Oillan, Delikatny olejek do mycia ciała

Oillan, Delikatny olejek do mycia ciała

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Polecany dla całej rodziny, do codziennego mycia ciała. Szczególnie dla osób często korzystających z kąpieli morskich i słonecznych (także solarium). Niezbędny po każdej wizycie na basenie, dla złagodzenia skutków działania chlorowanej wody. Specjalnie dobrany skład i formuła olejku, jest gwarancją rozwiązania problemów osób ze skórą wrażliwą i bardzo wrażliwą. Delikatny olejek opracowany został w oparciu o badania dzieci i dorosłych, tak aby zapewnić im codzienny komfort życia.
Rewolucyjna formuła dla wrażliwej, suchej i podrażnionej skóry:
- skoncentrowane działanie kompozycji naturalnych olejów roślinnych,
- cenne minerały (żelazo, bor, mangan, wapń, krzem),
- wyjątkowe bogactwo witamin (A, B, C, D, E, F, K i P), - zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe typu omega-6 (NNKT),
- chroni DNA skóry przed wolnymi rodnikami.
Zawartość 27% naturalnych olejów roślinnych, gwarantuje:
- prawidłowe natłuszczenie skóry - tworząc na jej powierzchni delikatną warstwę natłuszczającą, zmniejszającą szorstkość i suchość skóry,
- wyjątkową delikatność dla skóry - łagodnie rozprowadza się pozostawiając przyjemne uczucie aksamitnej i miękkiej skóry,
- idealne nawilżenie skóry - wchłaniają wilgoć z otoczenia, dzięki czemu powierzchnia skóry jest stale nawilżana,
- zmniejszenie strat wody i minerałów z organizmu - po wchłonięciu do głębi skóry zatrzymują straty wody i minerałów, poprzez blokowanie kanałów, którymi są one normalnie wydzielane na zewnątrz.
Skoncentrowane działanie kompozycji naturalnych olejów roślinnych, wzmacnia funkcje ochronne skóry, łagodzi podrażnienia, likwiduje uczucie swędzenia oraz zmniejszaj skłonność do reakcji alergicznych.
Kompozycja 3 naturalnych olejów roślinnych:
- olej sojowy - powstaje z tłoczenia ziaren soi zwyczajnej. Znany już w starożytnym Egipcie, jako naturalny preparat regenerujący i nawilżający skórę. Zawarty w nim aktywny kompleks lipidowy, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe typu omega-6 (NNKT), zmniejsza szorstkość i suchość skóry, a także przywraca poziom właściwego nawilżenia skóry,
- olej rokitnikowy - wyciąg tłoczony z nasion i owoców rokitnika to jeden z najbardziej cenionych preparatów zdrowotnych na Dalekim Wschodzie. Miąż owoców zawiera olej tłusty (8-12%) oraz prawdziwe bogactwem witamin (A, B, C, D, E, F, K i P), cenne minerały (żelazo, bor, mangan, wapń, krzem) oraz substancje działające zdrowotnie na skórę (kwas foliowy, flawnioidy, fosfolipidy). Stosowany jest do regeneracji oraz wzmocnienia naturalnych właściwości ochronnych skóry,
- olej słonecznikowy - jest olejem roślinnym pozyskiwanym z pestek słonecznika. Posiada duże ilości witaminy E, przez co chroni DNA komórek skóry neutralizując działanie wolnych rodników, które czynią spustoszenie w skórze (traci ona elastyczność, sprężystość i wilgoć).
Przyjazny dla skóry olejek o złocistej barwie. Butelka z pompką gwarantuje super wydajność i komfortową aplikację. Olejek można stosować do myci ciała zarówno podczas kąpieli w wannie jak i pod prysznicem.

normalna, wrażliwa
olejki do kąpieli i pod prysznic
łagodzące, nawilżające
z pompką, w butelce
w płynie

delikatny

Nadaje sie nie tylko do mycia małych dzieci.. osoby dorosłe borykające się z AZS polubia olejki z Oillan. Delikatnie myje, natłuszcza, zostawia miłą powłoczke na skorze, przywraca komfort i nawilzenie. Polecam na zime jako ochrone naskórka. Dla mnie 5:)

Cudo i rewelacja.

Najlepszy olejek do ciała jaki kiedykolwiek używałam. Przy axotrecie czyli silnym antybiotyku na trądzik, moja skóra była baaardzo wymagająca. Przez miesiąc testowałam kilka kosmetyków i każdy podrażniał mi skóre, a efekt nawilżenia marny. Polecam całą serię. Polski produkt co tez zaważyło na mojej opini. Cena nie jest najniższa, ale na prawdę produkt jest bardzo wydajny. Wystarcza mi na 1.5 miesiąca a myję nim całe ciało i twarz czasem i 2 razy dziennie.

Ilość zużytych opakowań: 7 duże

Delikatny.

Olejek zakupiłam razem z balsamem.Jest prawie na wykończeniu, więc moge go zrecenzować:)
+Dobrze myje
+Nie wysusza
+Jest bardzo delikatny
+Wydajny

+/- Zapłaciłam za niego 28 zł, nie wiem czy to dużo, czy mało.

-Zawiera SLS ... dlatego za to odejmuję połowę gwiazdki.
Ja jestem zadowolona.Polecam.

Używam tego produktu od: Jakiś

SUPER

Doskonały dla wrażliwej, suchej, atopowej cery. Likwiduje uczucie swędzenia i ściagnięcia skóry. Pieni się wystarczająco. Pozostawia skórę nawilżoną na długo :) Ma lekką konsystencję przez co jest wydajny. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże