Oriflame, Essentials, Soothing Face Cream (Kojący krem do twarzy)

Oriflame, Essentials, Soothing Face Cream (Kojący krem do twarzy)

Przywraca uczucie komfortu suchej, wrażliwej skórze. Łagodzący ekstrakt z uczepu koi ją i uspokaja. Witamina E chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Skóra staje się bardziej gładka i miękka. Stosuj na dzień i na noc.

nie sprawdził się

Prezentowany krem stosuję od ponad 2 m-cy, nie spodziewałam się jakichś cudownych efektów po nim ale i tak się u mnie nie sprawdził. Bardzo szybko się wchłania, stosowałam rano pod makijaż, wogóle nie czułam, że użyłam jakiegoś kremu, ten miał ukoić skóre suchą i wrażliwą, w moim przypadku nie zrobił nic. O taki zwyczajny krem. Plusy za wydajność i delikatny zapach. Szybko się wchłania i nie klei się. Skóra nie błyszczy się po zastosowaniu tego kremy.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Nie dla mnie

Krem niby kojący ale moją twarz podrażnił. Wchłania się dobrze, ale nie odczułam wyjątkowego nawilżenia a tym bardziej ukojenia podrażnień. Może to wszystko dlatego, że moja skóra jest bardzo wymagająca, ale bez wątpienia zwykły krem nawilżający za 5zł jest lepszy od tego za 20zł.

+ dobrze się wchłania

- nie nawilża
- podrażnia
- skóra jest wręcz wysuszona i ścągnieta

Używam tego produktu od: użyłam go kilka razy

zwyczajny

Zwykły krem, gdy nie mamy pod ręką nic innego. Nosiłam go w torebce, by użyć w razie potrzeby.
Łagodzi podrażnienia i daje uczucie odprężenia skóry.
Zapach normalny, wydajność duża.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zwyczajny do bólu

Nie lubię tego typu kremów - zwykłych, niczym nie wyróżniających się szaraczków. Mam jeszcze jeden z tej serii (do cery mieszanej) i po zużyciu różowego nie mam na niego ochoty :-/

Jest to krem przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia ale moim zdaniem nie radzi sobie odpowiednio ani z nawilżeniem ani z łagodzeniem. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej i zdarzało się, że musiałam reaplikować krem po paru minutach od wchłonięcia pierwszej warstwy, bo odczuwałam wyraźny dyskomfort. Łagodzić też niczego nie łagodzi a możecie mi wierzyć na słowo, że w przypadku mojej skóry jest co uspokajać i koić :-/
Nie zapycha porów, szybko się wchłania, bardzo dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi.

To moim zdaniem taki zupełnie zwykły krem, bez godnego uwagi składu (nawet ten kwiatek w nazwie jest hen na samym końcu w składzie), który nawilża i tyle. Nawet nie wiem, co jeszcze mogłabym o nim napisać :-/

Duża pojemność (75ml) może być zaletą jak i wadą. W moim przypadku raczej tym drugim, bo miałam przykre wrażenie, że nigdy go nie skończę :-/

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: ledwo jedno zmęczyłam

Nie dla mnie

Kupując ten krem miałam nadzieję na kojący efekt tego produktu, niestety mocno zawiodłam się na nim.

Plusy:
-wydajność (never ending story),
-poręczne i higieniczne opakowanie (nie trzeba używać szpatułki do nakładania kremu),
-cena,

Minusy:
-bardzo powoli się wchłania,
-pozostawia tłustą powłokę (nie dla mojej cery tłustej i wrażliwej jednocześnie).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Są lepsze...

Nieustanne promocje w katalogach Oriflame zachęcają do próbowania coraz to nowszych kosmetyków. Pomimo tego, że bardzo lubię tę firmę, żaden z ich kremów do twarzy raczej nie powalił mnie do tej pory na kolana. Tak też jest i w tym wypadku. Jak dla mnie krem taki sobie - ani zbytnio nawilża, ani koi i na dodatek nieszczególnie się wchłania. Plusem jest to, że rzeczywiście nie podrażnia i jest dosyć wydajny.

Krem raczej wykorzystam go do końca, ale na następny raczej się nie skuszę.

rewelacja

świetny krem dla alergików oraz cery ze sklonnoscia do podraznien, ja uzywam go przez caly rok na noc i na dzien,nie pozostawia tlustej powłoki, nie swieci sie , szybciutko sie wchlania, nie uczula z czym mialam najwiekszy kłopot poniewaz nawet kosmeyki apteczne wywyływaly u mnie pokrzywke, łagodzi zaczerwienienia, moze byc uzywany juz przez młodziutkie buźki :0

Używam tego produktu od:1,5 roku

dobry krem

Jak w tytule - dobry krem, choć bez fajerwerków;)
Choć mam tłustą skórę, to zdecydowanie wrażliwą i ze skłonnością do miejscowych przesuszeń i podrażnień. I właśnie w chwili takiej "posuchy" skusiłam się na wypróbowanie tego kremu.
Krem przyjemnie nawilża, łagodzi skórę i miejscowe przesuszenia. Ma dość lekką konsystencję ( jak na krem do suchej skóry), wchłania się bez problemów. Nie natluszcza nadmiernie mojej tłustej skóry, nie zapycha. Po użyciu twarz jest przyjemna w dotyku, gładka i miękka.
Zastanawiam się tylko czy w grupie docelowej ( posiadaczki suchej skóry ) sprawdzi się równie dobrze, skoro moja tłusta skóra tak dobrze go znosi?

Delikatny zapach, duża pojemność kremu, wydajność i niska cena ( w promocji;)) - myślę, że warto wypróbować.

Używam tego produktu od:ok. dwóch miesięcy, na zmnianę z innymi
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1