Banana Beauty, Make a Wish Eyeshadow (Cień do powiek)

Banana Beauty, Make a Wish Eyeshadow (Cień do powiek)

Pojemność 3,4 g

Lśniący cień do powiek z drobinkami.
Mocno napigmentowana i łatwa w blendowaniu konsystencja pudru.
Intensywny kolor z promiennym wykończeniem.
W 100% wegański i nietestowany na zwierzętach.

Płacenie za markę, a nie jakość.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobra pigmentacja – głęboki i nasycony kolor, brak osypywania się, trwałość.

Opakowanie: Przyjemne dla oka, dość standardowe na cienie do powiek. Niewielkie zamykane pudełkom z przezroczystym okienkiem, przez które dokładnie widać kolor cieni. Jest solidnie wykonane, nie niszczy się wrzucone luzem do kosmetyczki, nie otwiera się samo. Przy upadku nic mi się nie połamało.

Wrażenia: Po pierwsze polska marka, która jest wegańska, nie testowana na zwierzętach i faktycznie dba o środowisko. Fajnie, doceniam. Ale produkt sam w sobie jest dość średni. Kolor w pudełku przepiękny, na oku niestety jest już dużo mniej nasycony, ściera się i blaknie podczas noszenia. Nie jest trwały, choć nie osypuje się. Daje naprawdę ładny efekt błyszczącej powieki. Będzie świetnie prezentował się na całej powiece jak i jako wykończenie makijażu. Wydajność dość standardowa. Dostępność przez Internet, najlepiej na oficjalnym sklepie producenta. Cena jak dla mnie zaporowa i nieadekwatna do jakości tych kosmetyków. Kosmetyki premium, które w moim odczuciu są zwyczajnie przepłacone.