Avon, Temperówka podwójna do kredek

temperówki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

polecam

Jest niezawodna. Nie łamie kredek, nawet temperuje te szczególnie miękkie. Jestem zadowolona

+nie niszczy kredek
+dwie komory na kredki o różnej średnicy
+ostra
+nie rdzewieje
+łatwa w czyszczeniu
+cena

Minusów nie znalazłam.

Niezbędnik

Temperówka do kredek spisuje się u mnie na medal mam ją już od kilku ładnych lat i jest poprostu niezawodna. Myślę, że ten produkt powinien znajdować się w kosmetyce każdej kobiety, ponieważ jest niezawodna a w wielu sytuacjach bywa także niezbędna. Co do ceny jest ona bardzo dobra jak za tak jakości produkt.

Kosmetyczne akcesorium ktore musi miec kazdy

Temperowka sprawdzila sie idealnie, do wielu roznych produktow. Od standardowych kredek po kredki do brwi. Jest wszechstornna i dzieki dostpenym roznym opcja jestemy w stanie kazdy produkt przytempertowac. Mozna latwo wycziscic temperowke i uzywac jej poraz kolejny. Nie niszczy ona produktow.

Temperówka

Kiedyś jej używałam, niestety zgubiłam. Wiec wpisuje na listę zakupów bo byłą naprawdę bardzo dobra. Duzym plusem jest to ze posiadając dwa otwory na temperowanie- to jest tak mała i zgrabna.

Dobra temperówka

Nie spodziewałam się tak wysokiej jakości po tej temperówce; jest naprawdę ostra-świetnie ostrzy kredki, zarówno te tradycyjnych rozmiarów, jak i grubsze. Jest niedroga i minimalistyczna, spełnia swoje zadanie.

+bardzo estetyczna,
+służyła mi naprawdę kilka dobrych lat bez zarzutu,
+cena dobra jak na tę jakość,
+wyjątkowo ostra, strugała kredki szybko i sprawnie,
+dwie przegrody, więc na tradycyjne kredki i te grubsze,
+przez tyle lat nie zardzewiała, a to naprawdę coś

Super temperówka, najlepsza jaką miałam.

Dla mnie super

Solidna i ostra z dwiema komorami. Posiadam starszą wersje z silikonowymi zatyczkami do pagórków, które sie niestety urwały. Posiadam ją od kilku lat i dalej spełnia swoje zadanie. Wygodna opcja z dwiema kolorami na kredki o różnej średnicy. Gdy się użyje na pewno kupię kolejną.

Bardzo dobra

Temperówki używałam przez kilka lat i przez cały ten czas działała bez zarzutu, co dosyć ją wyróżnia, bo produkty tego typu z czasem się tępią, rdzewieją. Na plus jest to, że ma dwie komory, na małe i duże kredki. Kolor czarny to pewnie dobry wybór, bo jest mała szansa, że nam się opatrzy. Produkt niedrogi, działał bardzo dobrze, nie mam zarzutów.

Dobry produkt.

Ponad dwa lata używania i nadal dobrze temperuje kredki do oczu, ust, brwi. Plusem jest, że można temperować również grubsze kredki. Cena niska. Bardzo dobry produkt.

polecam

-bardzo ostra,żadna kredka nie złamała mi się
-najważniejsza ta druga komora na grubsze kredki
-bardzo tania ok.9 zł

mały minusik to to,że była kiedyś taka nakładka żeby resztki kredki nie wypadały od razu i komory były zamknięte,ale to mi się zniszczyło-ale pewnie to moja winna przez użytkowanie :)

Znakomita

Wreszcie udało mi się znaleźć temperówkę, która jest temperówka, a nie "obgryzaczem". Kredeczki struga elegancko. Posiada jeszcze sprytnie wmontowany taki patyczek do usuwania resztek kredki.

Mój niezbędnik w kosmetyczne
Uwielbiam ją za podwójne wejścia które radzą sobie z cienka kredka oraz z tymi grubszymi. Idealnie nadaje kształt jest delikatna A za razem ostra. Dobrze temperuje