My Magic Essence, Smooth Skin Anti Wrinkle Oil (Gęsty olejek z kadzidłowcem)

My Magic Essence, Smooth Skin Anti Wrinkle Oil (Gęsty olejek z kadzidłowcem)

Siła działania w przypadku tego olejku leży w prostocie składu. Smooth Skin to gęsty olej, który uwielbiany jest głównie przez dojrzałe skóry, doskonały również pod oczy. Daje poczucie wygładzenia skóry, wypełnia wizualnie zmarszczki, daje blask, skóra staje się wyraźnie gładsza. Odpowiedni dla cery suchej, z problemami, wiotkiej, ze zmarszczkami, naczynkowej. Idealny pod oczy. Bardzo wydajny!
Smooth Skin składa się z olejów roślinnych, witamin i esencji roślin, które oprócz tego, ze pachną, mają silne właściwości lecznicze.
W tym produkcie znajdują się olejki terapeutyczne, czyli takie, które można spożywać. Działają one nie tylko na naszą skórę, ale wpływają też na emocje i samopoczucie.
Użyty w olejku kadzidłowiec, król olejków, pozyskiwany jest z żywicy drzewa, które występuje w Afryce i na Bliskim Wschodzie. W wielu badaniach zostało udowodnione, że ma silne działanie przeciwzapalne, wyciszające, relaksacyjne, wspomaga wyższe stany duchowej świadomości, medytacji, oraz wrażliwości na otaczający świat. Wykazuje na skórze działanie przeciwzmarszczkowe. Działa też dobrze naczynka oraz niweluje niewielkie niedoskonałości. Olej z drzewa sandałowego, który również znajduje się w tym produkcie, skutecznie regeneruje naskórek.