Nivea, Angel Star, Hot Crush Body Lotion (Balsam do ciała)

Nivea, Angel Star, Hot Crush Body Lotion (Balsam do ciała)

Chcesz czuć się zawsze pewnie flirtując z chłopakami? Chcesz podkreślać swoją atrakcyjność i indywidualność i dlatego szukasz produktów w modnych opakowaniach i o zapachu, któremu nie sposób się oprzeć? NIVEA Angel Star jest dla Ciebie!Wywołaj efekt WOW! Balsam do ciała Nivea Angel Star zapewnia długotrwałe uczucie miękkiej i gładkiej skóry. Jego wyjątkowa formuła z mikrocząsteczkami pudru idealnie odpowiada na zróżnicowane potrzeby skóry mieszanej: matuje tłuste partie i nawilża suche. Balsam ma kuszący, malinowy zapach, który przyjemnie otula skórę. Do skóry mieszanej. Produkt przebadany dermatologicznie.

Dobry

Miałam raz podobał mi się bardzo zapach
Ogólnie produkty nivea mają to do siebie że pięknie kremowo pachną, tak też jest w tym przypadku.
KOnsystencja jest bardzo delikatna

słaby jak na nivea

Bardzo słaby, cena nie jest niska, a on sprawia wrażenie jakby się kleił, nie wchłania się dobrze, zapach taki sobie, sprawia wrażenie męczącego. Opakownie w porządku i to by było na tyle.Wyrzuciłam po jakimś czasie. Nie kupię

Taki sobie

Mam sentyment do firmy Nivea, jednak moje ostatnie wybory kosmetyków osłabiają to przywiązanie. Balsam niby nie był zły, ale nie poradził sobie.

Plusy:
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania

Minusy:
- malinowy zapach? jak dla mnie straszny, trochę jak syrop na kaszel dla dzieci :D
- nie nawilżał wystarczająco, ale być może dla normalnej skóry byłby ok
- może podrażniać

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Szału nie ma

Hmm. Dla mnie za słabo nawilża
+ ładny, różowy kolor
+ szybko sie wchłania
- sztuczny zapach
- za słabo nawilża
- nie natłuszcza

Ogólnie wydaje mi się, że są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

A gdzie malina?

Dostałam ponad dwa lata temu ten balsam i postanowiłam sobie, że nigdy więcej nie chcę go mieć w dłoniach. A tu bach, na święta dostałam cały zestaw z tej serii + ten nieszczęsny balsam. Porażka.

Zalety:
- prosty w aplikacji
- przyjemne opakowanie

Wady:
- śmierdzi fabryką cukierków, chyba tylko Chuck Norris wyczułby tu maliny
- podrażnia, szczególnie po goleniu
- strasznie długo się wchłania
- nic, a nic nie nawilża
- ręce się lepią po jego aplikacji

Z własnej woli w życiu bym go nie kupiła i nie polecam tracić na niego pieniędzy.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte, drugie nietknięte

Porażka

Na początek zapytam kto w tym produkcie poczuł malinę ? Angel ? Jedynie bo zapach jest tak tragiczny, że tylko cud mógł sprawić że ktokolwiek kupił ten produkt .

Balsam czy mleczko - a dla mnie biała woda - po prostu przelewa się przez palce . Mimo smarowania i wcierania we wszystkie strony - produkt pozostawia bialy i dziwny film. Niestety nie widać żadnego efektu nawilżenia :(

Stwierdzam też fakt - że nawet jeśli są osoby - który ten zapach odpowiada - nie mają powodu do uciechy - bo i tak na skórze nie czuć go zbyt długo .

Jak dla mnie to już kolejny produkt z Nivea który mnie zawiódł .... kiedyś sądziłam że jest to marka z tradycją , i godana zaufania . Dziś stwierdzam że niestety każdy produkt należy obejżeć dwa razy - bo są perełki i ogromne buble :(

Używam tego produktu od: uzywałam jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania .....

Nie..

Kupiłam, żałuję.
Plusem jest zapach. Niestety nie utrzymuje się długo.
Zacznę od konsystencji. Jest tragiczna. Zbyt rzadki, rozlewa się, do tego się nie wchłania nawet po długim wmasowywaniu.
Dodatkowym minusem jest to, że zostawia tłustą warstwę na skórze.
Jakoś nieadekwatna do ceny.

Balsam wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Taki sobie

Balsam średniej jakoś mi akurat zapach nie przeszkadza ale po nałożeniu zostawia lepką warstwę a to już zaczyna denerwować
*nie wchłania się zbyt dobrze
*nie ma żadnych wartości wpływających na naszą skórę
Jest bo jest czyli średniak wykorzystalam go prawie do końca ale smarowałam się od niechcenia czyli ręcę stopy;/

Ilość zużytych opakowań: zużyty prawie do końca

Brrrr.

Dostałam jakiś czas temu cały zestaw: ten balsam, żel pod prysznic i kulka z tej linii zapachowej.
Był to jeden z najgorszych prezentów ever.
Nie znoszę Nivei, a ta seria to totalny niewypał.
Śmierdzi jak sterta lizaków/karmelków rozpuszczonych w słońcu.
O ile żel jeszcze otrzymał pełną gwiazdkę, bo żadnej krzywdy mi nie robił, o tyle pozostałe dwa produkty zasługują wyłącznie na najniższą notę.
Ten balsam nie nawilża ani nie odżywia skóry.
Kiepsko się wchłania, a skóra pomimo jego użycia i natłuszczenia które po sobie ten kosmetyk pozostawia dalej domaga się aplikacji środka nawilżającego.
Plus, kosmetyk śmierdzi, ale to już było powiedziane.
Niestety, zapach przez jakiś czas się utrzymuje.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Raczej nie

Plusy :
+ cena ( zakupiowny w świątecznym zestawie)
+ dość ładny zapach ,ale bez szału
Minusy:
- wkórza mnie ten różowy kolor balsamu i zapach chyba zbyt intensywny
- nie daje nic skórze
-ciężko się rozprowadza
-pozostawia uczucie tłustej skóry

Używam tego produktu od: 4 miesiące ,ale żadko

Tylko zapach

Nie robi nic ze skora moz nawet troche ja przesuszyl. To chyba fajny gadget dla nastolatki ale mi w niczym sie nie zasluzyl, nawet zapach mimo ze fajny to znudzil sie szybko. Nie polecam.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

fajny jest ; D

Bardzo ładnie pachnie i się rozprowadza . Fajnie nawilża i wgle wydajny jest . Ma ładne różowe opakowanie Ale znałam lepsze ; )) to tyle mogę o nim opowiedzieć