New Nails, Zmywacz bezacetonowy

New Nails, Zmywacz bezacetonowy

Bezacetonowe zmywacze New Nails zalecane są do pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci zarówno naturalnych, akrylowych jak i żelowych. Zastosowana w nich unikalna formuła sprawia, że są wyjątkowo delikatne. Zawierają glicerynę i lanolinę chroniące przed wysuszeniem skóry dłoni oraz środki zapobiegające matowieniu paznokci. Zmywacz pozostawia na dłoniach słodki zapach dojrzałych owoców (bananów, ananasów, mango, cytryny, żurawiny, brzoskwini, moreli oraz pomarańczy z nutą mandarynek).

Skład: Izopropyl Alcohol, Etyl Acetale, Butyl Acetale, Parfum.

Świetny produkt

Zmywacz wypatrzyłam u mojej koleżanki, która pracuje w salonie kosmetycznym. Potem zakupiłam go przez internet, jak również inne produkty firmy New Nails. To prawda, że można dostać spory wachlarz zmywaczy tańszych od tego produktu. Ale to jest zmywacz naprawdę profesjonalny. Nie wysusza skóry ani paznokci, zostawia je wręcz lekko nawilżone. Zmywa lakier szybko i skutecznie. Dla mnie dużym plusem tego zmywacza jest jego zapach. Ja również jak koleżanka polecam zapach mango.

Ilość zużytych opakowań: dalej używam pierwsze opakowanie

Oceniam na 4.00

zmywacz rewelacja, bardzo szybko i dokładnie usuwa nawet ciemny kolor lakieru , nie wysusza paznokcia i nie odbarwia płytki , a przy tym pozostawia przyjemny zapach. osobiście polecam mango.

Używam tego produktu od:1 m-ca

Super zmywacz

Pierwszy raz zetknęłam się z tym zmywaczem u kosmetyczki byłam nim zachwycona i postanowiłam go zakupić przez internet. Pozostawia bardzo ładny zapach nie jak inne zmywacze które dotąd stosowałam , szybko usuwa lakier z paznokci, nie wysusza skórek co najważniejsze.
Cena nie jest najniższa ale myślę, że warto zainwestować.
Zmywacz z pewnością godny polecenia dla każdej z Pani które cenią sobie dobrą jakość.

Używam tego produktu od:2 miesięcy