Korres, Santorini Vine EDC

Korres, Santorini Vine EDC

Woda kolońska Korres Santorini Vine to niezwykły zmysłowy i uzależniający zapach, który pokochasz ty i twoje otoczenie!

kwiatowy zapach
owocowy zapach
zapach unisex – dla mężczyzn i kobiet
na dzień, do stosowania przede wszystkim w ciepłe dni

50 - 100ml

Świetny! <3

Przepiękny zapach, skończyłam właśnie drugą butelkę! Wodę tę kupiłam razem w zestawie bodajże z balsamem do ciała :) Tę linię zapachową Korresa uwielbiam całym sercem i zawsze musze mieć w łazience albo żel pod prysznic albo balsam do ciała, tak więc bardzo ucieszyłam się z wody kolońskiej :)

Fajny, minimalistyczny flakon. Na minus trwałość, ale to woda kolońska, więc wybaczam - na lato idealny!

Woda ma zapach bardzo charakterystyczny - roztarte w rękach liście winogron i fig, jest to burza słodkich i lepkich owoców. Mimo, że jest dośc słodko, zapach to nie jest ulepek i świetnie radzi sobie w letnie dni - ma lekko świeżą, może nawet słoną nutę. Mi kojarzy się z przechadzka po winnicy, gdy winogrona juz dojrzeją i wydzielają taki specyficzny słodkawy aromat <3 To typowy unisex, będzie też dobrze pasować do faceta.

Uwielbiam ten zapach, szkoda, że jest go dośc trudno dostać w Polsce, ale można go czasem ustrzelić w TK Maxx lub na wakacjach w Grecji ;)