The Body Shop, Honey, Moisturising Conditioner (Odżywka nawilżająca)

The Body Shop, Honey, Moisturising Conditioner (Odżywka nawilżająca)

Odżywka do włosów zniszczonych, przesuszonych, po zabiegach fryzjerskich.
Regeneruje,wzmacnia,pięknie wygładza i nawilża. Zawiera miód, miąższ banana,olej sezamowy,olej z orzecha brazylijskiego.

ZAWSZE i WSZĘDZIE moją ulubioną będzie

Miałam ściągany kolor ( z czarnego do miodowego brązu)
Włosy były suche jak wiór, strasznie się plątały, potrzebowały ekstremalnego odżywienia, ta odżywka sprawdziła się w 110% i stanęła na wysokości zadania!

+świetnie nawilżała włosy! (jest gęsta)
(może powodować przetłuszczanie się włosów u osób, których włosy nie są suche - są normalne)
+nabłyszcza idealnie
+po jej zastosowaniu włosy bez problemów się rozczesują
+pięknie pachnie
+wydajna

Używam zamiennie z maską marki CECE.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: zużyte duże 400ml i chyba jedno małe

kocham ją!

Kocham ją ponieważ:
- pięknie pachnie( wręcz obłędnie)uwielbiam czuć jej
zapach na włosach.
- fajny skład
- dobrze odżywia
- nabłyszcza włosy
- lekko wychodzi z butelki( nie tak jak odżywka
bananowa, której nie mozna wycisnąć)
Kupiłam ją w wersji 400ml w promocji - 20% więc cena była stosunkowo niska.
Polecam ją w 100%.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2butelki 400ml

Nic specjalnego

Odżywki używałam razem z szamponem z tej serii, więc ocena łączna.
Generalnie muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego zestawu, ponieważ:

- faktycznie moje włosy mniej się rozdwajały i puszyły z suchości, co miało zostać osiągnięte,
- nie obciąża włosów,
- pięknie pachniał - mój tż uwielbiał moje włosy:)

Ale:

- cena,
- szampon jest mało wydajny, żeby umyć porządnie włosy musiałam wylać go naprawdę dużo na moje długie włosy,
- włosy strasznie się przy nim elektryzują, co bardzo utrudniało mi uczesanie się.

Szukam dalej czegoś tańszego, bo za taką cenę cudów z moimi włosami nie zdziałał :-)

Używałam produktu: 2 miesiące

Jedna z lepszych

Bardzo dobry produkt!
Ładnie pachnie, dobrze odżywia włosy.
Pomaga w rozczesaniu.
Odzywka poprawiła kondycję i zwiększyła połysk włosów.
Fryzura trzymała się dłużej (chociaż w przypadku długich włosów u mnie trudno mówić o układaniu się, ale jednak).
Nie występowało przetłuszczanie się włosów.
Zarówno wśród kosmetyków TBS, jak i ogólnie tych na rynku, jedna z moich ulubionych.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobra!!

Używałam tej odżywki razem z szamponem w wakacje ubiegłego roku i przyznam, że byłam zachwycona! Kupiłam w przypływie impulsu. Nie wiem co mnie skłoniło, żeby wydać tyle pieniędzy na kosmetyki do włosów, które nie są typowo gabinetowe.
Ale do rzeczy: odżywka pięknie pachnie i zapach dość długo utrzymuje się na włosach. Włosy są cudownie miękkie i jedwabiste. Najbardziej podoba mi się w niej to, że na mojej głowie daje efekt lwiej grzywy. Włosów zwyczajnie wydaje się więcej - podobne skutki miało stosowanie maski Joanny Fantasy Fruit Hawajski Ananas. Może obciążać, ale trzeba stosować z umiarem. Trudno wycisnąć z butelki, ale to także może być zaletą, bo się nabiera mniej. Jest dość wydajna i droga, ale myślę, że kupię ponownie. POLECAM!!!

Używam tego produktu od:w wakacje

Warto !

Mam włosy rozjaśniane, często wysuszone i po niektórych szamponach nie potrafię sobie z nimi poradzić. Wtedy sięgam po tą odżywkę.
Włosy wracają do normy. Wyglądają zdrowo, łatwo je ułożyć, są miękkie i błyszczące, no i mam wrażenie, że mają wpływ na kolor tzn. podkreślają jaśniejsze pasma.
Ja stosuję ją również na suche włosy, jeszcze przed umyciem, ale tylko wtedy gdy czuję, że moje włosy potrzebują tego, czyli wyglądają jak suche gałęzie.

Jestem nią zachwycona, a dodatkowo zapach jest boski, mój mąż też go uwielbia.
minus to kwestia techniczna- nie jest łatwo wycisnąć ją z buteleczki. Ale uwaga to pomaga trochę w oszczędnym dozowaniu, bo zbyt duża ilość nałożona na włosy może zniweczyć efekt lekkości. Odżywkę należy bardzo dokładnie spłukać!

Jestem pewna, że kupię następne opakowania.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 /400ml

mocne pięć z plusem

Hm...no cóż. Moje włosy to jedna wielka makabra popełniona przeze mnie i równie nierozważne fryzjerki(typowo wiejsko-psiejskie).Jako,że używałam naprawdę sporą ilość niby cudownych odżywek to i do tej miałam dystans. No ale moje miłe panie(i panowie?)w końcu znalazłam coś czym mogę zregenerować włosy!:)
Jestem może po 5tej aplikacji na włosy i widzę zdecydowaną różnicę. Włosy są gładkie,nie jest "toporna"przy zmywaniu,nawet kolor,który jest totalnie sprany mi się ożywił:)
Konkrety:
plusy:
-pięknie nawilża
-odżywia
-wygładza
-pachnie też ładnie
-w końcu zmienili jej butelkę na opcję troszkę bardziej miękką :)
-jest wydajna

minusy:mogłaby być ciut tańsza:D i przy włosach przetłuszczających się trzeba uważać bo może obciążać.
Używam tego produktu od:ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego