Ziaja, HerbikaPlant, Kwiat słonecznika, Krem przeciwzmarszczkowy do cery dojrzałej

Wspomaga naturalne procesy odnowy skóry. Wygładza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Aktywnie nawilża, uelastycznia i przyspiesza regenerację naskórka.

/s/

kolejny hit ziaji

Kremik bardzo tłuściutki, gęsty i treściwy, ale to właśnie są jego największe zalety. Bardzo odżywia buzię i zdecydowanie nawilża w ten najlepszy sposób - nie ma po nim uczucia ściągnięcia, nie zasycha ani nie robi gęstej paciai na twarzy - naprawdę się wchłania. Mam cerę mieszaną i używam go tylko na noc, bo strasznie się po nim świecę. Nie wyobrażam sobie używać go na dzień, może w przypadku właśnie cery suchej i mroźnej zimy. W ogóle nie zapycha, buzia jest rano odczuwalnie wypoczęta, a krem ładnie wchłonięty. Lubię go używać dla samej przyjemności :) Mam już płyciutkie zmarszczki na czole i pod oczami mimo młodego wieku ale nie zauważyłam, żeby działał cuda w tym przypadku. To wraz ze świeceniem się to dla mnie jedyne minusy. Bardzo polecam, gdy mamy np. buzię wysuszoną kwasami czy innymi terapiami.
Jest baaaardzo wydajny, naprawdę baaaaaardzo - po miesiącu krem wciąż sięga szczytu słoiczka. Jest tak gęsty, że wystarczy wyjątkowo mała warstewka do pokrycia partii twarzy. Używam go nawet do szczególnie przesuszonych, uporczywych miejsc ze skórkami, np. na twarzy, szyi lub obojczykach.
Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: na początku 1 :)

ratunek dla skóry zimą

jeśli ktoś lubi kremy tej firmy z gatunku tłustych, jak masło kakaowe, oliwkowy lub herbikaplant z awokado to i ten powinien się spodobać

kupiłam go przy dużym przesuszeniu twarzy, licząc sie z tym, że jeśłi nie pomoże to wrócę po ten z awokado, wypróbowany już poprzedniej zimy
a tu mam kolejnego ulubieńca i trudno mi zdecydować, który jest lepszy
o ile pamiętam z awokado jest jednak tłustszy i gęstszy, ten zdaje się być bardziej uniwersalny, w awaryjnej sytuacji może służyć też za krem ochronny na mróz i skóra nie świeci się aż tak bardzo
pięknie pachnie, mocno, trochę bałam się go uzywać, bo przesuszona skóra robi sie często wrażliwa, ale nie wywołał żadnych podrażnień, nawet używany pod oczy
po tygodniowej kuracji nareszcie mogłam poruszyć twarzą, bez uczucia, że skóra jest za ciasna, zniknęły suche skórki
zgodnie z tym co pisze producent, nawilża, skóra odzyskuje elastyczność i szybciej się regeneruje
zmarszki spowodowane przesuszeniem np po oczami i wokół ust też znikają
używam go z przerwami, bo na dłuższą metę wydaje się zbyt odżywczy, ale dotąd nie zauważyłam żeby powstawało po nim więcej zaskórników czy krostek
w moim prywatnym rankingu lepszy od oliwkowego, który lubił podrażniać, a bardziej przystępny w uzyciu niż bardzo gęste masło kakaowe

Bardzo dobry-pachnie latem, do użycia zimą :)

Bardzo fajny treściwy kremik. Ja kupiłam go jak wszystkie Ziaji w tych słoiczkach z myślą,a zużyję na noc jeżeli okaże się zbyt ciężki. A on nie był ciężki po prostu treściwy.Ciężki jest na pewno ten z masłem kakaowym.
Bardzo ładnie się rozprowadzał, dobrze wchłaniał. Pozostawiał twarz lekko natłuszczoną,pachnącą-delikatnie, pudrowo-kwiatowo-słonecznikowo.Zapach zdecydowanie wręcz letni.
Wygładza,koi, na pewno znakomity do cery suchej, ale u mnie po aplikacji maski czy też po demakijażu, także spisywał się znakomicie.
Bardzo wydajny, wystarczył mi na prawie 5 miesięcy, ale nie zawsze codziennego używania.
Wygładza pierwsze zmarszczki. Dla mnie cudowny na okres jesienno-zimowy, na noc, do poduszki.Twarz długo nim pachnie.
Zdziwiłam się tylko dlaczego tak mało popularny na wizażu. Dla mnie super kremik za małe pieniądze.Kolejny hit z Ziaji.

Używam tego produktu od: skończone

idealny tłuścioszek na zimę

Potrzebowałam tłustego kremu na te duże mrozy. Wybrałam właśnie ten. i bardzo dobrze się sprawdził. Nie uczulił mnie i nie podrażnił. Nie miałam po nim wysypu niespodzianek mimo że używałam go codziennie na noc i czasami również na dzień gdy nie malowałam się.Bardzo dobrze się wchłania (choć wiadomo że musi to potrwać bo to krem tłusty ale jak mówię na noc jest idealny) . Wreszcie moja buzia nie była przesuszona i nie czerwieniała od razu przy wyjściu na dwór. Do tego stała się taka gładziutka i nawilżona..

Choć zmarszczek mimicznych nie zlikwidował.