Catrice, Perfect Resist Liquid Mousse (Podkład w płynnym musie)

Catrice, Perfect Resist Liquid Mousse (Podkład w płynnym musie)

Perfekcyjnie dopasowuje się do karnacji i struktury skóry, ukrywa niedoskonałości, sprawia, że skóra jest świeża i nie błyszczy. Innowacyjna formuła tworzy na powierzchni skóry gładką warstwę, która utrzymuje podkład na długo i idealnie dopasowuje się do kolorytu skóry. Kryje oznaki zmęczenia, rozświetla cerę, nie pozostawia śladów na ubraniu. Łatwa aplikacja dzięki wygodnemu dozownikowi. Zapewnia długotrwały efekt bez efektu maski.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Glyceryl Myristate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Isopropyl Lanolate, Potassium Cetyl Phosphate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bisabolol, Tocopherol, Cetyl Alcohol, Talc, Potassium Hydroxide, Disodium Edta, Peg-8, Farnesol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Bht, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methyl-Propional, Geraniol, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citronellol, Może zawierać: Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77891,Ci 77891 (Titanium Dioxide). (08.01.2012)

Bez Rewelacji

Kupiłam ten podkład zachęcona zapachem i promocyjną ceną..
Na pierwszy rzut oka było całkiem OK po nałożeniu jednak się okazało że moje zachwyty tu się kończą,
Podkład się rozuje i podkresla moje suche skórki na twarzzy.
Do tego miejscami plamy zostaw ia.
Także ogólnie no tu ma u mnie przegrane..
Na plus zapach, konsystencja i kolor ale poza tym klapa..

Używam tego produktu od: tydzien.
Ilość zużytych opakowań: zerio

nie lubię

A miał być taki wspaniały...
Ciężki, na twarzy maska lub jak kto woli - sucha skorupa... Kolor na twarzy zmienia się w jakiś kakaowo-pomarańczowy. Czuć go na twarzy, ma się ochotę natychmiast zmyć makijaż. Może nadaję się bardziej do cery tłustej, do suchej absolutnie:-(

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

polecam

Podkład długo sie trzyma i ładnie kryje niedoskonałości. Świetnie dopasowuje się do cery. Jest wydajny- opakowanie wystarcza na 2,5 miesiąca. Jedyną wadą jego jest to, że bardzo szybko zasycha.

Używam tego produktu od: 5 mies

Chyba dobry.

Jest to właściwie mój pierwszy podkład, wcześniej używałam albo z próbek, albo od kogoś, także zbyt dużego porównania nie mam.
Na twarzy utrzymuje się dość długo, nic się z nim nie dzieje na twarzy. Nie matuje - puder obowiązkowo. Krycie dobre. Dobrze sie rozprowadza (próbowałam tylko palcami). Opakowanie jest zdecydowanie dużym plusem - wygodne, z pompką (jedyny jego minus, to że nie widać stopnia zużycia, ale to przecież bardzo rzadko zdarza się podkładom).
Nie tworzy efektu maski.
Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, bo nie trafiłam z kolorem, a jaśniejszych już nie ma... Może latem, jak się troche opalę, zużyję reszte..

Acha, nie kosztuje 12 złotych, tylko 21.99 (w Naturze, z resztą chyba tylko tam jest dostępny...)

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze