Ziaja, Różana, Różany krem intensywnie nawilżający

Ziaja, Różana, Różany krem intensywnie nawilżający

Emulsja nawilżająca o bogatej konsystencji do codziennej pielęgnacji skóry po 30 roku życia. Idealna dla skóry dojrzałej, suchej i normalnej.
Krem trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Wygładza zmarszczki oraz redukuje szorstkość naskórka. Odbudowuje funkcje bariery ochronnej skóry.
Uzupełnia niedobory lipidów naskórka. Zapobiega transepidermalnej utracie wody.
- Masło różane otrzymywane z oleju z Rosa canina zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, głównie linolowy i linolenowy. Posiada wysoką wartość odżywczą oraz naturalne zdolności regenerujące, które zapewniają skórze idealną kondycję. Masło różane reguluje funkcje bariery skórnej, poprawia elastyczność, wyraźnie wygładza, doskonale nawilża oraz rozjaśnia naskórek, w efekcie działa przeciwstarzeniowo.
- sól sodowa PCA - fizjologiczny składnik NMFu* , D-panthenol, hydroxyprolina wiążą wodę i skutecznie zapobiegają jej nadmiernej utracie. Trwale nawilżają naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Wygładzają zmarszczki oraz redukuje szorstkość naskórka.
*NMF - naturalny czynnik nawilżający skóry
- 3% skwalan, 3% NNKT z oleju oliwkowego i makadamia, 5% trójglicerydy KT - kaprylowego i kaprynowego odbudowują funkcje bariery ochronnej skóry.
Uzupełniają niedobory lipidów naskórka. Zapobiegają transepidermalnej utracie wody.
- masło Shea - naturalny filtr UV chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i fotostarzeniem.

Uwaga: seria różana dostępna tylko w sieci Rossmann.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Squalane, Dimethicone, Butyropsermum Parkii Butter, Cyclopantasiloxane, Rosa Canina Fruit Oil, Hydrogenated Vegatable Oil, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Panthenol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactid Acid, BHA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3Diol, Diazolidynyl Urea, Parfum, Buthylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, Cl 16035 (17.02.2010)

/bw/

twarz jak latarnia

Dostałam pakiet próbek w aptece więc szybko wzięłam się za testowanie, jednakże krem nie spełnił moich oczekiwań.
Przede wszystkim miałam zamiar stosować go na dzień, pod makijaż- niestety jest MASAKRYCZNIE tłusty i na mojej mieszanej skórze twarzy pozostawia dosyć tłustą i baaaardzo długo wchłaniającą się warstwę, a i tak świecę się po nim jak latarnia-na dzień odpada.
Aplikowałam go na noc- rano buzia była wypoczęta ale tez niestety tłusta.
Jak dla mnie to myślę, że będzie odpowiedni dla osób z cerą suchą- osoby z cerą mieszaną, a nie daj Boże tłustą będą zawiedzione.

Ilość zużytych opakowań: kończę próbki

nie spełnia oczekiwań

kupiłam ten krem pod wpływem próbki - wtedy wydawało mi się, że to jest właśnie to. to co było w próbce było idealne dla mojej skóry, ale niestety wydaje mi się, że krem regularny i krem w próbce to nie jest to samo...
niewiele trzeba tego produktu na młodą skórę - konsystencję ma dość gęstą i wydajną.
obawiam się, że jest "za ciężki" dla cery normalnej (jak sugeruje producent), ale będzie idealny dla cery dojrzałej i być może nada się do suchej również.
jak dla mnie (a mam raczej suchą skórę) będzie dobry na zimowy mróźny spacer lub na noc. krem tworzy na twarzy ochronny film i na tym głównie polega jego nawilżenie.
kompletnie nie nadaje się pod makijaż! po położeniu podkładu na ten krem skóra dusi się, a sam makijaż waży na twarzy.
zapach różany subtelny i nie drażniący. oczy nie pieką (w odniesieniu do przeżyć wcześniejszych recenzentek).
koleżance raczej bym go nie poleciła, co najwyżej mamie lub teściowej :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte

średniak

Krem przyjemnie nawilża, chociaż mam wrażenie że jest to tylko powierzchowne nawilżenie. Potrzeba go naprawdę niewiele żeby wysmarować twarz i szyję.

Niestety skóra po nim szybko się przetłuszcza, nadaje się wyłącznie na noc. Spodziewałam się, że będzie lżejszy jako krem, który ma nawilżać.

Moje oczy go nie znoszą, nawet jak nałożę z dala od okolic oczu, "opary" powodują łzawienie.

Używam tego produktu od: 1 mies

Przeciętny - dobry na początku

Tak jak w tytule - dobry na początku, kiedy skóra jest jeszcze nawilżona poprzednio używanym kremem. Pod koniec opakowania mialam wrazenie, ze moja skora jest tlusta na zewnatrz a sucha od srodka. Uzywam calej serii rozanej - tonik, krem na dzien i noc oraz maseczke rozana wg potrzeby.
Skora na szyji rano (po kremie rozanym na noc) byla jak pergamin, jak podnosilam glowe do gory, to mialam wrazenie,ze zaraz sie przerwie.

Minusy:
-makabrycznie pieka oczy
-dziwna konsystencja i w sloiczku i pozniej na twarzy

Plusy:
+cena
+zapach
+lekkie i poreczne opakowanie

GENIALNY !!

Kremik genialny!!

Mam cerę tłustą, używam żelu do zmywania makijażu który dość wysusza moją skórę, potrzebowałam czegoś nawilżającego i szukałam szukałam i szukałam...

Albo za tłusty.. albo nie nawilżał... albo zapychał...

A ten super nawilża pięknie pachnie szybko się wchłania, rano buzia jest mięciusieńka na prawdę mięciusieńka !!

Z czystego serca polecam za taka cenę super produkt !

Uwielbiam ten kremowy dotyk kremu :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w połowie

Bardzo dobry krem dla cery mieszanej

Co jest dobre dla jednej, nie będzie takie dla innej - dlatego musimy eksperymentować. Dla mnie ten eksperyment wypadł pozytywnie.

Krem łatwo się aplikuje i szybko wchłania, nie napinając przy tym skóry. Jest delikatna i nawilżona na długo. Nawet pod oczami świetnie sobie radzi i zdecydowanie nic a nic nie podrażnia, a to już duża zaleta. Jest lepszy niż brat z filtrem - a szkoda, bo gdyby jeszcze filterek był, to już byłby baaaardzo fajny produkt.

Dorównuje droższym konkurentom!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 regularne

Taki sobie

Kupiłam ten krem, bo użyciu próbki z gazety, która wydawała mi się odpowiednia dla mnie. Niestety po dłuższym stosowaniu okazało się, ze łzawią mi po nim oczy, nawet jeśli omijam je szerokim łukiem podczas nakładania.

Minusy:
- dziwna konsystencja, niby wazelina, niby żel
- po nałożeniu kremu mam wrażenie, że mi skóra zaraz eksploduje, albo jakby mi ktoś przyłożył torbę foliową do twarzy - skóra normalnie się dusi, mam wrażenie jakbym się pociła

Na plus należy jednak dodać, że faktycznie nawilża, skóra jest miękka i aksamitna.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno, używam okazjonalnie, jak muszę... na suche partie skóry

Porządny

Kupiłam w sumie przypadkiem, z płynem miceralnym i jestem bardzo mile zaskoczona- niestety kremy Ziaji nie zawsze pasują mojej skórze- nad czym ubolewam bo uwielbiam Ziaję, a ten- naprawdę pomagał. Mam b. suchą skórę, ten nakładałam jedną warstwą i było naprawdę ok- nawilżał, ochraniał zimą.

Ogólnie bardzo na plus, tylko niestety moja skóra po zużyciu 1 słoiczka przyzwyczaiła się i znów potrzebuje jednak więcej nawilżenia.

Czy kupię jeszcze? Nie wiem bo szukam ideału :)

Fajny ale podrażnia

Lubie kremy Ziaji, cena jest bardzo dobra.
Ten krem kupuje w zestawie z płynem micelarnym jak nie ma mojej ulubionej serii Sopot Spa.
Krem ładnie pachnie, nawilża i producent raczej nie kłamie w jego działaniu. Niestety mam wrażenie, że po całej serii różanej przez kilka minut mam zaczerwienioną twarz.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy