Balance Me, Bakuchiol Smoothing Serum (Serum wygładzajace)

Balance Me, Bakuchiol Smoothing Serum (Serum wygładzajace)

W 100% naturalna alternatywa retinolu na bazie roślin bez efektu ubocznego w postaci wrażliwości i zaczerwienień! Pomyśl o blasku, ulepszonej teksturze, redukcji widoczności drobnych linii i zmarszczek. Nasza formuła została wzbogacona o niezbędne przeciwutleniacze, przeciwdziałające zanieczyszczeniom i chroniące przed niebieskim światłem.
Wygładza, zwiększa produkcję kolagenu, nawilża i zapewnia niezbędną ochronę antyoksydacyjną, przeciw zanieczyszczeniom i niebieskiemu świetle.
Do każdego rodzaju skóry, w szczególności odwodnionej, suchej, matowej i pigmentacyjnej. Może być stosowany podczas ciąży i karmienia piersią.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Glycerin, Coco-Caprylate, Dicaprylyl Carbonate, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Bakuchiol, Crambe Abyssinica (Abyssinian) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Terminalia Chebula Fruit Extract, Squalane, Caryodendron Orinocense (Cacay) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Rubus Fruticosus (Blackberry) Leaf Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil, Bursera Graveolens (Palo Santo) Wood Oil, Boswellia Carterii (Frankincense) Gum Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Pelargonium Roseum (Rose Geranium) Leaf Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Red) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Maltodextrin, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Świetny produkt!!!!

To serum z bakuhiolem używam od 3 tygodni, raz dziennie - wieczorem.
Miałam okazję poznać się z nim dzięki boxom od look fantastic, bo właśnie tam je znalazłam.

Dla mnie jest to produkt rewelacyjny. Od dawna miałam ochotę zacząć używać rerinol, jednak bałam się trochę podrażnień skóry. Gdy natknęłam się na bakuhiol, czyli roślinną formę retinolu pomyślałam że może być to co fajnego i nie zawiodłam sie!
Miałam jednak z tyłu głowy również myśl, że może jednak będzie to słabe i nie zadziała tak jak retinol. Jednak na szczęście tak się nie stało, bo sprawdził się świetnie!

Serum ma bardzo przyjemną konsystencję, przypomina emulsje bądź lekki balsam. Świetnie się rozprowadza i jest bardzo wydajne. Wystarczy niewiele aby pokryć całą twarz. Wchłania się natychmiast po nałożeniu, nie zostawia na skórze tłustej warstwy.

Dzięki temu kosmetykowi zauważyłam znaczną poprawę skóry, mimo że używam go dopiero od 3 tygodni. Moim problemem jest skłonność do powstawania zaskorników (takich małych mikro krostek pod skórą , ktorych nie mogłam się niczym pozbyć) jak również to, że zaczęła się u mnie pojawiać mała zmarszczka w link uśmiechu, która po prostu mnie denerwowała.
Tak jak mówiłam po 3 tygodniach używania tego serum moje zaskorniki zniknęły w 80%. Jestem po prostu w szoku. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak gładką buzię. Nawet podczas "kobiecych dni" nic dodatkowego mi nie wyskoczyło. Ja jestem zachwycona. Również moja zmarszka o której wspomniałam stała się praktycznie niewidoczna. Widać gołym okiem że jest różnica.
Na serum używam również swój ulubiony sprawdzony krem.

W moim boxie od look fantastic dostałam 7 ml tego produktu. Teraz mi się kończy i czekam na dostawę z pełnowymiarowym produktem, ponieważ już go zamówiłam.

Dla mnie jest to hit. Absolutnie nie spodziewałam się tak świetnych efektów.
Dla mnie jest to produkt wart każdej złotówki.