Clarins, Multi Active Skin Renewal Serum (Serum odnawiające skórę)

Clarins, Multi Active Skin Renewal Serum (Serum odnawiające skórę)

Tym razem do rodziny produktów Multi - Active dołączyło serum. Działa na dwa sposoby: delikatnie złuszcza skórę oraz zapewnia pielęgnację przeciwzmarszczkową. Polecany do każdego typu cery od 30 roku życia. Występuje w tubce z pompką.

Cena: 56EUR / 30ml

sprawdza się!

Jakiś czas temu kupiłam w Douglasie zestaw: krem do twarzy na dzień 50ml, krem na noc 15ml, serum 10ml oraz kosmetyczka (która towarzyszy mi w każdej podróży - bardzo miękka i pakowna). Cena regularna zestawu wysoka - 259zł, dlatego polecam takie kosmetyki kupować w promocji, nawet 10-15% będzie już odczuwalne a nie da się ukryć - są to kosmetyki luksusowe.

Samo serum kosztuje w granicach 180-190zł za pojemność 30ml z tego co widziałam w internecie. Dużo? Dużo, bo to jednak jednorazowy wydatek.. ale skoro zostało dołączone do zestawu z kremem to używam z przyjemnością i ciekawością :)

Jak wspomniałam wyżej serum otrzymałam w pojemności 10ml, nie jest więc zbyt duże, ale wydajne i przyjazne w podróży. Taka ilość wystarcza na około miesiąc używania, więc pierwszych efektów mogłabym się już spodziewać (pełnowymiarowe opakowanie 30ml to więc kuracja na 3 miesiące - jak dla mnie ok).

OPAKOWANIE jest plastikowe, mocne, z małą pompką, która podaje małą ilość produktu, używam raz dziennie, rano, w ilości około 3 małych pompek na twarz, szyję i pod oczami. W sumie to wolę nawet, aby opakowanie dozowało mniej, niż za dużo.. nie lubię marnowania kosmetyków. Żałuję tylko, że nie widać ile produktu pozostało.

Posiada delikatny, kremowy ZAPACH, który zdecydowanie uprzyjemnia stosowanie kosmetyku. KONSYSTENCJA lekka, niczym mleczko. Ładnie rozprowadza się na buzi i szybko wchłania. Właściwie zaraz po aplikacji serum mogę zastosować krem pod oczy i następne etapy pielęgnacji.

No ok, ale jak działa serum? Producent zapewnia ,,działanie na dwa sposoby: delikatnie złuszcza skórę oraz zapewnia pielęgnację przeciwzmarszczkową. Polecany do każdego typu cery od 30 roku życia." Nie zauważyłam złuszczenia naskórka, ale zaobserwowałam część drugą - działanie anty-ageing. Skóra jest wygładzona, delikatnie napięta, ujędrniona (zauważam to głównie na policzkach), koloryt jest wyrównany i skóra chętnie przyjmuje kosmetyki nawilżające. Nic się na nim nie waży, skóra ma taki zdrowy blask. Możliwe, że to działanie podkręca też inne serum na noc, którego używam - to tylko potwierdzenie dla mnie, że te produkty bardzo ładnie się uzupełniają. Co prawda nie jestem osobą ,,po 30-tym roku życia", ale za 1,5 roku stuknie mi 30-stka i już teraz myślę o pielęgnacji przeciw pierwszym zmarszczkom.. w końcu mamy im zapobiegać a nie pozbywać się już tych istniejących :)

Podsumowując: serum się u mnie sprawdziło, widzę efekty jego stosowania. Niebawem z pewnością się skończy, ale przemyślę zakup pełnowymiarowego opakowania dla utrzymania efektu, poczekam jednak na jakąś korzystną promocję bo jest to, nie oszukujmy się, drogi kosmetyk. Czasem jednak odłożę sobie jakieś złotówki na coś lepszego. Jedno jest pewne - warto! Moja skóra lubi to serum i serdecznie polecam :)

jest ok ale bez rewelacji

zuzylam 15 mil probke dolaczona do jednego z produktow Clarins. Uzywalam wylacznie na noc pod olejek Lotus z Clarinsa. Serum nie ma zapachu, wchlania sie blyskawicznie i zawilza. Zaczelam go uzywac bo olejek lotus jest do skory tlustej i martwilam sie ze nie wystarczajaco nawilza mi skore szyji. ten problem zniknal stosujac to serum. Nawilza i wygladza skore. Nie klei sie, nie zostawia sladow. Nie potrwafie go ocenic bo stasowalam pos olejek klarensa ktory jest po prostu genalny. Moze gdyby moja skora byla w zlym stanie lub stosowala bym je z innym produktem zauwazyla bym jego zalety. Ale robi to czego szukalam. Bardzo wydajne!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

yes yes yes

przeczytałam gdzieś poniżej że serum to się nadaje do cery wrażliwej i suchej

Potwierdzam i polecam. U mnie się sprawdziło.

-świetnie nawilża
-skóra po nim jest mięciutka
-nie podrażnia ani troszkę
-przecudownie rozświetla cerę (za to go pokochałam)
-idealnie nadaje się pod podkład
-opakowanie z pompką jest bardzo higieniczne i ułatwia aplikację
-bardzo ładnie pachnie

minusów brak

Nie zauważyłam cudów

Serum ładnie pachnie, ładnie rozświetla, ładnie nawilża. Czasem stosowałam tylko je - już bez kremu - i efekt nawilżenia był wystarczający.
Jednak jak dla mnie to za mało na tę cenę i na nazwę "serum". Może gdyby moja cera była w gorszej kondycji, mogłoby pokazać, na co je stać. Ja jednak nie zauważyłam żadnego efektu.

to nie TO

Może zacznę od tego, że mam cerę mieszaną z suchymi policzkami, a do tego nadreaktywną, więc niestety nie każdy kosmetyk jest dla mnie.
Kupiłam serum z mocnym postanowieniem zabrania się za swoją 30 letnią cerę i z wiarą w balsamiczną moc kosmetyków "z górnej półki". Stosowałam codziennie wieczorem, a rano Flavo C (w które jeszcze wierzę). W sumie, to Clarins okazał się strzał kulą w płot.
Żadna z obietnic producenta nie została spełniona. Owszem serum przyjemnie się stosuje, a całkiem po nałożeniu skóra jest ładnie wygładzona, ale na tym się kończy. Nie czuję większego nawilżenia, a o odnowieniu, czy jakiejś niewielkiej chociażby poprawie skóry, to nawet nie wspominam.

Jednym słowem... szukam dalej :]

Używam tego produktu od: dwóch i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze

fajny nawilzacz

Zuzylam serum o pojemnosci 15 ml ,wiec niestety nie moge sie za bardzo wypowiedziec do do efektow dzialania. Jedno jest pewne.. swietnie nawilza i rozswietla buzie, moja cera jest promienna,ma ladny koloryt. Szybko sie wchlania. Cena wysoka :/

Ilość zużytych opakowań: opakowanie 15 ml

raczej nie serum a rozswietlajaca emulsja

Stosuje serum od poltora miesiaca. Serum ma przepiekny, delikatny zapach, lekka konsystencje i przyjemnosc nakladania go jest przeogromna.
Efekt rozswietlenia twarzy jest magiczny!
Niestety nie zauwazylam jakis "dramatycznych" zmian na mojej skorze. Serum nakladam na kultowe serum EL i mysle,ze serum Clarinsa sluzy tylko po to,by dobrze nawilzyc skore na noc nie robiac dodatkowo nic wiekszego...
Mimo wszystko kupilam sobie kolejna probke, gdyz lubie miec ladnie nawilzona skore, bardzo przyjemnie sie stosuje jednak o wiekszych efektach mozna zapomniec.
Minus za nazywanie siebie "serem" .
Mysle,ze ten produkt jest jakis "za delikatny";)
Mozna polecic do wrazliwej, suchej skory jako jakis deser do dodatkowego nawilzenia.
Plusy sa za: zapach, konsystencje (wydajna),brak lepkosci i super nawilzenie skory.

Używam tego produktu od: poltora miesiaca

Ilość zużytych opakowań: 2 probki

delikatny

Serum jest przyjemne w użyciu, wygodna tubka z pompką. Nawilża i delikatnie złuszcza. Dla mojej niewrażliwej cery przyzwyczajonej do kwasów i mocnych peelingów działanie jest mało widoczne. Nie używałam go tez bardzo regularnie. Wydajny. Nieraz zapominałam nałożyć na nie krem i solo tez dawał radę z nawilżeniem. Aczkolwiek zaznaczam, że moja cera jest nieprzesuszona. Ogólnie polecam dla cer delikatnych i wrażliwych, nie zrobi im krzywdy a na pewno odnowa skóry będzie widoczna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy