Artdeco, Pure Minerals, Mineral Fluid Concealer (Mineralny korektor rozświetlający w pędzelku)

Pojemność 3,5 ml

Rozświetlający korektor z koktajlem minerałów i witamin. Perfekcyjnie maskuje cienie pod oczami, drobne linie, zmarszczki. Idealnie tuszuje niedoskonałości cery, drobne linie i zmarszczki, oznaki zmęczenia oraz cienie pod oczami.
Kompleks minerałów oraz mikroelementów (turmalin i wapń) pobudza mikrokrążenie sprawiając, że skóra staje się pełna blasku zaś witamina E nawilża oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
Połyskujące drobinki odbijające światło minimalizują widoczność drobnych zmarszczek oraz nadają cerze promienny wygląd. Beztłuszczowa formuła zapewnia szybkie wysychanie oraz wyjątkową trwałość korektora.
Nie zawiera talku, wosków, olejków mineralnych oraz konserwantów.
Nieperfumowany, odpowiedni również dla skóry wrażliwej.
Art. Nr 342.

Cena: ok. 65zł / 3,5ml

Nie kryje za dobrze

Generalnie nie mam problemów z sińcami pod oczami, ale czasem po gorzej przespanej nocy robią mi się \'doły\', które warto czymś zatuszować. W takich wypadkach sięgam po ten korektor.

KOSMETYK: Ma dobrą, gęstą konsystencję, która łatwo się rozprowadza i wchłania. Niestety, nie kryje jakoś przegenialnie cieni, poza tym trzeba się napracować, żeby nie zostawił smug. Jeśli się z nim przesadzi, tworzy efekt \'maski\' i podkreśla cieniutką siateczkę zmarszczek na skórze.

OPAKOWANIE: Tutaj zdecydowanie daję plusa - opcja z pędzelkiem, na którym po przesunięciu aplikatora pojawia się kropelka produktu, bardzo mi odpowiada. Wygodny w użyciu, higieniczny.

CENA/JAKOŚĆ: Jest bardzo wydajny, w związku z czym ta cena przy tym staje się choć trochę atrakcyjniejsza... Niestety, jako produkt sam w sobie nie najlepiej się sprawdza. Chyba poszukam czegoś lepszego.

W porządku.

Wcześniej też używałam korektora artdeco, ale ten jako nowość wpadł mi w oko. Nie jestem do końca z niego zadowolona.. Jest jakiś gęsty, wcale nie tuszuje tak niedoskonałości. Za te pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego..

Wysuszacz!

Kupiłam go bo od dawna stosuje touch magique z którego nie jestem do końca zadowolona. Będąc w douglasie wpadł mi w ręce ten korektor. Do zakupu zachęciło mnie to, że jest mineralny. Postanowiłam, że go kupie(marząc o tym żeby to był ten w końcu ten,,jedyny\\\'\\\',niezastąpiony, ideał;-P Niestety się baaardzo zawiodłam. Pomijam już to, że kolejny raz niepotrzebnie posłuchałam tych miłych pań w douglasie i kupiłam zbyt ciemny kolor(mam nr.9), oczywiście nie wpływa to na moją ocene tego produkt. Ale do rzeczy.

Plusy:
-jest meeeeega wydajny.Dodatkowo ma dużą pojemność-3,5ml co przy cenie 70zł i jego wydajność jest bardzo ok.
-delikatny pędzelek(nie tak sztywny jak pędzelek korektora touche magique) i porządne solidne opakowanie.
Myślę, że na tym jego zalety się skończyły.

Minusy:
-nie spełnia swojej zasadniczej roli, tzn. praktycznie nie maskuje cieni pod oczami
-Okropnie wysusza skórę pod oczam!!! Nie mam zmarszczek ze względu na swój wiek a kiedy nałoże go pod oczy jakimś cudem pod oczami pojawia się po jakimś czasie siateczka zmarszczek. Czuje że skóra jest napięta, nawet po demakijażu czuć dyskomfort suchej skóry. Muszę się ratować grubą warstwą kremu nawilżającego pod oczy. Myślę, że ta wada go zupełnie dyskwalifikuje.
-wchodzi w załamania powiek
-kiedy dostanie się do oka powoduje pieczenie i łzawienie
-żle się go nakłada, tworzy smugi
-słowo,,rozświetlający\'\' w nazwie to chyba jakiś żart. Nie rozświetla ani trochę!
-bardzo szybko znika, po około 4-5 godzinach nie ma po nim śladu.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: maja

oj oj

Zachęciły mnie minerały, odżywcze działanie i, pewnie marketingowe, opinie na wizażu. Jest okropny, delikatnie kryje cienie pod oczami, nie mam dużych problemów z sińcami, a ten korektor ciemnieje znacznie, wiec efekt daremny. Wysusza, ciężko się rozprowadza - trzeba się namęczyć, wchodzi w zagięcia, które spowodował swoim "super" działaniem. Odkąd go używam pojawiły mi się zmarszczki pod oczami. Teraz ratuję się kremem pod oczy z wysokiej półki, bo nie mam wyjścia. Absolutnie nie rozświetla! Poraz kolejny przekonałam się, ze na kosmetykach się nie oszczędza. Mam jeszcze podkład z tej serii, jakaś porażka...

Prawie ideał

Kupiłam za 65 zł na allegro z wysyłką. Jest mega wydajny bo używam go od 2 lat, a maluję się bardzo często, lada dzień mi się skończy i nie wiem czy szukać jeszcze lepszego, ryzykować kupnem np. MACa, który jest droższy, czy ponownie wybrać ten, sprawdzony. Z wypryskami większych problemów nie mam, jego głównym zadaniem było krycie cieni pod oczami, które mają bardzo mocno siny kolor. Korektor ten jest poręczny, dość płynny, kremowy, pędzelek fajnie go rozprowadza, następnie opuszkami palców delikatnie go wklepuję. Skóra jest naprawdę rozświetlona. Krycie nie jest bardzo mocne - gdzieś tam te sińce jeszcze prześwitują, ale efekt z cała pewnością jest widoczny, koloryt bardziej wyrównany, przy czym nadal efekt jest naturalny. Jego jedyną wadą jest to że podkreśla zmarszczki - tylko ta rzecz sprawia że nie jest to moje KWC. Używałam odcień nr 9, często przy nakładaniu wydawał mi się trochę za ciemny, ale po wklepaniu go idealnie wtapiał się w skórę. Dodaję zdjęcia- kiepska jakość ale cośtam można zobaczyć. Różnice chyba widać....? Ale dla pewności dodam że pomalowałam korektorem tylko prawe okolice oczu czyli na zdjęciu po lewej, poza tym nic nie mam na skórze :) Bubel to to na pewno nie jest, zważywszy na bardzo korzystny skład.

Umnie się nie sprawdził

Plusem
- jest że jest jego naprawdę dużo
-Nie uczula oraz nie dzięki niemu nie łzawią oczy
-ma fajny aplikator
Minusem dla mojego rodzaju cery
-strasznie szybko zasychał
-ciężko się rozprowadzał pod oczami,
-zostawiał brzydkie grudki
-nie pokrwawił sińców.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

FANTASTYCZNY!!!! :)

wspaniały produkt , godny uwagi:)

- delikatna i idealna konsystencja

- cudowne odcienie (mam idealnie dobrany do mojego kolorytu skóry

- pięknie rozświetla okolice pod oczami , jednocześnie tuszując zmęczenie czy sińce

- nie roluje się , nie zbiera w załamaniach czy zmarszczkach( testowałam go także na kilku twarzach kobiet grubo po 50 -siatce )

- trwały

- nie uczula , nie podrażnia

- duża pojemność (jest wydajny)

- ma miękki aplikator i możliwe jest nabranie go w ilości od najmniejszej do naprawdę sporej , w zalezności od potrzeby

- niewygórowana cena jak na tak wydajny i świetny produkt

Znalazłam swój wymarzony korektor :)Używanie go to wielka przyjemność .
Nie zamienię go już na żaden inny! :)

polecam wypróbować :)

rewelacja

Jak dla mnie super produkt. Dobrze kryje i rozświetla, a co najważniejsze nie podkreśla zmarszczek.Inne korektory lubią się w nich zbierać przez to są o wiele bardziej widoczne. Jest też bardzo wygodny w użyciu nie wyciska się za dużo.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Korektor jest mega wydajny i jest go naprawdę dużo! Jedno opakowanie mam już ponad rok i jeszcze starczy mi na jakiś miesiąc :) Jest bardzo delikatny, ładnie rozświetla, ma świetną konsystencję, nie podrażnia, nie robią się wałeczki, w miare trwały i jest do wyboru w kilku odcieniach :)

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Najlepszy.

Zdecydowanie udany zakup!
Nie jestem specjalną fanką kosmetyków mineralnych i na ten korektor długo nie mogłam się zdecydować. Koniec końców zakupiłam i uważam, że jest ŚWIETNY. Na pewno długo nie zamienię na żaden inny.

+doskonale kryje sińce pod oczami
+nie znika po 3 godzinach tylko dzielnie trwa do wieczora
+nie ma zapachu
+jest bardzo duży - normalne korektory w pędzelku mają około 1,5ml - ten ma aż 3,5! - czyli wydajny i starcza na długo
+nie uczula - nie powoduje efektu "szczypania" pod oczami
+drobnym przebarwieniom na twarzy też daje radę

Minusów nie zauważyłam - no, może ciut drogi ale jak na 3,5ml warto zakupić.

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca