Yves Rocher, Cure Solutions, Sérum Bouclier Anti-Oxydant (Serum ochronne przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi 24h)

Serum zawierające peptydy z drzewa Moringa posiada wysoką skuteczność antyoksydacyjną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi:
- chroni skórę przed utlenianiem związanym z wolnymi rodnikami,
- tworzy barierę chroniącą przed czynnikami zanieczyszczającymi,
- odbudowuje komórki.
Jego gęsta, lecz niesłychanie delikatna konsystencja łagodnie otula skórę. Dzięki swoim właściwościom matującym i wygładzającym doskonale nadaje się jako baza pod makijaż.

/bw/

Mój faworyt!

Jest moim faworytem!
Plusy
- błyskawicznie się wchłania CALKOWICIE niepozpstawiajac widocznego filtru na buziaku
- ma lekką nietlusta konstruktywnych (miałam wrażenie skóra oddycha)
- zauwazalnie nawilża i wygładza
- przyjemny zapach
- pompkę /atomizer
- fajny flakonik

Minusy
- wysoka cena... :/

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Wspaniały krem!

Krem do którego na początku nie byłam przekonana.
Zaczęłam używać na twarz zaraz na effaclar duo +, ponieważ lekko odwodniła mi się skóra.

Krem doskonale się sprawdza na mojej mieszanej cerze skłonnej do niespodzianek.

+ Nie zapycha
+ NIe powoduje większego świecenia
+ Wygładza buzię
+ Odczuwalnie nawilża skórę
+ Świezy zapach
+ Higieniczny dozownik do wyciskania porcji kremu
+ Ładne opakowanie

- kiepska wydajność
- dość wysoka cena

Ubolewam mocno, że został wycofany, gdy będzie promocja, skuszę się może na jego nową wersję.

Podsumowując : krem zadowolił moją wybredną skórę i wreszcie widać jakiekolwiek efekty stosowania kremu :)

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

miłe, lecz mało wydajne

Akurat dla mnie wydajność kosmetyków nie jest specjalnie istotna, skoro zawsze w kolejce czeka nowy ;) Trudno jednak nie zauważyć BARDZO słabej wydajności płynu w przezroczystej butelce ;)
Serum, używane raz dziennie na twarz, szyje i dekolt - starczyło mi na ciut ponad miesiąc. Owszem, nie jestem oszczędna, ale nie oblewałam się nim, a zwykle sera to 2-3 miesiące...Gdybym się nim zachwyciła - pewnie nie miałoby to znaczenia, ale tak - wiem, ze do niego nie wróce, nawet, gdybym miała okazję.
Ładna, szklana, zielona butla, choć średnio podoba mi się kształt, nie lezy najlepiej w dłoni. Pompka chodziła dość ciężko. Konsystencja mleczka, lekko, ale akceptowalnie pachnącego. Kosmetyk dobrze się rozprowadzał, nie natłuszczał, nie nabłyszczał, nie wałkował się pod kremem. Wchłaniał dość szybko, pozostawiając lekki film, dobrze nawilżał. Stosowałam rano, pod różne kremy, również pod makijaż - i nie było żadnych problemów.
Podsumowując - przyzwoity, acz nie rewelacyjny kosmetyk.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

super jeden z lepszych

uważam że jest to jeden z lepszych serum dostępnych na rynku chociaż już podobno został wycofany nie wiem czemu...
kosmetyk jest dość rzadki według mnie dlatego trzeba go mało nakładać
faktycznie powoduje że skóra jest odżywiona, bardziej jędrna i rozświetlona.
świtnie współgra z kremami i jest delikatny.
polacam kobietom które dużo pracują ;)
zmarszczki są wygładzone

jedynym minusem jest opakowanie i wydajność.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: duże

Dobry, ale tylko dobry

Mam cerę mieszaną, ale bardzo wysuszoną. Serum jest dla niej zbyt lekkie, przynajmniej w okresie jesienno-zimowym, czyli teraz. Na pewno o wiele lepiej sprawdzi się u cer tłustych/mieszanych, jako że nie zapycha, a konsystencja jest leista, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu.
Dla mnie jednak za mało nawilża, choć mimo wszystko i tak jestem zadowolona. Dobry kosmetyk

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pełnowymiarowego opakowania

edit: bardzo polubiliśmy się z tym serum. Mówię po zużyciu całego opakowania.
Wspaniale nawilża, ma dobry skład, nie zapycha, nie jest ciężkie

doskonała pielęgnacja

Doceniam całą serię Cure Solution. Używałam eliksiru ( 2 pełnowymiarowe buteleczki ) oraz krem rewitalizujący . Przypadkowo skończył mi się eliksir, który stosowałam wiosną i podczas upalnego lata. Teraz gdy dni stają się już chłodniejsze, serum ochronne sprawdza się znakomicie. Jest bardziej treściwe, toteż polecam właśnie na jesień i zimę, a na inne pory roku lżejszy eliksir. Serum szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża ( na upartego można by stosować samodzielnie, ale ja przywykłam, że na noc nakładam coś odżywczego, a na dzień filtry. Efekty takiej pielęgnacji są spektakularne. Skóra wygląda pięknie, jędrnie, zdrowo.

Polecam.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

najlepsze

Dostałam to serum w prezencie. Wcześniej miałam wersję elixir z pipeta z której byłam i nadal jest bardzo zadowolona, jednak ten komsetyk pobił go na kolana!
Serum używam na dzień jako krem, czasem też na noc ale to sporadycznie.
Zacznę od tego, że serum ma jak dla mnie bardzo eleganckie opakowanie, szklana buteleczka z pompka - uwielbiam takie opakowania.
Zapach delikatny dla mnie przyjemny - lekko kwaskowaty świeży
konsystencja bogatrza od elixiru ale nadal bardzo lekka i delikatna, płynna. Serum świetnie się rozprowadza dzięki czemu szybko się wchłania. Po 10 minutach od nałożenia serum wykonuje makijaż i nic mi się nie roluję nic nie waży etc. Makijaż trzyma się bez zarzutu.
Serum do mojej tłusto/mieszanej skóry nadaje się idealnie. Nawilża, rozświetla - chodzi mi tu o taki zdrowy blask skóry, dodatkowo ma działanie przwciwzmarszczkowe co bardzo mi odpowiada - szukałam takiego kosmetyku, który nawilży, wygładzi NIE ZAPCHA i będzie działa,l przeciwzmarszczkowo. Moja skóra po jego użyciu wygląda lepiej, ja to widzę i jestem z niego bardzo zadowolona
Jest bardzo wydajny, cena bez promocji dosyć wysoka ale trzeba polować na różne okazje wtedy można kupić je taniej a uważam, że kosmetyk jest wart zakupu

Używam tego produktu od: 3m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jako nawilżacz dla cery mieszanej w kierunku tłustej - TAK!

Mam cere mieszaną, która lubi się przetłuszczać i zapychać... kupiłam ten produkt ze względu na to że szukałam czegoś co nawilży Moją kapryśną cere jeśli zajdzie taka potrzeba i nie spowoduje wysypu itp. Szczerze ten kosmetyk sprawdził się do tego i jestem z niego pod tym względem zadowolona :)

Produkt przy okazji miał chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi - tu akurat chyba również się sprawdził, gdyż gdy tylko potrzebowałam nawilżenia i cera była kapryśna z powodu mrozu itp to serum przynosiło ulgę skórze i poprawiało jej wygląd!
Stosowałam zazwyczaj to serum pod makijaż - a jako baza nie utrudniał makijażu! Podkład ładnie się rozprowadza po zastosowaniu tego serum. Skóra się nie zapycha, jest nawilżona, ale jakiegoś specjalnego wygładzenia nie zauważyłam - jeśli chodzi o rozszerzone pory które posiadam...są one delikatnie mniej widoczne, lecz nie jest to efekt spektakularny!
Teraz gdy nie potrzebuje aż takiego nawilżenia używam tego serum tylko na okolice oczu !
Zresztą jak tylko dłużej go używałam to nie dawał aż tak świetnych efektów i zaczynał Mnie drażnić. Dlatego więc używałam go z jakimiś przerwami i po prostu wracałam do niego gdy potrzebowałam nawilżenia!
Na zmarszczki go nie używam, gdyż ich nie posiadam! Dlatego nie ocenie jego działania pod tym względem.

Konsystencja serum jest lekka, lejąca przez co mała ilość serum starcza na pokrycie dużego obszaru twarzy, kolor to czysta biel!
Opakowanie niestety pozostawia wiele do życzenia: Jest szklane i ciężkie... korek ledwo się 3ma i łatwo spada! Już nie raz wysmykło Mi się z rąk, ale jakimś cudem spadało w takie miejsce że się nie rozbiło!

Plusy:
+ nawilża i przynosi ulgę skórze
+ nadaje się jako baza pod makijaż
+ wydajność
+ dostępność
+ nie zapycha
+ nie podrażnia, nie uczula
+ zapach
+ szybko się wchłania
+ nadaje się do cery skorej do zapychania

+/- cena... bez promocji robi wrażenie!

Minusy:
- opakowanie...
- gdy dłużej go używam to nie daje już tak dobrych efektów, dlatego należy używać go z przerwami
- ważny 3 lata od daty produkcji - co świadczy o tym że nie jest aż tak naturalny
- czasem w pompce zasycha mały glut :/

Ogólnie polecam jako nawilżacz do cery skorej do zapychania oraz jako baze pod makijaż! :)

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

Bardzo dobre serum

Jestem wielbicielką tego serum, szkoda, że wkrótce Yves Rocher go wycofa :( Używam na noc pod krem przeciwzmarszczkowy.

Plusy:
+ ładnie nawilża nie zostawiając tłustego filmu
+ nie zapycha
+ wyrównuje koloryt skóry
+ moja skóra wygląda na odżywioną

Minusy:
- cena (nawet 50%rabatu to 62zł, co dla mnie jest sporym wydatkiem)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie jestem pewna

Używam go jako nawilżającą bazę pod makijaż i sprawdza się świetnie w tej roli. Ma leciutką konsystencję, która wchłania się do matu. Nieźle wygładza i nawilża. Przyjemnie pachnie i nie podrażnia.
Nie ma jednak działania przeciwzmarszczkowego, a pompka jest źle skonstruowana do tak płynnego produktu. Cena zbyt wysoka, jak na zwykły nawilżacz.

na lato lub pod krem

Używałam latem solo, w chłodniejsze miesiące pod krem z tej samej linii. W przeciwieństwie do Eliksiru 7.9 można go stosować oddzielnie.

I sam, i pod krem sprawdza się bardzo dobrze - nie zapycha, nawilża, orzeźwia (trzymam w drzwiach lodówki :). Dla mnie spełnia podstawowe zadania nawilżacza i jest przyjemny w stosowaniu. Cena regularna jest za wysoka, kupuję w obniżce.

Brak filtrów nie przeszkadza, od tego są inne specyfiki.

Konsystencja bardo lekka, ale nie płynna, komfortowa. Nie pozostawia skóry matowej, tylko lekko błyszczącą - nie jest to efekt drobinek rozświetlających lub jakiejś tłustawej warstwy, ale nie każdemu też może odpowiadać, zwłaszcza jeśli nie korzysta się potem z podkładu lub pudru

Zapach delikatny, nie drażniący, opakowanie ładne i poręczne, ale trudno jest wydobyć kosmetyk do końca - dozownik (uwielbiam kosmetyki z dozownikami) nie zupełnie się sprawdza jak kosmetyk jest na wykończeniu - dal mnie denerwujące zwłaszcza rano, gdy zawsze brak czasu :)

Największy minus - wyciąg z rośliny moringą, który jest wg reklamy głównym atutem tego kosmetyku, jest na samym końcu w składzie. Trudno też wypowiedzieć się na temat ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (taki jest główny cel kosmetyku) - jest to po prostu nie do oszacowania.

Nie oczekuję cudów od kosmetyków pielęgnacyjnych, przynajmniej w moje ręce taki "cudowny" kosmetyk jeszcze nie trafił, albo na mnie nie działają, nie wiem ;)

Żaden kosmetyk nie zastąpi zdrowej diety, ruchu i snu. Ale niektóre są przyjemniejsze w użyciu, mają lepszy skład i generalnie ułatwiają pielęgnację. To serum do nich należy.

Lekki niezapychający nawilżacz

Serum kupiłam, szukając czegoś lekkiego na lato, co nawilżając, nie zapchałoby mojej skłonnej do wysypów i przesuszeń mieszanej cery. Obietnica producenta dotycząca wygładzenia zmarszczek była miłym bonusem, bo niestety w wiek chrystusowy wkroczyłam z pierwszymi, delikatnymi jeszcze zmarszczkami.

Serum nakładałam rano i wieczorem, ze względu na wysokie temperatury najczęściej samodzielnie, tzn. bez kremów czy olejów, a rano pod filtry, z kŧórymi dobrze współpracuje. Po zużyciu jednego opakowania wiem już, że to mazidło:
- błyskawicznie się wchłania,
- dobrze nawilża - używając go, zapomniałam o suchych skórkach,
- nie zapycha,
- nie podrażnia,
- jest całkiem wydajne - opakowanie wystarczyło mi na prawie trzy miesiące.
Minusem jest to, że lekko się po nim świecę, nie jest to efekt latarni, ale nie jest to też tylko zdrowy delikatny połysk.
Wpływu na zmarszczki nie zauważyłam, ale pozostałe możliwe do zweryfikowania organoleptycznie obietnice producenta - "skóra wzmocniona i pełna blasku" - w sumie zostały spełnione. (O ochronie przed wolnymi rodnikami czy skuteczności bariery przed zanieczyszczeniami trudno mi się wypowiadać ;) ).

O tym, jak dobrze było mi z tym serum, przekonałam się w ostatnich dniach, kiedy zaczęłam eksperymenty z nowymi mazidłami - powróciły krostki, rozszerzone pory i suche skórki.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy