John Frieda, Sheer Blonde, Moisturising Shampoo (Szampon nawilżający do włosów blond)

Nawilżający szampon jest przeznaczony do włosów blond od miodowych po karmelkowe (od platynowych do szampańskich), zarówno do naturalnych jak i farbowanych lub posiadających pasemka.
Rezultat:
- nadaje połysk,
- odżywia je,
- sprawia że są miękkie w dotyku.

cudny

Szampon jakiego szukałam. Rozświetla moje bardzo jasne blond włosy, pachną po nim bajecznie, nie obciąża, są lekkie i zwiewne, dodatkowo są po nim w lepszej kondycji. Ma fajną, perłową konsystencję. Kupiłam, kiedy lekko zawiodłam się na Go Blonder. I tak jak odżywka z tamtej serii bardzo mi pasuje, tak szampon nawilżający jest o wiele lepszy od brata. Jedyny minus to taki, że dla mnie mało wydajny. Przy Go Blonderze nie potrzebuje dużej ilości do umycia, tutaj zawsze mi brakuje jak wezmę jedną "porcję" ;)

Ilość zużytych opakowań: połowę jednego dużego

świetny i bardzo wydajny

Nie jestem zwolenniczką wydawania pieniędzy na szampony ;) w sensie, że na drogie. Zawsze uważałam, że szampon to szampon to szampon i tyle i tak go zmywam. Niestety szampony marketowe wywołują u mnie swędzenie głowy i łupież-po prostu mocne podrażnienie.

Po Klorane (tez świetny szampon pokrzywowy-polecam), postanowiłam przetestować ten szampon. Dla mnie jest rewelacyjny. Przede wszystkim jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry głowy, nie przetłuszcza, ani nie przesusza włosów za to ładnie je zmiękcza.

Przezroczysta formuła minimalizuje ryzyko podrażnień i niepotrzebnego obciążania włosów. Efekt jaki otrzymujemy to miękkie, delikatne i pachnące włosy jak u dziecka:D

Cena dość wysoka, ale w promocji można kupić za 28 zł, przekładając na bardzo wysoką wydajność tego szamponu, można porównać go ze zwykłym drogeryjnym, bo starcza na 2,5 raza dłużej.

Polecam, naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

BAJKA:-)

Zawsze porównuję kosmetyki do włosów do mojego ukochanego Kerastasa, który bezapelacyjnie robi cuda na włosach. Na tym szamponie się również nie zawiodłam. Włosy są ładnie nawilżone, ślicznie błyszczą, fajnie się układają. Ponadto są gładkie i miłe w dotyku. Plusem jest też niska cena. W promocji kupuje szampon plus odżywkę za 7 funciaków (około 32 zł. W Polsce w Douglasie pojedynczy produkt kosztuje około 40 zł, ale i tak uważam, że jest wart swojej ceny. Nie tak drogi jak Kerastase a nie mniej skuteczny. Dodam, że używam całej serii tych produktów, w ogóle jestem zwolenniczką stosowania odżywek po szamponie- inaczej efekt może być niezadowalający.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:po jednym

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu, używam go na zmianę z wersją volume do blond włosów.Włosy po nim nie puszą się,błyszczą się po wysuszeniu,kolor dłużej zachowuje świeżość.Lepszy efekt po użyciu odżywki z tej samej wersji.Polecam

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:ok.10