Dr. Hauschka, Hautberuhigungsmaske (Maseczka łagodząca)

Dr. Hauschka, Hautberuhigungsmaske (Maseczka łagodząca)

Maseczka łagodząca przeznaczona jest dla wrażliwej i podrażnionej skóry. Działa odprężająco, reguluje poziom nawilżenia skóry i pomaga skórze wrócić do stanu równowagi: wyciągi z roślin leczniczych: przywrotnika, ogórecznika, gryki i dziewanny wzmacniają i łagodzą skórę; ustępują zaczerwienienia i stany zapalne; cera odzyskuje świeży wygląd, jest rozjaśniona, o jednolitym kolorycie.
Wrażliwa skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, jakiej dostarczyć mogą wyszukane składniki intensywnej kuracji Maseczką łagodzącą. Zawiera ona wysokowartościowe oleje roślinne: z masła shea, orzechów makadamia i kokosowych. Odświeżający wyciąg z pigwy i cenny wodny roztwór oczaru wirginijskiego regulują poziom nawilżenia skóry i pomagają zatrzymać w niej wilgoć. To prawdziwe ukojenie dla podrażnionej skóry.

Lubie

Wsrod wielu stosowanych juz przeze mnie maseczek jest to jedna z najlepszych.Naklada sie bardzo sprawnie, nie tworzy zadnej "maski" na twarzy, mile uczucie nawilzania i odzywiania podczas jej dzialania; dla mnie osobiscie jednak troche "specyficznie" pachnie: dosc intensywnie wszelakimi "ziolkami i kwiatkami", jednak z czasem efekt ten sie zmniejsza (albo moj wech juz tak nie reaguje...). Producent sugeruje, aby ja po 20 minutach wilgotna, ciepla chusteczka zdjac z twarzy, ja pozostawiam ja jednak na cala noc - efekt wydaje mi sie jeszcze lepszy: twarz jest dobrze odzywiona, zrelaksowana, uspokojona. Stosunkowo wysoka cena jak na tak mala tubke (30 ml),jednak wydajnosc wraz z regularnym stosowaniem wzrasta :-),tzn.potrzebuje jej teraz jednorazowo mniej niz na poczatku. Podsumowujac: produkt warty polecenia raczej w zimnej porze roku - obecnie jest juz dla mnie zbyt intensywnie odzywczy, slabiej sie wchlania.Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:2-gie