Kozłowski, Pędzel okrągły `kulka` CB 633

Kozłowski, Pędzel okrągły `kulka` CB 633

Pojemność 1 szt

Miękkie, czyste włosie czerwonej kuny (włosie naturalne najwyższej jakości) do obfitego nanoszenia kolorów na powieki.
Dostępny w dwóch rozmiarach: 6 (5mm) oraz 8 (6mm).

Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
do cieni
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pozytywne zaskoczenie;)

Na początku planując zakup tego pędzla sądziłam że na pewno mi się przyda. Kiedy go odpakowałam i dokładnie obejrzałam, wydał mi się kompletnie za duży (jest to rozmiar 6). Używam go wyłącznie do wykańczania zewnętrznego kącika oka (dolnej i górnej linii rzęs). Nadaje się także do rozcierania śladów tuszu na powiece.

:)Włosie jest bardzo subtelne ale jednocześnie rozciera cień/kredkę w pożądany sposób.
:)Nie trzeba dociskać pędzla tak jak w przypadku użycia płaskiego zbitego z bardzo krótkim włosiem.
:)nie trzeba nim zbyt długo pracować aby kolory na powiece się ze sobą połączyły
:) solidnie wykonany
:) cena

Minusów nie widzę:D

małe cudo do zadań specjalnych

mam rozmiar 8

Pędzelek idealnie się spisuje do dokładnych, drobnych robót - punktowe nakładanie koloru, praca na dolnej powiece
jest doskonały do nakładania intensywnej barwy, dobrze trzyma na sobie kolor, ale łatwo oddaje go na powiekę.
użyty do blendowania rozetrze wszystko, bo - sam dość twardy - końcóweczkę ma subtelną.

Mimo niejednokrotnie niedelikatnego użycia nic nie stracił na kształcie, twardości, jakości.

super pędzelek. warto go mieć

Ilość zużytych opakowań: 1 na wieki :)

must have

Uwielbiam pędzle firmy Kozłowski, wiedziałam, że prędzej czy później dokupię i ten rodzaj pędzla. No i nie zawiodłam się:)
Nie rozumiem, jak mogłam się bez niego żyć - dokładam nim koloru w kąciku oka, rozcieram kreski, nakładam cień na dolną powiekę. Jest sprężysty, ale i delikatny, nie podrażnia skóry. Włosie szybko schnie, nie odkształca się i nie wypada.
Czego chcieć więcej? Ano tego, żeby można je było kupić gdzieś w realu, ale cena pewnie wzrosłaby o 1/2 :]

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle (oba rozmiary)