Pixie Cosmetics, Flower Feerie Celeste Kabuki Brush (Pędzel kabuki)

Pixie Cosmetics, Flower Feerie Celeste Kabuki Brush (Pędzel kabuki)

Pędzel idealny w podróż jak i do codziennego makijażu. Daje średnie krycie (pomiędzy pełnym kryciem przy pędzlu typu flat top a delikatnym tapered kabuki).

Można nim nakładać pudry utrwalające, lub róż na policzki. Włosie docięte z niezwykła precyzją, umożliwia siłą nacisku regulację krycia. Kiedy przyłożysz go delikatnie pracują dla Ciebie wyłącznie krawędzie i kilka precyzyjnych wzgórz umieszczonych wewnątrz główki. Dociskając mocniej każdy włos zrobi to co do niego należy.

Jest odpowiedni do aplikacji zarówno do kosmetyków płynnych, kremowych oraz sypkich

do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Miłość od drugiego muśnięcia.

Ten pędzel nie jest duży, co dla niektórych może być wadą. Ja mam problem z bardzo długimi pędzlami do nakładania podkładu, więc dla mnie jest jak znalazł. Używam go właśnie do nakładania sypkiego podkładu mineralnego - można nim świetnie stopniować krycie - od delikatnego, po solidne, gdy pędzel przyciśniemy mocniej do twarzy.
Pędzel mnie nie podrażnił, bardzo dobrze rozprowadził podkład. Myślę, że do innych kosmetyków też się świetnie sprawdzi jeśli ktoś umie się malować (ja nie umiem).

Aplikacja podkładu nie jest tak szybka jak "rybką" Pixie i z pewnością trzeba mocniej docisnąć (istotne dla wrażliwych cer). Rybka pozostaje moim szybkim nr 1 ale gdy już będzie można wyjsc z domu (właśnie ogłosili kwarantannę) to Kwiatek z pewnością będzie niezastąpiony na wielkie (i mniejsze) wyjścia.