Avon, Temperówka podwójna do kredek

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra temperówka

Nie spodziewałam się tak wysokiej jakości po tej temperówce; jest naprawdę ostra-świetnie ostrzy kredki, zarówno te tradycyjnych rozmiarów, jak i grubsze. Jest niedroga i minimalistyczna, spełnia swoje zadanie.

+bardzo estetyczna,
+służyła mi naprawdę kilka dobrych lat bez zarzutu,
+cena dobra jak na tę jakość,
+wyjątkowo ostra, strugała kredki szybko i sprawnie,
+dwie przegrody, więc na tradycyjne kredki i te grubsze,
+przez tyle lat nie zardzewiała, a to naprawdę coś

Super temperówka, najlepsza jaką miałam.

Dla mnie super

Solidna i ostra z dwiema komorami. Posiadam starszą wersje z silikonowymi zatyczkami do pagórków, które sie niestety urwały. Posiadam ją od kilku lat i dalej spełnia swoje zadanie. Wygodna opcja z dwiema kolorami na kredki o różnej średnicy. Gdy się użyje na pewno kupię kolejną.

Bardzo dobra

Temperówki używałam przez kilka lat i przez cały ten czas działała bez zarzutu, co dosyć ją wyróżnia, bo produkty tego typu z czasem się tępią, rdzewieją. Na plus jest to, że ma dwie komory, na małe i duże kredki. Kolor czarny to pewnie dobry wybór, bo jest mała szansa, że nam się opatrzy. Produkt niedrogi, działał bardzo dobrze, nie mam zarzutów.

Dobry produkt.

Ponad dwa lata używania i nadal dobrze temperuje kredki do oczu, ust, brwi. Plusem jest, że można temperować również grubsze kredki. Cena niska. Bardzo dobry produkt.

polecam

-bardzo ostra,żadna kredka nie złamała mi się
-najważniejsza ta druga komora na grubsze kredki
-bardzo tania ok.9 zł

mały minusik to to,że była kiedyś taka nakładka żeby resztki kredki nie wypadały od razu i komory były zamknięte,ale to mi się zniszczyło-ale pewnie to moja winna przez użytkowanie :)

Znakomita

Wreszcie udało mi się znaleźć temperówkę, która jest temperówka, a nie "obgryzaczem". Kredeczki struga elegancko. Posiada jeszcze sprytnie wmontowany taki patyczek do usuwania resztek kredki.

Mój niezbędnik w kosmetyczne
Uwielbiam ją za podwójne wejścia które radzą sobie z cienka kredka oraz z tymi grubszymi. Idealnie nadaje kształt jest delikatna A za razem ostra. Dobrze temperuje

Bardzo dobrze ostrzy

Temperówkę posiadam od kilku lat i jej jedynym minusem jest materiał z jakiego została wykonana - plastyk, który mi się częściowo połamał. Temperówka jest bardzo wygodna, podwójna - do grubszych i cieńszych kredek, dobrze ostrzy, a przy tym niewiele kosztuje.

Dobry produkt

Niedrogi, uniwersalny produkt, który jest niezbędny w każdej kosmetyczce. Umożliwia precyzyjne naostrzenie kredek o standardowej, jak i nieco grubszej średnicy.

Pomimo tego, że obudowa została wykonana z plastiku, temperówka jest mocna i trwała. Ostrza są dobrze naostrzone, nie tępią i nie niszczą kredek.

Temperówkę bardzo łatwo umyć i osuszyć. Posiada niską cenę. Polecam!

Trwała i niedroga

Trudno mi wypowiadać się o temperówkach, bo zazwyczaj nie zwracałam na nie uwagi - ani jakiej była firmy, ani jak wyglądała. Miała tylko ostrzyć kredki. Ta jednak była ze mną wyjątkowo długo i dopiero kiedy ją zgubiłam.zdalam sobie sprawę, że przez.caly ten czas nie stępiła się ani trochę i przez cały czas świetnie dawała radę. Może to przez to, że jest podwójna, a może przez jakość ostrzy.

Przydatna

Bardzo przydatna rzecz w mojej kosmetyczce, bardzo dobrze wyostrzona, nie pęka podczas mocnego temperowania. Odporna na upadki dobrze temperuje cienkie jak i grube kredki jest moc:)