Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Hulu, Hulu x Daniel Sobieśniewski, Premium , Pędzel do nakładania cieni DS9

Hulu, Hulu x Daniel Sobieśniewski, Premium , Pędzel do nakładania cieni DS9

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pędzel DS 9 pochodzi z kolekcji Premium, która stworzona została we współpracy ze znanym wizażystą Danielem Sobieśniewskim. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Został zrobiony z naturalnego włosia kozy. Posiada pozłacaną skuwkę oraz trzonek z drewna naturalnego. Przeznaczony jest do aplikacji cieni sypkich oraz prasowanych.

Cechy produktu

Rodzaj
pędzle
Właściwości
do cieni
Opakowanie
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Perełka w swoim rodzaju...

Lubię kolekcję pędzli HULU PREMIUM DS, którą dostałam w prezencie. Tym razem opowiem o pędzlu DS 9, który jest przeznaczony do aplikacji cieni na górną i dolną powiekę, zarówno sypkich, jak i prasowanych. Tak, jak pozostałe produkty z tej kolekcji, został on stworzony dzięki współpracy z doświadczonym wizażystą Danielem Sobieśniewskim.

Po pierwsze wygląd pędzla: Znacznie się różni od drogeryjnych produktów z tej samej kategorii. Jest elegancki, ma trzonek z drewna w głębokim kolorze śliwkowym i gustowną skuwkę w złotym odcieniu. Został wykonany z naturalnego włosia koziego. Pod wpływem użytkowania nic się z nim nie dzieje niedobrego. Nie odkształca się, nie gubi włosów, a używam go już chyba rok. Jednym zdaniem jest trwały i ma bardzo dobrą jakość. Dzięki temu nie ma też problemu z utrzymaniem go w czystości.

Stosuję go do podkreślania górnej powieki. Ma płaski kształt, więc precyzyjnie udaje się nim aplikować cień na powieki. Mimo że jest miękki, jednocześnie ma świetną przyczepność, więc cienie nie osypują się i nie spadają z niego podczas nakładania. Używałam go także do pudrowania okolic oczu oraz powiek. Radził sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Tak samo, jak z rozcieraniem cieni.

Kosztuje około 45 zł. Nie jest to może mało, ale uważam jest wart swojej ceny. Polecam go też wszystkim, którzy dopiero zaczynają przygodę z makijażem. Z tym pędzlem będzie im łatwiej.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  66
  produktów

  19
  recenzji

  498
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  79
  recenzji

  327
  pochwał

  9,63

 3. 3

  6
  produktów

  21
  recenzji

  488
  pochwał

  9,42

Zobacz cały ranking