Tinktura, WOW, Protein Hair Mask Curls & Wawes (Proteinowa maska do włosów kręconych i falowanych)

Kręcone włosy mogą być prawdziwym wyzwaniem. Suche końcówki, problem z rozczesywaniem i utrata połysku to częste problemy z tego typu włosami. Aby temu zaradzić i nadać włosom więcej niż tylko połysk i elastyczność, stworzyliśmy specjalną linię opartą na składniku białkowym. Funkcjonalne właściwości protein w pielęgnacji skóry i włosów to nawilżanie, zwiększanie elastyczności, zapobieganie utracie wody, tworzenie uczucia miękkości i nadanie włosom blasku. Kręcone włosy i maska ​​do włosów to najlepsi przyjaciele. Jeśli marzysz o miękkich lokach i blasku, koniecznie wypróbuj maskę proteinową! Ta maska ​​zadba o przywrócenie wilgoci i elastyczności Twoim lokom oraz przywróci witalność Twoim włosom. Maska do włosów jest „kropką nad i” w pielęgnacji włosów. Efekty widać już po pierwszym użyciu i wystarczy raz lub dwa razy w tygodniu nanieść ją na włosy, aby uzyskać świetne rezultaty. Jesteśmy pewni, że to naprawdę da efekt WOW!

Mega maska dal moich loków

Proteinowa maska od Tinktura spełniła moje oczekiwania. Ta maska ​​pachnie niesamowicie i ma bardzo bogatą konsystencję. Wypróbowałam w 10 minut pod prysznicem i moje włosy były bardzo miękkie, szczególnie na moich końcach, które mają tendencję do wysychania. Uwielbiam, że możesz zrobić szybką 3-minutową maskę również pod prysznicem.