Kiko Make Up Milano, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek) (stara wersja)

Kiko Make Up Milano, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek) (stara wersja)

Cień prasowany Kiko Make Up Milano Eyeshadow o wysokiej pigmentacji. Dostępne są 54 kolory matowe, satynowe i perłowe oraz glitter - brokatowe.

Cena: ok. 20zł / 3gr

Matowa czerń - nie znam lepszej

Zwykle używałam do makijażu czerni z błyszczącym wykończeniem, aż któregoś dnia postanowiłam wypróbować matową. Padło na KIKO, bo akurat byłam we Włoszech i skusił mnie ich wielki, wypchany po brzegi ludźmi, sklep.
Nie żałuję zakupu.

Cień jest bardzo mocno napigmentowany i trwały. Rozciera się może i średnio łatwo, za to pozostaje na swoim miejscu. Bardzo nie lubię malować rzęs i na ogół nie używam tuszu - za makijaż codzienny robi mi roztarta kreska na rzęsami - i pozostaje na miejscu od rana do końca dnia. Nie mam lepszego sposobu na trwałe smoky eye niż z użyciem tego cienia. Ciężko się zmywa, to fakt, ale z drugiej strony chyba dość naturalna konsekwencja wysokiej pigmentacji. Jedyne, co mogę mu zarzucić, to to, że jest dość problematyczny w rozcieraniu. Ale za to nie osypuje się podczas aplikacji.

Na plus:
-megatrwały
-intensywny kolor (czarny)
-wydajny
-nie osypuje się
-nie podrażnia
-trwałe estetyczne pudełeczko

Na minus:
-trudności w rozcieraniu, większe niż przy innych moich cieniach
-nieco wysusza powieki

Swietna pigmentacja

Zakupilam 2 cienie w nowo otwartym salonie KIKO Milano w Arkadii.Obecnie jest promocja, wiec zakupilam kilka cieni.
Panie polecaly mi te cienie i to byl strzal w 10!
Cienie sa dobrze napigmentowane, jedwabiste, kolory od delikatnych na dzien po bardziej wyraziste.
Polecam, zwlaszcza w cenie promocyjnej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetny cień

Cienie są bardzo dobrej jakości a biorąc pod uwagę to i ich dużą pojemność to mają też niską cenę. Świetny wybór oryginalnych odcieni. Łatwo się z nimi pracuje, są napigmenowane, trwałe i dobrze się rozcierają. Nie osypują się przy nakładaniu. Podoba mi się trwałe i poręczne opakowanie. Na pewno kupię jeszcze więcej odcieni.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bardzo dobre.

posiadam 2 kolory: 118 (błyszczący beż) i 122 (matowy jasnoszary beż). jak to bywa w przypadku matów i brokatów, różnią się od siebie dość sporo.

matowy 122 - idealny do smokey i wszelkiego rozcierania ciemniejszych cieni, świetny jako jedyny akcent w załamaniu powieki. trwały, przyjemny w aplikacji, dobrze napigmentowany porządny cień.

błyszczący - ciut za ciemny do rozjaśnienia oka, ale może służyć jako główny element makijażu. trochę się trzeba namęczyć przy nakładaniu by wydobyć błysk. trwałość średnia, drobinki przemieszczają się po powiece mimo bazy, ale jakieś wspomnienie zostaje.

cenowo przedstawiają się normalnie. ja w promocji kupowałam za euro z kawałkiem, regularna cena to niecałe 3 euro, a więc ok. 12 zł za spore opakowanie całkiem dobrego cienia. jeśli trafię na promocje, na pewno kupię kolejne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Po prostu dobry...

Oceniam kolor 75. Jest to pomarańcz opalizujący na różowo dający satynowo-perłowe wykończenie. Idealny na okres wiosenno-letni. Sam cień jest bardzo dobrze napigmentowany, kremowy, świetnie stapia się ze skórą powiek. Na bazie wytrzymuje do momentu wieczornego demakijażu.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1: 75

tylko z bazą!

Cień dostałam w prezencie pod choinkę, ale wiem, że kosztował 5 zł. Cena niska i warta jakości. Pomalowałam się nim na sylwestra, wyglądał pięknie. Ale co z tego skoro 3 h później już go nie było? Wiem, że popełniłam błąd nie nakładając pod niego bazy tylko sam podkład, ale jakoś inne cienie mi sie tym sposobem trzymały bardzo długo. Mam kolor złoto-brązowy z drobinkami w których potem byłam cała wyglądając jak klaun. Nie polecam. Jedną gwiazdkę daję za opakowanie, ładne kolory i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Bardzo dobre cienie

Cienie wysokiej jakości, mocno napigmentowane. Nie ścierają się (co prawda używam pod nie genialną bazę tej samej firmy), nie obsypują. Mają piękne kolory i są niebywale tanie (2 euro za 3g)!

świetne cienie

kiko ma fantastyczne cienie do oczu. posiadam zarówno pojedyncze jak i podwojne, w kremie i sztyfcie. przy każdej wizycie w kiko kupuję sobie nowy kolor:
zalety:
-cena
- trwałość, nałożone na bazę z kiko wytrzymują cały dzień
-nie rolują się, nie osypują
- są świetnie napigmentowane

minusy:
-brak

polecam z czystym sercem!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 7-8

mam jeden, ale za to ulubiony

Posiadam kolor 128 lekki, jasny beż z drobinkami.
Kocham go. Jest cudowny!

Dużo lepszy w mojej ocenie od podobnych w kolorystyce cieni ArtDeco.

Drobinki pięknie ale subtelnie mienią się na powiece. Ich rozmiar i efekt jaki daja sa w sam raz. Makijaz wygląda delikatnie, nie nachalnie, drobinki nie świeca się jak brokat, podkreslaja połyskiem powiekę.
Nie osypuje się
Nie roluje
Nie utlenia
Jest bardzo wydajny (codziennie uzywam cienia, który kupiłam rok temu i jeszcze na troche starczy)

Minusy:
do kupienia tylko za granica albo przez internet

jak dla mnie bomba!

Mam fioletowy cień z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Fajnie otwierane pudełeczko - dodatkowy atut ;) Ale do rzeczy:

+ pozostaje na długo, nie ściera się
+ nie robią się grudki w załamaniu powieki
+ kolor w opakowaniu jest bardzo ciemny, ale pierwsze nałożenie daje efekt bardzo jasny. Dla niektórych może to być minus, dla mnie plus - mogę jednym cieniem pomalować oczy w różnych odcieniach (w kącikach zewnętrznych maluję oczy ciemniej, trzeba wtedy nakładać kilka warstw, reszta oka jest jasna - wszystko jednym cieniem). Jeśli ktoś chce uzyskać efekt taki jak w pudełku, musi po prostu kilka warstw nałożyć i już ;)

Nie wiem jak z ceną, bo dostałam go od siostry, która nie lubi fioletu ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Ideały :)

Przeglądając KWC natknęłam się na te cienie :) Niewiele myśląc weszłam na Allegro i kupiłam cień w odcieniu "Marcopearly Powder Pink"- naprawdę śliczny, jasnoróżowy kolorek, którego teraz używam w codziennym makijażu. Jeśli chodzi o jakość- mogę je tylko pochwalić! Naprawdę znakomita pigmentacja, zero osypywania się, wogóle się nie kruszą, łatwe w rozcieraniu. Z bazą Artdeco trzymają się cały dzień, nie zbierają się w załamaniu. Kupiłam ten cień za 22 zł, dobra cena jak na naprawdę najwyższą jakość. Minus jest taki, że można je dostać tylko na Allegro, ale cóż nie można mieć wszystkiego :) Ja zamówiłam jeszcze "Marcopearly Light Beige"- jasny, perłowy brąz i "Mat Black".
Polecam!

Świetne cienie

Udało mi się je nabyć po 12 zł za sztukę na aukcjach internetowych. Za tą cenę nie spodziewałam się profesjonalnych kosmetyków, a jednak tak właśnie śmiem o nich twierdzić po kilku miesiącach użytkowania. Cienie śmiało mogą konkurować z tymi z wyższych półek. Są doskonale napigmentowane, nie osypują się, nie tracą koloru podczas rozcierania, wspaniale się nimi pracuje. Bardzo ładnie wyglądają na powiece, podkreślają spojrzenie i są trwałe przez cały dzień. Nie używam specjalnych baz, do tego celu służy mi podkład i jasny cielisty cień.

Dodatkowym plusem cieni Kiko jest to, że pomimo zakupu w ciemno, tzn kierując się jedynie kolorem, jaki przedstawiał monitor komputera cienie okazały się być zgodne z oczekiwaniami. Mam piękną soczystą pomarańczę, która delikatnie opalizuje skrzącym, złocistym pyłkiem, nie brokatowymi drobinami, chłodny beż także połyskujący, trochę perłowy, ale bardzo subtelny oraz matową czerń, czyli czerń jak czerń, ale jest głęboka i bardzo mocna, wystarczy odrobinę na pędzelek.

Cienie można nakładać i na mokro i na sucho. Pomarańczę nakładam zawsze na mokro, na sucho jest trochę mało widoczna, pozostałe kolory na sucho aplikują się rewelacyjnie. Mają miękką konsystencję. Bardzo polecam. Cienie tej firmy zdecydowanie dorównują cieniom Nouby, których zbiór mam dość pokaźny, ale ich cena nie należy do przystępnych, jak w przypadku Kiko.

Kolejną zaletą jest to, że nie uczulają, nie podrażniają oczu, nie wchodzą pod powiekę, co niestety wykluczyło u mnie stosowanie cieni Inglota.

Mają też solidne opakowania, szczelne, ale zgrabnie otwierajace się, nie łamią paznokci.

Jedyny minus, to dostępność, co może się wkrotce zmieni.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 odcienie, używam regularnie, ubytek znikomy.