Pixie Cosmetics, Flower Feerie Celeste Flat Round Enchanter Brush #303 (Uniwersalny pędzel)

Pojemność 1 szt

Uniwersalny pędzel do nakładania podkładów, konturowania, aplikacji rozświetlacza i bronzera. Gęste, bardzo miękkie włosie pędzla pozwala na większą precyzję podczas nakładania kosmetyków w mniej dostępnych miejscach, jak okolice oczu czy skrzydełka nosa. Jest odpowiedni do aplikacji kosmetyków płynnych, kremowych oraz sypkich.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Och i ach i rewelacja!

Na dzień dzisiejszy, ten pędzel to mój nr 1. Przede wszystkim do nakładania mineralnego podkładu sypkiego. Jest idealny- odpowiednio miękki (nie drapie tak jak np. kabuki z Hebe), w ogóle nie zjada produktu (jak kabuki z Neauty), krótka rączka jest dla mnie idealna-nie odnajduję się w świecie długich pędzli do twarzy, aplikacja kosmetyków to przyjemność. Podkład rozprowadza szybko, równomiernie, dokładnie.
Jest to pędzel uniwersalny- nada się i do różu i bronzera i rozświetlacza czy pudru wykończeniowego. Ilu ludzi tyle zastosowań ;)
Trochę się go bałam (co ja z nim zrobię) ale niepotrzebnie. Mój numer 1.
Polecam go wszystkim zaczynającym przygodę z minerałami.
Na dodatek kupiłam go w promocji w Pixie za 29 zł