Syoss, Syoss Color, Shampoo for Colored or Highlighted Hair (Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych)

Inspirowany Japonią szampon Syoss Color z kwiatem tsubaki do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Zaawansowane formuły są tworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowe włosy.

Formuła z KWIATEM TSUBAKI:
• Zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa
• Chroni kolor włosów przed blaknięciem aż do 12 tygodni
• 90% składników pochodzenia naturalnego
• Produkt wegański
• Butelka wykonana w 98% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
• Technologia Color Lock i filtr chronią głębię koloru dla długotrwałej wyrazistości odcienia
• Naturalne składniki: 90% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). Wegańska formuła
• Zaawansowana formuła z kompleksem aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów i pomagają zachować mocne i zdrowo wyglądające włosy

w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Sodium Chloride · Camellia Oleifera Seed Oil · Glycine · Lysine HCl · Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer · Benzophenone-4 · Magnesium Citrate · Magnesium Chloride · Disodium Cocoamphodiacetate · Citric Acid · Sodium Benzoate · Cocamide MEA · Dimethicone · Parfum (Fragrance) · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Glycol Distearate · Hydrogenated Castor Oil · Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride · Laureth-4 · Sodium Hydroxide · Phenoxyethanol · Limonene · Linalool · Hexyl Cinnamal · Propylene Glycol · Laureth-23 · Geraniol · Citronellol · Benzyl Alcohol · Trideceth-5 · Salicylic Acid

Niestety nie

Jedynym plusem szamponu jest zapach, wydajność oraz to, ze b.mocno się pieni. Natomiast moje włosy po nim są sztywne, suche takie jakby tępe, szortkie. To już kolejny szampon tej marki, który mi nie służy.

Dobrze myje

Szampon od Syoss do włosów farbowanych i rozjaśnianych dobrze je myje, lecz słabo pielęgnuje. Moje włosy są przesuszone po rozjaśnianiu, jednak ciężko mi powrócić do lśniących, gładkich i sprężystych włosów. Ten szampon chroni dobrze mój kolor, lecz ich stan jest nie ciekawy. Olejowanie, maski i odżywki ledwie nadążają.
Zaletą tego szamponu jest to, że nie obciąża włosów, są umyte, odświeżone, ładnie pachnie. Wygodne opakowanie i bardzo przyjemna cena, jednak moje włosy są bardziej wymagające i szukam dalej...

Przypadł mi do gustu

Zakupiłam ten szampon, gdyż poszukiwałam jakiś szampon do włosów farbowanych,a że miałam już do czynienia z tą firmą i byłam zadowolona, postabowilam spróbować. Szampon bardzo przypadł i do gustu. Podstawowe rzeczy, takie jak, butelka, zapach, to czy się pieni - są na plus, wszystko ok. Jednak to co mi się w nim najbardziej spodobało to to, że rzeczywiście podbija farbowane włosy. Po umyciu kolor jest fajnie podkreślony, włosy się błyszczą i ma miękkie.

Kompleksowe działanie.

Dla mnie Szampon Syoss do włosów rozjaśnianych i farbowanych to świetny sposób na piękna fryzurę, a jednocześnie ochronę.
Daje moc nawilżenia i działa kompleksowo na całej długości. Wspiera moje rozjaśniane pasemka. Zwiększa ich elastyczność i blask. Syoss jest wydajny i pięknie, długotrwale pachnie.
Jak wiadomo piękno włosów pochodzi z wnętrza, ale warto inwestować w kosmetyki, które wspierają od zewnątrz, bo fryzura to nasza wizytówka.
Na nowo zachwycam się moimi pasemkami, bo Syoss bez problemu je rozczesuje, a suchość, tepość pożegnalam już po pierwszym myciu włosów. Tym samym te problemy udało się rozwiązać.
Syoss bardzo polubiłam, wprowadził świeżość i lekkość fryzurze

Przyjemnie myje i pielęgnuje włosy

Moje rozjaśnione włosy bardzo polubiły ten szampon. Ma prześliczny zapach i bardzo dobry skład, który pielęgnuje włosy. Nie obciąża ich, pozostawia je piękne, gładkie i nawilżone. Jednak, kolor nie jest taki świeży jak po wyjściu od fryzjera, zauważyłam że się wypłukał, jest bardziej żółty, szampon nie niweluje tego rodzaju odcieni.

Jednak lubię go, bardzo fajnie myje włosy i je pielęgnuje. Ma fajną konsystencję, szybko się pieni i łatwo spłukać produkt, nie obciąża włosów od nasady, co jest dla mnie bardzo ważne. Włosy są lśniące i zdrowe. Z takim składem chętnie sięgnę po niego jeszcze raz i polecę koleżankom.

Na pewno nie utrzymuje koloru przy ciemnych brązach, działa tak samo jak inne drogeryjne szampony do włosów farbowanych. Ma bardzo ładny zapach i w miarę się pieni, butelkę opróżniłam w 4 tygodnie jak na szampon to średnio wydajny, ale cena jest niska więc ok. Nie rozczesuję włosów po szamponie, nakładam jeszcze odżywkę, więc trudno mi powiedzieć jak z rozczesywaniem, ale stosowałam dwie różne odżywki do niego i wydaje mi się, że jest ok. Wolę szampony mocno pieniące i gęściejsze w konsystencji, ale ta marka wszystkie szampony takie ma, jakby tylko zapach zmieniali, nie widzę znacznej różnicy między nimi. Ogólnie nie są złe, ale kiedyś kupiłam komplet Syoss szampon z odżywką i nie mogłam się rozczesać, wiec proponuję używać z odżywką innej marki.

Wydajny i skuteczny

Szampon świetnie nadaję się do włosów farbowanych i zniszczonych, odżywia i nadaje blask. Nie sprawia iż kokor blaknie.
Posiada delikatny zapach.
Również jest wydajny, wystarczy odrobina produktu ponieważ bardzo się pieni.

szampon - plus za zapach

szampon nie spełnił moich oczekiwań, włosy po nim są szorstkie i niekoniecznie się dobrze rozczesują. Nie chroni koloru jak zapewnił producent. Jedynym plusem jest zapach, bardzo mi sie podoba.

Świetny

Szampon o dziwo jest zaskoczeniem jak dla mnie sprawdzil sie na przetuszczajacych włosach zarazem nie wysuszając go ale także nie powodował pieczenia swedzenia skóry głowy super zapach konsystencji również ok wlosy są po nim odżywione i pachnące i rzeczywiście pelne blasku polecam

Szampoon

Szampon spełnia swoje wymagania tak jak opisał producent
ładnie utrzymuje kolor farbowanych włosów nie blakną szybko
ładnie pachnie i ma gęstą konsystencje

Szampon

Szampon wydawał się nie pozorny w swojej formule ale po dłuższym czasie stosowania stał się sztosem dla moich farbowanych włosów , włosy zaczęły mniej wypadać , mój kolor nie wyblakł szybko

Super :) Polecam

Szampon jest super. Pięknie pachnie. Jest wydajny. Szybko się spłukuje. Mam wrażenie, że chroni moje włosy przed szybkim blaknięciem. Włosy są miękkie i lśniące. Super się rozczesuja, co jest dla mnie ważne.