New Nails, Tarka do pedicure

New Nails, Tarka do pedicure

Pojemność 1 szt

Lekka, drewniana tarka do pedicure NEW NAILS posiada dwie powierzchnie ścierne. Gruboziarnista usuwa zrogowacenia, drobnoziarnista wygładza skórę. Dzięki masywnej rączce, tarka jest wygodna i nie wymaga stosowania dużej siły nacisku. Drewniany trzonek zapobiega wyginaniu się przyrządu. Stosując ją przekonasz się, że pedicure może stać się przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Teraz, bez odwiedzania salonu kosmetycznego, możesz w łatwy sposób mieć profesjonalne efekty.

Wymiary tarki: 28cm x 5,5cm x 1,5cm.
Wymiary powierzchni ściernej: 15cm x 5cm.

pilniki

Bardzo solidna tarka

Jak tylko zobaczyłam tę tarkę, to zrobiła na mnie duże wrażenie. Wykonana bardzo solidnie, z grubego drewna, ale lekka i wygodna w użyciu. Pedicure z tą tarką to sama przyjemność. Usuwa naskórek skutecznie, pozostawia pięty gładkie. Moim zdaniem jest niezniszczalna. Wszystkie inne produkty po zakupie tej tarki poszły w odstawkę. Polecam

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dalej w użyciu pierwsza

porządna

Porządna tareczka,2 strony z różną grubością.Dzięki niej człowiek nie zajedzie sie na śmierć jak pumeksem czy malutkimi tareczkami wyglądającymi jak zabawki dla dzieci:)

Używam tego produktu od:pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: sztuk jedna nie zużyta:)

super

Super produkt, nigdy nie miałam lepszej tarki. Genialnie radzi sobie ze stopami. Na długo starcza, a w czasie kiedy nie ma czasu na pedicure u kosmetyczki pozwala przetrwać;)))) Na pewno kupię kolejną.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy