PUPA, Stick Concealer (Korektor w sztyfcie)

PUPA, Stick Concealer (Korektor w sztyfcie)

Korektor o delikatnej, kremowej konsystencji. Idealny do tuszowania przebarwień, wyprysków i cieni pod oczami.
Pozostawia na skórze delikatny, cienki film, który doskonale tuszuje niedoskonałości, a sam pozostaje niezauważalny.

Cena: ok. 50zł / 3ml

ok, ale nie za tę cenę

Nie przepadam za korektorami w sztyfcie, ale ten kupiłam skuszona rzekomo - to moje drugie podejście do kosmetyków Pupy i drugie rozczarowanie - dobrą marką i przede wszystkim: bardzo ładnym odcieniem, nie wpadającym w paskudne róże lub żółcie.

Nakłada się i maskuje w miarę przyzwoicie, ale trzeba odpowiednio dozować ilość, bo ma sporą tendencję do "wałeczkowania się". Konsystencja ok. Trwałość taka sobie; ani lepsza ani gorsza niż większości korektorów, nawet tych z dużo niższej półki.

Zapach w miarę neutralny, ale raczej brzydki niż przyjemny.

Wydajny, wystarczył mi na kilka miesięcy przy dość intensywnym używaniu. Niestety szybko się złamał, przy niewielkim wysunięciu, więc jest bardzo delikatny lub źle osadzony w nasadce, co bardzo negatywnie wpływa na komfort używania.

Skuwka źle siada, ma tendencję do spadania i lata luzem po kosmetyczce, a sam korektor nieraz zbrudził mi jej wnętrze (brak praktyczności po raz drugi).

Produkt ogólnie średni, bez fajerwerków. Na pewno nie wart takiej ceny - można znaleźć porównywalnej jakości korektory nawet pięciokrotnie tańsze. Za ten dałabym max 20 złotych.