Sanex, Zero %, Shower Gel Normal (Żel pod prysznic)

Sanex, Zero %, Shower Gel Normal (Żel pod prysznic)

​Delikatna formuła żelu pod prysznic Sanex Zero% Normal zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które pomagają utrzymać zdrowie skóry i są przyjazne dla środowiska. Pomaga w utrzymaniu zdrowia skóry. Produkt nie zawiera barwników i mydła, aby pomóc minimalizować ryzyko powstawania alergii. Produkt wegański. Testowany dermatologicznie.

>250ml
oczyszczające
w butelce
w żelu

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olfein Sulfonate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Perfum, Poloxamer 124, Caprytyl Glycol. * Formuły produktów Sanex zostały specjalnie opracowane, aby pomóc minimalizować ryzyko powstawania alergii. Kompozycje zapachowe używane w produktach Sanex są regularnie weryfikowane, tak aby unikać kompozycji zapachowych uznanych za potencjalnie alergizujące, wskazanych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Eurody (WE) nr 1223/2009. Dlatego żadnego z nich nie ma na poniższej liście składników.

Przyjemne uczucie świeżości

Zimą, moja skóra jest bardzo sucha. Do tego stopnia, że bez odpowiedniego nawilżenia, szczypie i swędzi. Wybieram więc żele, które nie pogorszą jej stanu.
Żel pod prysznic Sanex w 100% spełnił moje oczekiwania. Dokładnie oczyszcza, przyjemnie odświeża i co najważniejsze, nie wysusza. Wręcz przeciwnie. Moja skóra wydaje się po nim, nawet lekko nawilżona. Dodatkowo, żel pozostawia po sobie delikatny, przyjemny zapach.
Malutki minus, za zbyt duży otwór w opakowaniu. Przez to, że produkt ma dość rzadką konsystencję, trzeba uważać, żeby nie wylać go zbyt dużo.
Mimo to, na pewno kupię ponownie.

Eco friendly

Przyjazne dla okna i ucha reklamy, jezeli wierzyć producentom produkt został zrobiony dbając o nature, wielki plusik. Czuję wewnętrzną satysfakcje korzystając w wegańskich produktów

Jestem na tak!

Świetny żel, który pozostawia świeżą skórę delikatnie nawilżoną, ale nie tłustą. Mam suchą skórę i cenie sobie jeśli produkt do mycia ciała dodatkowo jest balsamem i oszczędzam cenny czas wieczorem. Ogromny plus za skład i wygodne opakowanie. Jeszcze praktyczniejsze by było z pompką, ale to już szczegół.

Sanex to strzał w 10!

Żele Sanex to świetny wybór. Mają dobry, bezpieczny skład i są przy tym bardzo wydajne. Konsystencja bardzo fajna i do tego super kojący zapach, w sam raz pasuje do wieczornej kąpieli. Produkt dobrze nawilża skórę i pozostawia ją miłą w dotyku i odżywioną. Formuła żelu jest bardzo delikatna. Podoba mi się krótki i naturalny skład tych produktów. Napewno będę je kupowała, bo naprawdę dbają o zdrową i piękną skórę.

Mój hit

Bardzo delikatny produkt. Inne kosmetyki tego typu zawsze podrażniały moją skórę, ten tego nie zrobił. Przyjemny zapach jest również dużym atutem. Wygląda niepozornie, ale sprawdził się w 100%.

Nic specjalnego

Naturalne żele pod prysznic mają to do siebie że tak specyficznie pachną - według mnie kwaśny zapach, jakby pot... Tak też jest w tym przypadku. Gdy używałam żeli z Bebio, miałam identycznie odczucie.

Żel jest fajny jeśli chodzi o właściwości myjące, ale nie ma w sobie nic specjalnego. Znam lepsze i bardziej wydajne niż ten. Oprócz zapachu nie lubię w nim jeszcze tego zamykania na bok... Ciężko je otworzyć, i trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć z siłą, żeby nie urwać... Ogólnie skład jak najbardziej ok, przyjemny do wrażliwej skóry, nic więcej. Nie nawilża, nie odżywia skóry... A szkoda.

Używa produktu od: próbka

Raczej nie dla mnie

Jeśli chodzi o żel pod prysznic to zawiódł mnie całkowicie, miałam po nim bardzo wysuszoną skórę, choć należy ona raczej do normalnej, jeśli chodzi o pozytywy, to zdecydowanie zapach ,piękny bardzo przyjemny, konsystencja też jak najbardziej na plus. Czy sięgnę po ten produkt ponownie.. raczej nie.

Moje i nawilża ☺️

Żel pod prysznic marki Sanex zachwycił mnie do tego stopnia, że już chyba przez dłuższy czas zostanie ze mną. Żel jest gęsty, co oznacza, że jest też wydajny, nie tylko myje skórę, ale i wspaniałe nawilża.
Bardzo duży plus również za 99 % składników przyjaznych dla środowiska.

Naturalna pielęgnacja

Żel o delikatnym zapachu i przyjemnej konsystencji. Idealnie sprawdził się na mojej skórze ( typ skóry normalny) odświeżając i pozostawiając ją nawilżoną na długo, w pełni spełnił moje oczekiwania. Dodatkowym atutem jest opakowanie kształtem dopasowane do dłoni oraz to iż jest w 99% biodegradowalne, co jest istotnym elementem w dzisiejszych czasach.

Świetny!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu pod prysznic.
Działanie: bardzo dobrze oczyszczał skórę i pozostawiał ją miękką i nawilżoną.

Zapach: bardzo przyjemny i delikatny.

Opakowanie: wykonane z solidnego tworzywa, bardzo mocne, a jego design prosty i przyjemny dla oka.

Wydajność: żel jest bardzo wydajny i ma sporą pojemność.

Ogólne wrazenia: Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. W 100% spełnił moje oczekiwania i na pewno w przyszłości będę chętnie po niego sięgać. Polecam.

Dobry produkt

Żel ma minimalistyczny i dobry skład. Zapach delikatny. Mi osobiście zapach niezbyt odpowiadał, ale doceniam brak zapachowych ulepszaczy. Butelka duża i wygodna. Konsystencja bardzo, bardzo przyjemna. Przypadła mi do gustu. Polubiliśmy się. Mógłby tylko trochę bardziej nawilżać, moja skóra jest dosyć sucha.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Mój typ skóry: normalna.
Produkt ma żelową konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza - niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała.

Zapach jest przyjemny, odświeżający.

Opakowanie wygodne, jednak dość duże

Ogromnym plusem jest bardzo dobry skład produktu.

Super nawilżenie

Dużą zaletą żelu jest jego nawilżające działanie. Jednak za największą zaletę żelu Sanex zero % uznaję to, że zawiera w 99 % formułę biodegradowalną, która przyczynia się do ratowania naszej tak bardzo już zanieczyszczonej planety.

Kolejnym plusem jest to, że w składzie nie ma soli ani mydła, także nadaje się do skóry alergicznej. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę.

Cena żelu też jest bardzo przystępna (11.99zl w promocji w Rossmann).