Balea, Salted Caramel Maske (Maseczka do twarzy)

Balea, Salted Caramel Maske (Maseczka do twarzy)

Podaruj swojej skórze przerwę dzięki rozpieszczającej masce Salted Caramel. Formuła z karmelem, solą morską i olejkiem migdałowym zapewnia kojącą pielęgnację i pozostawia skórę gładką i elastyczną. Zawarta gliceryna zapewnia cenne nawilżenie, a pantenol działa kojąco na skórę. Ma kremową konsystencję i wyśmienity zapach. Formuła bez mikroplastiku i rozpuszczalnych w wodzie, czysto syntetycznych polimerów.

nawilżające
w saszetce
<50ml
klasyczne

Bardzo dobra maseczka <3

Uwielbiam te małe maseczki kremowe z Balea, za naprawdę niewielką cenę otrzymujemy zazwyczaj bardzo fajny produkt. Gdy zobaczyłam tę nowość z dm, wiedziałam, że muszę ją wypróbować :)

Maseczka jest wygodnie podzielona na dwa użycia. Ma formę kremową i przepięknie pachnie słonym karmelem, ma ochotę się ją zjeść :) Maseczkę nakładałam na twarz oczyszczona pastą peelingująca z AA i trzymałam około 15 minut. Cały czas towarzyszył mi ten cudowny zapach.... Maseczka cały czas pozostaje kremowa na twarzy, nie zasycha. Przy zmywaniu trzeba troszkę się wspomóc ręcznikiem, bo maseczka pod wpływem wody zaczyna się lekko ślizgać po skórze.

Zwróćcie uwagę, że w składzie zaraz za wodą są dwa olejki i to przed gliceryną :) Więc ta maseczka po prostu musi działać ;)

Efekt? Fajnie nawilżona skóra. Oczywiście nie jest to spektakularny efekt, jak przy maseczce w płachcie, ale naprawdę nie odbiega zbyt wiele. Jeśli weźiemy pod uwagę jej cenę i właściwości relaksacyjne to mamy ideał ;)