Lovena, Skin, Balsam do ciała wrażliwa i sucha skóra

Lovena, Skin, Balsam do ciała wrażliwa i sucha skóra

Balsam do skóry wrażliwej i suchej.
Został stworzony do pielęgnacji skóry z tendencją do wysuszania, pierzchnięcia i ściągania. Zapewnia głębokie nawilżenie skutecznie niwelując szosrstkość skóry. Wzbogacony ekstraktem z miodu i woskiem pszczelim przywraca skórze elestyczność i zdrowy wygląd. Pozwala na dłużej zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Regularne stosowany pozostawia ją idealnie gładką i sprężystą

zapachowa
z pompką, w butelce
Struktura
bogate
krem
>250ml
balsamy

Co za zapach!

Wrzucony do marketowego koszyka zupełnym przypadkiem, zrobił furorę w mojej pielęgnacji ciała.
Zapach jest obłędny, miód pięknie wyczuwalny. Ciepły, otulający. Utrzymuje się na ciele.
Formuła dość gęsta, nawilża, wygładza, odżywia. Plusem jest szybka wchłanialność. Sprawdza się idealnie, a kosztuje gorsze. Połowa opakowania za mną i jestem pewna, że ponowię zakup.
Plus za opakowanie z pompką.

Mój ideał ????

Bardzo lubię tą firmę. Balsam jest idealny dla mojej skóry. Idealnie nawilża i odżywia. Nie pozostawia lepkości na skórze. Nie powoduje efektu ściągania. Przepięknie pachnie. Szybko się wchłania. Ładne opakowanie. Pompka działa bez większego wysiłku. Ma opcje blokady więc mamy pewność że nasz produkt nigdzie nie wypłynie. Jest bardzo wydajny