Natura Siberica, Flora Siberica, Altai SeBuckthorn, Body Lotion (Naturalny nawilżający balsam do ciała)

Zawierający 98,9% składników naturalnych balsam o lekkiej i szybko wchłaniającej się konsystencji, który doskonale nawilża , tonizuje i ujędrnia skórę, pozostawiając ją miękką i aksamitną. Organiczny rokitnik ałtajski jest idealnie absorbowany przez skórę. Zawiera witaminy z grupy B oraz C i PP oraz antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę, zachowując jej młodość na dłużej. Balsam posiada certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL, który potwierdza naturalne pochodzenie produktu oraz bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Doskonale nawilża, ujędrnia, pięknie pachnie. Dodatkowy plus za 98,9% składników naturalnych. Konsystencja, która się szybko wchłania.
Polecam całą serię Flora Siberica.

fantastyczny

To mój pierwszy balsam którym jestem naprawdę zachwycona. Nawilża, nawilża, nawilża!!!! Uczucie nawilżenia i nawodnienia zostaje naprawdę długo, nawet następnego dnia biorąc prysznic czuję, że go "zmywam". Szybko się wchłania, zostawiając miły i subtelny zapach na skórze. który pachnie nawet na drugi dzień. Koi, regeneruje i odżywia, a przy tym nie obciąża skóry. 98,9% składników naturalnych i to się czuje.