Rival de Loop, Hypnotic Lashes Mascara

Rival de Loop, Hypnotic Lashes Mascara

Maskara zawiera innowacyjną gumową szczoteczkę, która dociera nawet do najkrótszych rzęs sprawiając, że zyskują one na objętości i długości.
Jeśli potrzebujemy perfekcyjnego, hipnotyzujacego wykończenia makijażu oczu, ta maskara jest dla nas.

nie dla mnie

Zakupilam kilka dni temu ta maskare. kusilo mnie na cos nowego i z dobry rak juz zerkalam w jej strone. Jest tania , wiec gdyby co to nie wielka strata. Nie lubie takich szczoteczek, wiekszosc nie sa kompatibilne z moimi rzesami, a jak sa to i tak to nie ten sam efekt co przy tradycyjnej, gestej szczoteczce. Zakupilam czarny kolor i w domu wyprobowalam. No niestety, ta maskara nie jest dla mnie. ma ladny czarny kolor, ale nanosi sie zbyt grubo i nierowno. trzeba rozczesac rzesy zeby to jakos wygladalo. Naczytalam sie recenzji na niemieckim forum i na stronce Rossmanna . Mialam nadzieje , ze ebde nalezec do grupy zachwalajacej, ale tak nie jest. Dzis sprobowalam uzyc ja ponownie, ale efekt taki sam. Podklejane rzesy i wogole nierowno nalozony tusz, po rozczesaniu juz jest dobrze, ale mimo to rzesy a ni nie sa wydluzone, ani jakos super pogrubione, tzn byly dopoki ich nie rozczesalam, ale jak mialam tego nie robic? Efekt bez rozczesania naprawde nie zachecal.
Mysle ze dla kogos innego, posiadajacego inny rodzaj rzes, ta maskara moze byc swietna. Wkoncu czytalam recenzje osob, ktore porownywaly ja do maskary Max Factora a nawet Chanel. Dla moich rzes ona sie nie nadaje.

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze i nie bedzie skonczone