Avon, Naturals, Tea Tree & Mint, Anti-Dandruff Shampoo (Kojący szampon przeciwłupieżowy `Drzewo herbaciane i mięta) (nowa wersja)

Szampon o delikatnej formule, który znakomicie łagodzi podrażnienia skóry głowy i likwiduje wszelkie objawy łupieżu.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, , Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Beta Cetyl Alcohol, Climbazole Dimethicone, Sodium Chloride, Glycol, Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Glycerin, Alcohol Denat., Methylchloroisothiazolinone, Melaleuca alternifolia (Tea Tree), Mentha Virdis Extract, Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 60730, CI 47005, Limonene, Hexyl Cinammal, Linalool <1011575-003>

Cena: 8,90zł / 250ml

/s/

Dobry produkt

Kiedy zmagalam sie z lupiezem kupilam ten szampon. Nie byl on idealny i nie rozwiazal problemu, ale tez go nie pogorszyl, co jest rownie wazne.

PLUSY
+ swietne odswiezenie
+ piekny, mocny, orzezwiajacy zapach
+ dobrze sie pieni
+ wygodna butelka
+ tani
+ nie wysusza wlosow
+ nie podraznia skory glowy

MINUSY
- brak dzialania przeciwlupiezowego
- placze wlosy
- malowydajny

Bardzo miłe zaskoczenie!

Przyznam szczerze, że kupiłam skuszona ceną i z czystej ciekawość. Zdecydowałam się szampon przeciwłupieżowy z drzewem herbacianym i miętą i jestem bardzo zadowolona.

+bardzo dobre opakowanie, solidnie wykonane
+gęsty żelowy szampon przez co bardzo wydajny
+dobrze się pieni
+dokładnie usuwa zanieszyszczenia ze skóry głowy a także niweluje oznaki łupieżu
+daje przyjemne uczucie chłodu podczas aplikacji
+przyjemnie pachnie, można powiedzieć, że jak miętowa herbata
+używałam go z różnymi odżywkami i maskami do włosów i sprawdził się świetnie
+nie powodował dodatkowych podrażnień

-zużyłam całe opakowanie i nie znalazłam
-pewnie dla niektórych osób SLS w składzie może być minusem, ale wiadomo już że nie są szkodliwe i dodaje się je po to, aby produkt dobrze się pienił

Ja polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie dla włosów tłustych!

producent powinien napisac szampon przeciwłupieżowy dla włosów suchych! Po kilku dniahc mycia zaczeły mi się robic niemiłosierne strąki! Fakt na łupiez co nieco pomaga. Spodziewałam sie jednak,że jest to szampon podobny do miętowego head&amp;shoulders, ale niestety poza gęsta konsystencją to nie mają nic wspólnego.

wady :
- skleja włosy
- nie daje efektu chłodzenia jak inne szampony z mietą

zalety:
+ ładnie pachnie
+ gęsty przez co wydajny

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Mega odświeżenie !

Szampon dostałam w prezencie, sama pewnie bym go nie kupiła, bo mam złe doświadczenia z szamponami z serii Naturals. I tu się okazuje, że Avon całkiem nieźle się spisał. Mimo,że szampon naładowany jest chemią,a wyciągu z drzewa herbacianego i mięty są w nim śladowe ilości, to szampon wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Zaznaczam, że nie mam problemów z łupieżem, więc nie dodaję ani nie odejmuję gwiazdki za walkę z łupieżem. Przede wszystkim urzekło mnie powalające uczucie świeżości- aż czuć chłód na włosach i głowie. Szampon ma gęstą, perłową konsystencję, dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Pozostawia włosy lekkie i odświeżone, poza tym po umyciu są podatne na układanie. Kosmetyk jest dość niewydajny, ale można to przeboleć, zwłaszcza, że często jest w promocji. Byłoby kwc, gdyby nie fakt, że po jakimś czasie używania zaczęły mi się szybko przetłuszczać włosy, poza tym stały się suche i łamliwe. Może to wina mrozów, albo innych czynników, jeśli po stosowaniu innych produktów włosy nie poprawią swojego wyglądu, wtedy zwrócę jedną gwiazdkę ;)

Używam tego produktu od:miesiąca