Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Lawenda i zielona herbata`

Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Lawenda i zielona herbata`

Kremowe mydło w płynie wzbogacone olejkami z lawendy i wyciągiem z zielonej herbaty. Łagodnie myje i pielęgnuje dłonie.

ulubione

Nie lubię zapachu lawendy, ale tu go wcale nie czuć. Czuć za to olejek cytrusowy, który jest wysoko w składzie i pachnie pięknie!

Mydło delikatnie nawilża, nie przesusza skóry, jest bardzo wydajne. Cytrusowy zapach pozostaje na dłoniach jeszcze przez jakiś czas.

Dobrze myje, domywa wszystko a nie udaje, ze coś robi.

Konsystencja jest w sam raz, nie ześlizguje się z dłoni i jest lekko kremowe.

Na pewno do niego wrócę, bo jestem z niego bardzo zadowolona, z resztą tak jak z wszystkich mydeł polleny.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże- zapas

Pospolite

Zdecydowanie duży plus za zapach, kolor, opakowanie.
Bardzo duzy minus to wysuszanie.
Używam mydła dość często w pracy, właściwe co godzinę odchodzę od biurka. I..niestety po kazdym myciu muszę dodatkowo użyć kremu do rąk.
Denerwuje mnie to, bo muszę chwilę odczekac by krem wysechł i nie pozostawiał tłustych plam na kartkach papieru.

Używam tego produktu od: od 3 m-cy

Jedno z moich ulubionych :D

Kupuję je głównie dla zapachu, uwielbiam mydła w płynie a na równie intensywny, orzeźwiający i oryginalny jeszcze do tej pory nie natrafiłam :)
Raz kupiłam go w wersji z pompką, obecnie dokupuję opakowania zapasowe (ostatnio w promocji zapas dostałam za 2,5zł, więc nabyłam od razu kilka butli).

Plusy:
- obłędny zapach, czuję w nim wszystko! miętę, lawendę (moją ukochaną), ale przede wszystkim herbatę... mmm niczym świeżo zaparzona zielona herbatka...
- konsystencja - mydełko jest bardzo gęste, nie spływa nawet z porządnie namoczonej ręki,
- wydajność - wystarczy połowa pompki aby umyć obie dłonie,
- nie wysusza, czasem używam go również do twarzy,
- zmywa makijaż - tak wiem, to mydło do rąk, a nie żel do twarzy :D
- bardzo dobrze się pieni :)
- kolor - uwielbiam jasny fiolet...

Na pewno będę do niego wracać :) U mnie schodzi w trybie ekspresowym, bo robię z tym mydłem przeróżne rzeczy... Obecnie służy mi do czyszczenia pędzli do makijażu, piorę w nim ciuszki... :D

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Uwielbiam

To chyba moje ulubione mydełko do rąk.
Przede wszystkim pięknie pachnie, zapach jest świeży, orzeźwiający i bardzo długo utrzymuje się na skórze.
Mydełko ma odpowiednią konsystencję, nie jest za rzadkie ale też nie bardzo geste, w sam raz.
Dobrze myje, oczyszcza skórę, odświeża ale nie wysusza nadmiernie i nie podrażnia skóry.
Opakowanie jest bardzo estetyczne i wygodne, pompka nie psuje się. Mozna dokupić tylko pojemniczek z mydłem, za to dodatkowy plus.
Mydełko jest wydajne i ma niską cenę.
bardzo przyjemnie się go używa :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek