ot taki kremowy. ale jakoś mnie denerwuje;)

Ale! Przy wszystkich innych zaletach tego masła zapach można wytrzymać. A więc plusy:
+bardzo ładnie nawilża
+daje wrażenie naprawdę odżywionej skóry, teraz być może za krótko go jeszcze używam, ale myślę, że to właśnie na dłuższą metę da obiecane odzyskanie blasku skóry
+ZNAKOMICIE się rozsmarowuje, konsystencja jest po prostu wymarzona, nigdy nie trafiłam na tak idealny pod tym względem produkt
+dzięki idealnej gęstości bardzo wydajne
+poręczne opakowanie, łatwy dostęp do produktu

Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Odpowiednia konsystencja.

Zalety ;
- Masło w słoiczku, co bardzo ułatwia wydobycie kosmetyku i wykorzystanie go do końca.
- Porządne, treściwe i bardzo gęste.
- Bogata konsystencja.
- Nawilża.
- Natłuszcza.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Dobrze się rozprowadza.
- Wydajny.
- Zostawia na skórze delikatny, nie lepiący się film, który w minimalny sposób nadaje zdrowego blasku skórze.
- Skóra staje się aksamitna i delikatna.
- Cena (często w promocjach).

Wady ;
- Zapach - zbyt słodki, trochę długo utrzymuje się na skórze.
- Niestety nie podkreśla opalenizny tak, jak na to liczyłam.

Podsumowując - z przyjemnością wypróbuję pozostałe masła do ciała Bielendy.

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Nawilża, ale nie działa na koloryt ;)

Masło kupiłam, ponieważ bardzo lubię masło kasztanowe Bielendy (do skóry naczynkowej), a poprawić nieco koloryt też by mi się przydało.

Plusy:
+ dobrze nawilża,
+ zapobiega wysuszaniu skóry,
+ bardzo wydajne,
+ wygodne opakowanie.

Minusy:
- nie zauważyłam żadnych zmian jeśli chodzi o koloryt skóry (a moja skóra na tego typu kosmetyki raczej obojętna nie jest, bo np. kakaowa seria Ziai jak najbardziej poprawiała koloryt),
- konsystencja raczej twarda, masło dość ciężko się rozprowadza (kasztanowe masło Bielendy było wygodniejsze w stosowaniu).

Złe nie jest, do nawilżenia skóry po kąpieli się nadaje. ;)

Super !!!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Masło przyjemnie pachnie, ma doskonałą konsystencję, świetnie się wchłania, doskonale nawilża skórę. Na plus jest także wygodne opakowanie.
Na pewno wypróbuję inne masełka Bielendy.

doskonale nawilża

Bardzo udane masło Bielendy. Fanki zapachu marchewki będą rozczarowane - kosmetyk nie pachnie karotką, ma dość neutralny, delikatny zapach. Masło ma miękką konsystencję, łatwo je dozować, dobrze rozsmarowuje się na skórze. Dość ładnie ujednolica kolor skóry ale nie jest to efekt spektakularny. Natomiast kosmetyk ten jest mistrzem, jeżeli chodzi o skuteczne i długofalowe nawilżanie - miałam wiele dobrze nawilżających produktów ale żaden nie dawał efektu na tak długi czas jak ten. Skóra jest mocno nawilżona, wyraźnie zmiękczona i wygładzona - aż przyjemnie wodzić po niej palcami. Masło wchłania się dość szybko jak na kosmetyk tego typu więc nie ma problemu z lepieniem się. Niemniej na skórze pozostaje odczuwalna warstewka produktu - skóra jest widocznie nawilżona, ma zdrowy "połysk", aż prosi się, aby jej dotknąć. Co więcej, ten efekt utrzymuje się aż do następnego prysznica - jeszcze nie miałam produktu, który odczuwalnie nawilżałby przez tyle godzin (a równocześnie się nie lepił). Efekt ten utrzymuje się również na łydkach - miejscu zawsze problematycznym jeśli chodzi o przesuszenie. Jestem zachwycona nawilżaniem tego masła, przyjemnie stosuje mi się je teraz w lecie ale myślę, że w zimie również doskonale się sprawdzi. Polecam. Używam tego produktu od: 3 tygodni

Przyjemny

Warto go kupić dla :
* nawilżenia
* zapachu
* konsystencji
* jednolitego kolorku ciała

Niestety :
* długo się wchłania
Ale to tylko jedna wada tego produktu ;p

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Przyjemne :)

Masło idealnie nawilża moją przesuszoną skórę, dawno nie używałam czegoś, co tak świetnie nawilża a jednocześnie tak szybko się wchłania w skórę. Co do nadawania jakiegoś odcienia- nie zauważyłam, ale dość dobrze ujednolica skórę. Szczególnie dobrze widać to na dłoniach. Jest mało wydajne, ale używam kilku nawilżaczy naraz, więc tak tego odczuwam. Idealne na dzień, kiedy chcę pachnieć perfumami a nie zapachem (b. subtelny, poza tym czuć tylko w opakowaniu, na ciele już nie) a także kiedy nie chce czekać, aż balsam się wchłonie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę 1