Shaushka, Wegański szampon w kostce `Słodka pomarańcza`

Shaushka, Wegański szampon w kostce `Słodka pomarańcza`

Doskonale sprawdzi się do pielęgnacji każdego rodzaju. Możesz go stosować do jasnych włosów, bez obawy, że zostaną przyciemnione. Szczególnie polecany jest do włosów wysokoporowatych, z tendencją do puszenia się i nadmiernego przesuszania. Dzięki wyjątkowym składnikom szampon poprawia kondycję włosów i nawilża i odżywia włosy. Dobrze się pieni, jego aplikacja jest niezwykle prosta i łatwo się spłukuje. Szampon dokładnie oczyszcza skórę głowy. Wspomaga walkę z łupieżem i zmiękcza włosy. Przywraca im blask i zdrowy wygląd od nasady aż po same końce. Szampon może być stosowany do pielęgnacji włosów, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn oraz dzieci już od 3 roku życia.

Najlepszy jaki do tej pory miałam (a miałam wiele) :D

Ten szampon to moje najnowsze odkrycie! Może i zawiódł mnie jego zapach -
chyba zbyt dużo sobie wyobrażałam czytając o słodkiej pomarańczy... w rzeczywistości niczym nie pachnie, choć dla niektórych to i może lepiej. Przejdźmy do zalet - jak ten szampon się pieni! Porównując go do innych produktów w kostce, które miałam już okazję przetestować, ten zdecydowanie wskakuje na pierwsze miejsce. Wystarczy dosłownie chwila, żeby cała głowa pokryła się pianą. To nie wszystko - ten produkt niesamowicie wygładza baby hair! Zazwyczaj małe włoski wystają mi w każdym możliwym miejscu a po tym szamponie były cudownie wygładzone. Świetny!

Chylę czoła

Ten szampon rzeczywiście włosy odżywia, te farbowane, te zniszczone i suche, co w przypadku szamponów nie jest częste. Nie jest to oblepienie ich silikonami czy odczucie jakbyśmy myli włosy odżywką, ktora tylko wizualnie włosy pielęgnuje aż do kolejnego mycia (oczywiście nie od razu Rzym zbudowano i efekty te są widoczne po kilku użyciach). Gorzej jeżeli nasza skóra głowy ma sklonność do przetłuszczania się, wtedy szybciej skończy się to przyklapem. Za to posiadaczki suchej skóry głowy będą zadowolone. Spośród trzech szamponów tej marki, które otrzymałam w prezencie, pieni się najgorzej, ale nadal o wiele lepiej niż np mydła do mycia włosów lub twarde szampony w kostce. Ma przyjemny cytrusowy zapach, przyzwoity skład (jeżeli nie mamy super wrażliwej skóry głowy) ,zapakowany w pudełeczko z ładną grafiką, które niestety szybko się psuje, ale szampon posiada sznurek także można go gdzieś zawiesić. Jest to okrągła kostka o pomaranczowej barwie, z . Szampon jest dość wydajny (używając go średnio co drugi dzień przez mięsiac zużyłam 1/4,obecnie używam go rzadziej), dobrze domywa skórę głowy, ale jeżeli jest wyjątkowo tłusta może być za delikatny. Mnie nie podrażnił, ani nie uczulił, wręcz przeciwnie skóra głowy była ukojona. Wlosy są po nim świeże, sypkie, po kilku godzinach od mycia robią się gładkie i błyszczące,niestety na granicy przetłuszczenia. Obecnie lubię używać go na długość włosów a do głowy inny szampon, kiedy nie mam czasu na odżywkę lub dla odświeżenia czupryny między mocniejszym oczyszczeniem. Nie wiem czy rozjaśnia, bo włosy mam zafarbowane na platynowo-perlowy odcień i na takim ciężko to ocenić,na pewno włosów nie przyciemnia i odnoszę wrażenie, że wolniej wypłukuje się ich odcień. Wydajność nie jest ani mała ani duża, więc na mój gust mógłby być tańszy, broni się naturalnym składem i pielęgnacją włosów. Niekoniecznie do niego wrócę, skóra mojej głowy potrzebuje czegoś mniej odżywczego, niekoniecznie opartego na Sodium Coco Sulfate, które używane przeze mnie co jakiś czas krzywdy nie robi, ale do codziennego lub częstego stosowania wolałabym jednak składnik, który nie ma potencjału drażniącego (na zaś). Nie wiem jak wplywa na łupież, nie posiadam :) Moja skóra głowy nie jest ani sucha ani mocno przetluszczajaca się, ale zdecydowanie woli szampony w stronę tych odświeżających niż odżywiających, na pewno szampon nie przedłuża świeżości moich włosów. Oczywiście mam świadomość, że producent tego nie obiecuje, gwiazdkę odejmuję za opakowanie, które łatwo zepsuć, cenę całkiem wysoką do średniej wydajności. Wszystko inne się zgadza, w przypadku tego szamponu najlepiej jednak sugerować się tym jaką mamy skórę głowy,chyba że chcemy używać go jak ja, czyli na długość włosów przy jednoczesnym oczyszczeniu skalpu czymś innym.