NYX Professional Makeup, Lip Primer (Baza do ust)

NYX Professional Makeup, Lip Primer (Baza do ust)

Baza przeznaczona jest do aplikowania na usta przed nałożeniem na nie pomadki. Produkt ma za zadanie wygładzać strukturę ust oraz przedłużać trwałość makijażu, będąc gwarancją długotrwałości szminki. Zapobiega jej rozmazywaniu poza kontur ust.

Strzał w dziesiątkę!

NYX Professional Makeup, Lip Primer, to moja pierwsza baza pod pomadkę. Sama się sobie dziwię, jak tyle lat przeżyłam bez niej. Wciąż miałam problemy z dobraniem koloru szminki, żaden nie wyglądał na moich ustach tak, jak oczekiwałam, sądząc po kolorze, jaki widziałam w opakowaniu. A wszystko przez to, że mam usta w dość wyraźnym kolorze i nie używam ciemnych pomadek, gdyż ich po prostu nie lubię. W związku z czym spod każdej jaśniejszej pomadki przebijał mój naturalny kolor ust. I efekt mnie nie zadowalał. Aż wreszcie poszłam po rozum do głowy i zakupiłam to cudeńko.

Jak działa u mnie? Wyrównuje strukturę ust, nadając im neutralny kolor. Nie czuć jej na ustach, nie powoduje ich "ściągania" ani przesuszania. Mam odcień 01 Nude, a więc neutralny i bezpieczny w stosowaniu, który nie zmienia koloru użytej na usta pomadki. Zauważyłam też, że baza ta przedłuża u mnie trwałość szminki, co zapisuję jej na duży plus.

Produkt działa na zasadzie twistera, ma wykręcany mechanizm. Czasami na promocji można go nabyć za jedyne 10 złotych. Dla mnie czad!