AA, Naturalne Rozświetlanie, Maseczka przywracająca blask

AA, Naturalne Rozświetlanie, Maseczka przywracająca blask

Przywraca naturalny blask skórze.
Egzotyczny superowoc Goji - naturalny ekstrakt z certyfikowanych upraw ekologicznych stanowi źródło energii dla skóry, nawilża ją i oczyszcza z toksyn.
Kwas azelainowy reguluje produkcję sebum i zapobiega błyszczeniu się skóry.
Ekstrakt z oczaru wirginijskiego tonizuje skórę, przywracając jej zdrowy koloryt.
Alantoina i d - pantenol łagodzą podrażnienia.

Kocham ją!!!!!

Kocham ta maseczkę, ma przepiękny zapach i moja skóra jest po niej taka odżywiona i promienna. Po jej zastosowaniu lepiej się czuję i jakoś ładniej wyglądam ;)

Używam tego produktu od: pary miesięcy
Ilość zużytych opakowań: oj nawet nie wiem ile

Dobra maseczka:)

Nie wiem, jak poprzednia recenzentka może uzywać tego produktu od 2 lat, skoro AA wypuściło tę serię na rynek zaledwie niecały rok temu. Serię nawiasem mówiąc niezbyt udaną- np żel do mycia twarzy jest kosmetykiem tragicznym imho. Ale maseczka im się udała i zawsze z chęcią do niej wracam. Ma lekką konsystencję bitej śmietanki i bardzo przyjemny, słodkawy zapach. Nie podrażnia, nie szczypie- wręcz przyjemnie koi i lagodzi. Po usunięciu niewchłoniętych resztek- twarz jest ładnie wygładzona, jędrna, nawilżona, miła w dotyku. Efektu \" rozświetlenia\" nie zauważyłam, ale zdaję sobie sprawę, że to chwyt marketingowy:) Mimo jego braku, bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Godny polecenia produkt

Maseczka jeszcze mnie nie zawiodła a używam jej od 2 lat i muszę przyznac ,że jestem zachwycona jej działaniem. Twarz jest faktycznie gładka i promienna ,przez kolejne 2 dni moja skóra zdecydowanie mniej się błyszczy ,nie podrażnia skóry. Istny cud wśród maseczek:)

Używam tego produktu od: 2lat

nic nie robi

Moja skóra czasem potrzebuję trochę odświeżenia, blasku, jest po prostu szara, zmęczona. Niestety ta maseczka w tym wypadku mi nie pomogła.
Nie robi kompletnie nic.
Szczęście, że chociaż nie uczula, czy coś.
Jednak nie polecam.

Miejsce zakupu: Rossmann

b. fajna ;)

Mam niewdzięczny typ cery- tłusta z nawracającymi niedoskonałościami. Wymaga ona pielęgnacji odpowiednimi składnikami a ta maseczka odpowiada wymaganiom mojej cery :) Kwas azelainowy działa baktriobójczo, przeciwzapalnie i reguluje wydzielanie łoju. Pozostałe składniki sprawiają, że cera jest aksamitna, wygładzona i rozpromeniona. Naprawdę działa! :)Ja stosuje ją na jakies 2h, wtedy efekt jest jeszcze lepszy! POLCEAM

Używam tego produktu od:pare dni

nic to :(

Być może to nie maseczka dla mnie... ale skoro pisze że do cery wrażliwej i suchej więc stwierdziłam że zaszkodzić nie zaszkodzi.
mam cerę suchą ale z zaskórnikami więc nałożyłam owo cudo na buzię oczyszczoną porządnym peelingiem że jak wyszorowana do czysta to nawilży i rozświetli. no cóż... nic takiego się nie stało. maseczka powinna działać tak że efekt widać od razu a to to nic nie dało. ba na drugi dzień zauważyłam kilka krostek na brodzie nosie i wokół nosa a jak się zaczęłam bardziej wpatrywać zobaczyłam że pozatykało mi pory i teraz siedzi w nich więcej niż zazwyczaj :( drugą saszetkę dałam mamie może jej ta maseczka odżywi buzię bo mi tylko zaszkodziła. a fe!

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań:pół

Ulubiona :)

Super maseczka :) Moim zdaniem naprawdę przywraca skórze blask. Moja cera jest bardziej promienna po jej zastosowaniu:) Zapach także bardzo przyjemny. Trochę gorzej jest ze zmywaniem jej z twarzy, dlatego odejmuję jedną gwiazkę ;) Szczerze polecam spróbować!

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Moje małe SPA

Świetna maseczka. Cera po niej jest bardziej promienna, ma zdrowszy koloryt, łagodzi podrażnienia. Ma śliczny zapach. Nie zapycha porów. Szkoda, że nie można jej kupic w pełnowymiarowym opakowaniu. Z pewnością wypróbuję całą rozświetlającą serię AA.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki