Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

NYX Professional Makeup, Lip Primer (Baza do ust)

NYX Professional Makeup, Lip Primer (Baza do ust)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 3 g
Cena 29,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Baza przeznaczona jest do aplikowania na usta przed nałożeniem na nie pomadki. Produkt ma za zadanie wygładzać strukturę ust oraz przedłużać trwałość makijażu, będąc gwarancją długotrwałości szminki. Zapobiega jej rozmazywaniu poza kontur ust.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Strzał w dziesiątkę!

NYX Professional Makeup, Lip Primer, to moja pierwsza baza pod pomadkę. Sama się sobie dziwię, jak tyle lat przeżyłam bez niej. Wciąż miałam problemy z dobraniem koloru szminki, żaden nie wyglądał na moich ustach tak, jak oczekiwałam, sądząc po kolorze, jaki widziałam w opakowaniu. A wszystko przez to, że mam usta w dość wyraźnym kolorze i nie używam ciemnych pomadek, gdyż ich po prostu nie lubię. W związku z czym spod każdej jaśniejszej pomadki przebijał mój naturalny kolor ust. I efekt mnie nie zadowalał. Aż wreszcie poszłam po rozum do głowy i zakupiłam to cudeńko.

Jak działa u mnie? Wyrównuje strukturę ust, nadając im neutralny kolor. Nie czuć jej na ustach, nie powoduje ich "ściągania" ani przesuszania. Mam odcień 01 Nude, a więc neutralny i bezpieczny w stosowaniu, który nie zmienia koloru użytej na usta pomadki. Zauważyłam też, że baza ta przedłuża u mnie trwałość szminki, co zapisuję jej na duży plus.

Produkt działa na zasadzie twistera, ma wykręcany mechanizm. Czasami na promocji można go nabyć za jedyne 10 złotych. Dla mnie czad!

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  95
  recenzji

  407
  pochwał

  10,00

 2. 2

  75
  produktów

  20
  recenzji

  565
  pochwał

  9,55

 3. 3

  3
  produktów

  59
  recenzji

  475
  pochwał

  9,42

Zobacz cały ranking