Schlecker, Rilanja Young Care, Peeling Gel (Peeling do cery tłustej)

Schlecker, Rilanja Young Care, Peeling Gel (Peeling do cery tłustej)

Peeling usuwa nadmierny tłuszcz ze skóry, zapewniając jej matowy wygląd.

2 - 3 razy w tygodniu nałożyć na zwilżona skórę, delikatnie wetrzeć, spłukać letnią wodą. Unikać kontaktu z oczami.

Skład: Aqua, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Cacamidopropyl, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Parfum, Glycerin, Panthenol, Zinc Chloride, Bisabolol, CI 42090, Aqua, Polyethylene, Cacamidopropyl, Betain, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Parfum, Glycerin, Panthenol, Zinc Chloride, Bisabolol, CI 42090.

Cena: ok. 7zł / 100ml

nie jest taki zły..

jednak jak dla mojej cery odpada, polecam raczej komuś kto ma tłustą cerę. Mój brat użył go kiedyś tak, żeby zobaczyć czy da jakieś efekty, no i rzeczywiście ładnie usunął tłuszcz ze skóry, faktem jest, że nie usunął od razu wyprysków na jego twarzy no ale po jednym razie trudno oczekiwać takiego efektu. Ładnie pachnie :) ma fajną konsystencję, no ale jak już wspomniałam nie dla cery normalnej czy wrażliwej, bo ją podrażni, w żelu znajdują się granulki, które prawdopodobnie powodują właśnie usuwanie nadmiernego tłuszczu z buzi, przy mojej cerze daje efekt odświeżenia skóry ale niestety troszkę wysusza więc oddałam go mojemu bratu, żeby korzystał :P
Plus oczywiście za cenę, bo kupiłam go za niecałe 7 zł :P

Używam tego produktu od: już nie używam :)
Ilość zużytych opakowań: niecałą połowę jednego

nie polecam

Nie podoba mi się zapach. Konsystencja też nie- niebieski żel który ciężko rozsmarować, wcierać na buzię bo się po niej maże. W zelu zanurzone są granulki które nie oczyszczają dogłębnie a tylko po wierzchu jak w zwykłym żelu;( Jest to produkt wg mnie bardzo nieudany i uważam że za te kilka złotych można w drogerii znależć naprawdę perełki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąć

Fajowy

Najbardziej urzekł mnie skład dlatego też postanowiłam go kupić. Nie żałuje tego zakupu. Peeling bardzo dobrze oczyszcza nie podrażnia mojej skóry, ma ładny zapach. Osobiście wydaje mi się, że pachnie delikatnie pastą do zębów :P

Ilość zużytych opakowań: na początku piewszego