C-Thru, Luminous Emerald Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

C-Thru, Luminous Emerald Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Żel pod prysznic uzupełnia linię zapachu Luminous Emerald pozwalający na przedłużenie trwałości ulubionego zapachu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jeżyna, lilia wodna, czerwona porzeczka
Nuta serca: fiołek, róża, lilia
Nuta bazy: cedr, piżmo, sandałowiec Gandalf.com.pl

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Zapach jest git reszta szkoda gadac

Piękny zapach ale czasem wogule się nie pieni nałożyłam ten piękny zapach i nic szkoda pieniędzy na ten bubel ale jak ktoś lubi takie zapachy i nie przeszkadza mu to że żel pod prysznic się nie pieni to polecam dla mnie to jest za ta cenę nie takie jakie powinno być

Żel pod prysznic wraz z innymi kosmetykami z tej serii dostałam na imieniny od mamy. Ma przyjemy owocowo-kwiatowy zapach o nieco nietypowym złożeniu, dzięki czemu zapach jest ciekawy. Pozwala na przedłużenie trwałości perfum lub dezodorantu i cieszenie się zapachem pod prysznicem, szczególnie o poranku.

OPAKOWANIE

Charakterystyczny kształt butelek nie pozwala pomylić tej marki z żadną inną. Nieco pękata butelka o spłaszczonym kształcie i fantazyjnej górze z geometrycznymi wstawkami. Butelka wykonana jest z przezroczystego plastiku, a całości dopełnia grafika imitująca szmaragd i napisy kontrastujące z tłem. Zamknięcie na klik jest praktyczne i wygodne. Dzięki temu, że przycisk jest wyżłobiony nie ma problemu z otwarciem opakowania mokrymi dłońmi.

ŻEL

Żel jak sugeruje nazwa ma nawiązywać do szmaragdu i już sam jego kolor jednoznacznie kojarzy się z tym kamieniem. Barwa jest wyrazista, intensywna, ciemnozielona i tak naprawdę nietypowa, bo rzadko kiedy kosmetyk ma ten kolor. Żel ma dość gęstą, zbitą konsystencję. Zapach jest energetyzujący, ale zarazem otulający, ciepły. Mamy tutaj wyraźnie wyczuwalną, słodką jeżynę z kwaśną porzeczką, która dodaje jej nieco delikatniejszego, subtelniejszego charakteru oraz wyraziste nuty kwiatowe, w których najbardziej wyczuwam różę i lilię. Nuty drzewne ocieplają całą kompozycję. Żel bardzo dobrze się pieni zarówno nałożony bezpośrednio na ciało jak i na gąbkę. Dokładnie oczyszcza a jednocześnie nie wywołuje uczucia suchości. Zapach utrzymuje się długo po myciu, produkt jest więc mocno odświeżający. Idealny zarówno na wieczór jak i przy porannym prysznicu dla przedłużenia trwałości zapachu kiedy używamy innych produktów z serii. Cena jest adekwatna do jakości, dobra dostępność i wydajność przemawiają na korzyść produktu.

PLUSY
nietypowa barwa
przyjemny zapach
gęsta konsystencja
zapach jest długotrwały
dobrze oczyszcza i nie przesusza
wydajny
dobra cena