Bielenda, Dieta Orientalna Marokańskie Złoto, Arganowe mleczko + tonik ` Mistyczne oczyszczanie`

Poddaj się mistycznemu oczyszczeniu. Ekskluzywne mleczko do integralnego demakijażu o zaawansowanej technologii przeciwstarzeniowej, ekspresowo w magiczny sposób, po zetknięciu ze skórą, zmienia się w tonik. Delikatnie i niezwykle skutecznie oczyszcza, usuwa makijaż i zabrudzenia - jak mleczko. Przywraca naturalny odczyn pH, pozostawia skórę nawilżoną, wygładzoną, miękką i odświeżoną - jak tonik.

/s/

Nie dla wrażliwych oczu

Kochane jeśli macie wrażliwe oczy zdecydowanie odradzam używanie tego produktu.
Co do reszty przyjemny zapach i dobrze zmywa makijaż, skóra jest gładka i obyło się bez reakcji alergicznej jak u dziewczyn kometujących produkt wcześniej.

Ilość zużytych opakowań: całe

Mleczko z piekieł

Dlaczego moja opinia została usunięta?
Ja wprowadziłam ten produkt do bazy właśnie po to, by ostrzec przez tym "potworem" inne wizażanki!
Otóż, mleczko-tonik, o którym mowa, powoduje niesamowite podrażnienie na całej twarzy! Piecze i szczypie po każdej aplikacji! Najpierw używałam tak jak zaleca producent, czyli nakładałam na twarz i wacikiem usuwałam. Po pierwsze piekł mnie bardzo, po drugie nie zmywał dokładnie makijażu, a nie daj Boże dostał się do oczu! Brrrr!
Kolejne podejście: zmywanie go wodą, niestety - rezultaty podobne.
Dla mojej mamy i siostry tez się nie nadał. Również narzekały na pieczenie twarzy.
ODRADZAM!
Ilość zużytych opakowań: 1 (kosz)

bdb

Calkiem fajne mleczko, bardzo przyjemnie pachnie.
Dobrze zmywa makijaz zarowno oczu jak i calej twarzy.
Jedynie zastrzezenia mam co do opakowania-mianowicie zle sie otwiera i ostatnio nawet mi sie urwalo to zamkniecie- bardzo slabe.
Ale co do produktu nie mam wiekszych zastrzezen.
Czasem troche piekly oczy ale mam wrazliwe plus kontakty wiec musze uwazac aby nie zatrzec poza tym ok.

Używam tego produktu od:miesiaca