Guerlain, Parure Gold, Rejuvenating Gold Radiance Foundation SPF 15 (Fluid rozświetlający)

Kategoria

Luksusowa linia, stworzona z myślą o skórze zmęczonej, poszarzałej i zestresowanej składa obietnicę spektakularnego odmłodzenia i rozświetlenia. Wykorzystane złote pigmenty rozświetlające o dwustronnej, mikroskopijnej strukturze ożywiają skórę, korygują miejsca zacienione, niedoskonałości i kolor, a koktajl aktywnych składników skutecznie pobudza zmęczoną i pozbawioną energii cerę. Złoto przyciąga i odbija światło nadając twarzy promiennego, naturalnego wyglądu. Zawarty w produkcie wyciąg z mirry połączono z peptydami o właściwościach liftingujących i wygładzających, które restrukturyzują i ujędrniają.

rozświetlające, liftingujące
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Bez rewelacji

Jestem tym produktem rozczarowana.
Nigdy nie bylam fanka Guerlaina,i po tym produkcie tez sie nia nie stane...
Pozytywne strony Parure Gold:
* ladny odcien - posiadam Beige clair
* estetyczne opakowanie i latwosc wydobycia z niego fluidowej masy
* twarz, na krotko..., promienieje.
Raczej negatywne:
* slaba sila krycia
* aplikacja "w ciemno", poniewaz trzeba troche odczekac,az sie produkt na skorze "pojawi",az bedzie widoczny,latwo wiec przesadzic z aplikacja
* ZNIKA po kilku (2,3!) godzinach
* nie daje mi komfortu nawilzonej skory na dluzej niz 2 godziny
* wysoka cena nie jest adekwatna do poziomu produktu.
Reasumujac: dla mojej, wprawdzie bardzo zadbanej ale juz 40+ cery,niewystarczajaco komfortowy jak na klase, do ktorej sie chce zaliczac.Sprobuje go jeszcze z DW mieszac, ten z kolei jest dla mnie nieco za ciezki.Tak wiec poszukiwania trwaja u mnie dalej!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w czasie 1-szego

SUPER

Podklad jest naprawde super, juz w momencie aplikacji wyczuwam kolosalna zmiane w wygladzie cery, koloryt wyrownany, gladka skora, przebarwienia ukryte i po raz pierwszy nie potrzebowalam korektora.Uzywalam wczesniej takich hitow jak podklad kanebo sensai, guerlain wszystkie, chanel pro lumiere , chanel lift lumiere, givenchy w kopmakcie, armani shaping cream, armani luminous silk, armani designer foundation i na tle tych wszystkich zaden nie wypadl tak dobrze jak parure gold - posiadam odcien 04 jest piekny , dokupilam juz kolejna sztuke.Szczerze polecam.Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Dodaje ....zakupilam hit kosmetyczny podklad La Prairie skin caviar foundation SPF 15 i na tle tego cuda za bagatela 600 zl parure gold kolejny raz wypadl rewelacyjnie a kosztuje jak nic polowe taniej .co mnie podkusilo nie wiem - ale jak najbardziej na dzien dzisiejszy tylko parure gold.

Rewelacyjny podkład

Szukając nowego podkładu i kierując się opiniami na tym portalu postawiłam na Parure Aqua. A tu niespodzianka w sklepie, jest lepsza linia, z drobinkami złotych elementów, Parure Gold. Lepsza ponieważ -wg sprzedawczyni - dzięki nim PONOĆ rozświetla skórę. Wybrałam do swojej karnacji nr 02 (Beige Clair). I rzeczywiście. Pokrywa moje piegi (poza większymi plamkami) i rozszerzone naczynka. Konsystencja jest bardzo fajna, nie za wodnista, nie za gęsta, nie włazi w pory i nie tworzy efektu maski. Bez smug. Idealnie stapia się z moim kolorytem. Rozświetla twarz. Efekt jest dość długotrwały, do wieczora twarz wygląda ładnie i świeżo. Skóra nie męczy się, nie świeci. Dozuje się przyjemnie dzięki pompce.
Cena cóż, kupiłam w Holandii w ICI Paris, Aqua kosztuje 40 euro, Gold-60. Ale to i tak znacznie taniej niż sugerowana cena w Polsce. Dla mnie ten produkt jest wart swej ceny. Tym bardziej, że mam cerę mieszaną: policzki suche, czoło-nos-broda nie. Niedoskonałości jako blondynka pozostałe po słoncu, krwinki, piegi. I zamiast sztyftów, fluidów i pudrów w kamieniu wystarczy ten jeden. Na pewno spróbuje innych produktów z tej linii.